Резултати текущи
ДЛП момичета (17-18.02.2023, Стара Загора)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 39 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Хрисиана Христова | "Стефан Караджа" | Елхово | 1 | Даяна Стойчева | "Берое" | Стара Загора |
2 | Пламена Тодорова | СК Борба и самбо | Ямбол | 2 | Теодора Теодорова | "Аркос" | Партизани |
3 | Симона Маринова | "Дунав" | Сливо поле | 3 | Марсела Георгиева | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Катерина Бояджиева | "Илия Павлов" | Велико Търново | 3 | Мария Куманова | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Асия Исметова | "Зекерие Гючлю" | Самуил | 5 | Станислава Аскерлакова | "Тракия-93" | Стамболийски |
5 | Кристин Илийна | "Берое" | Стара Загора | 5 | Ивалина Радославова | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
7 | Дарина Йорданов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Ирена Пеева | "Бургас" | Бургас |
8 | Янита Жечкова | "Мадарски конник" | Шумен | 8 | Зейнеб Шабан | "Аркос" | Партизани |
9 | Ели Емилова | "Миньор" | Перник | ||||
кат. 42 кг | 10 | Диана Кръстанова | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Александра Райкова | "Миньор" | Перник | 11 | Ямур Халим | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
2 | Султанка Тодорва | СК Борба и самбо | Ямбол | 12 | Емел Бейямиева | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
3 | Селин Мехмед | "Кубадън" | Лозница | 13 | Ива Димитрова | "Станка Златева" | Сливен |
14 | Ванеса Митева | "Дупница" | Дупница | ||||
кат. 54 кг | 15 | Кериме Осман | "Аркос" | Партизани | |||
1 | Олга Попова | "ЦСКА" | София | ||||
2 | Андреа Нисева | "Димитър Кумчев" | Асеновград | кат. 50 кг | |||
3 | Стефани Лазарова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Ивета Иванова | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Наталия Бояджиева | "Илия Павлов" | Велико Търново | 2 | Тея-Констанс Тодорова | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Десислава Толева | "Бургас" | Бургас | 3 | Гизем Халил | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
5 | Галена Танева | "Берое" | Стара Загора | 3 | Галина Тулуш | "ЦСКА" | София |
7 | Виктория Чолакова | "Симеон Щерев-Левски" | София | 5 | Рая Илчева | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
8 | Гергана Касова | "Пирин-2021" | Гоце Делчев | 5 | Станимира Велчева | "Загорец" | Нова Загора |
9 | Алис Сергеева | "Дунав" | Сливо поле | 7 | Ямур Салиф | "Родопи-1935" | Момчилград |
10 | Сиана Хубанова | "Берое" | Стара Загора | 8 | Александра Липчева | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
11 | Кремена Георгиева | "Бургас" | Бургас | 9 | Албена Стойкова | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Василена Илиева | "Ботев-93" | Враца | ||||
13 | Сияна Димитрова | "Локомотив" | Пловдив | кат. 62 кг | |||
14 | Юлиана Русинова | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Габриела Сичанова | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Карина Калинова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Вяра Цветанова | "Плевен" | Плевен |
16 | Никол Трайкова | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Биляна Иванова | "Ботев-93" | Враца |
17 | Светла Шопова | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Велизара Никифорова | "Славия-2009" | София |
18 | Марияна Стоянова | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Даниела Иванова | "Бургас" | Бургас |
5 | Деница Гайтанджиева | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 58 кг | 7 | Габриела Христова | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Кадер Ангелова | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Румяна Парушева | СК Борба и самбо | Ямбол |
2 | Николета Ангелова | "Стефан Караджа" | Елхово | 9 | Теодора Николова | "Бургас" | Бургас |
3 | Симона Костова | "Странджа-2001" | Средец | ||||
3 | Теодора Богданова | "Бургас" | Бургас | кат. 66 кг | |||
5 | Яна Йотковска | "Плевен" | Плевен | 1 | Наталия Тасева | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Антония Боринарова | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Анжелика Ангелова | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Александрина Вутова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Таня Иванова | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич |
8 | Беатрис Паришева | "Илия Павлов" | Велико Търново | 4 | Таня Кирилова | "Плевен" | Плевен |
9 | Дарина Бончева | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Тияна Стоянова | "Бургас" | Бургас |
10 | Биляна Николова | "Класик" | Белене | 6 | Лорена Танева | "Берое" | Стара Загора |
11 | Борислава Кехайова | "Дунав" | Сливо поле | ||||
12 | Радосвета Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 70 кг | |||
13 | Мирела Митанова | "Класик" | Белене | 1 | Десислава Паскалева | "Бургас" | Бургас |
14 | Арзу Османова | "Кубадън" | Лозница | 2 | Калина Йорданова | "Атлетик" | Пловдив |
15 | Джансу Ефтимова | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Боряна Борисова | "Дунав" | Сливо поле |
16 | Славка Димова | СК Борба и самбо | Ямбол | 4 | Изабел Мирчева | "Бургас" | Бургас |
5 | Илияна Илиева | "Атлетик" | Пловдив | ||||
Най-технична състезателка - Даяна Стойчева, кат. 46 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатна състезателка - Олга Попова, кат. 54 кг, СК Борба "ЦСКА", София | |||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |