Архив резултати
ДЛП мъже, свободна борба (16-18.02.2018, гр. Сливен)
- Неделя, 18 Февруари 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | |||||
1 | Микяй Наим | Димитровград - Димитровград | 1 | Байрям Шабан | Крепост - Стремци | |
2 | Иван Замфиров | Руен - Руен | 2 | Велико Люцканов | Станка Златева - Сливен | |
3 | Виктор Терзи | Руен - Руен | 3 | Никола Стоянов | Левски - София | |
3 | Мехмед Рамадан | Армеец-ЦСКА - София | 3 | Александър Димитров | Борба СК - Шумен | |
5 | Кристиян Пеев | НСА-Академик - София | 5 | Димитър Рандев | Сливен - Сливен | |
5 | Дениз Зекериев | Олимпиец - Търговище | 5 | Витали Семков | НСА-Академик - София | |
7 | Ивайло Ганчев | Дан Колов - Севлиево | 7 | Милен Алиев | Сливен - Сливен | |
8 | Петър Петров | Борба СК - Шумен | 8 | Стелиян Ивайлов | Борба и самбо - Ямбол | |
9 | Петър Владимиров | Царевец-Етър-93 - Велико Търново | 9 | Ердинч Таукчу | Лютфи Ахмедов - Разград | |
10 | Цветан Мустафов | Черноморец-св.борба - Бургас | 10 | Сертан Хюсеинов | НСА-Академик - София | |
11 | Ердинай Ердуван | Добруджански юнак - Добрич | 11 | Дилян Димитров | Добруджански юнак - Добрич | |
11 | Панайот Димитров | Добруджански юнак - Добрич | 12 | Илия Иванов | Добруджански юнак - Добрич | |
13 | Ибрям Ибрямов | Сливен - Сливен | 13 | Назми Икрамов | Сливен - Сливен | |
14 | Джан Ибрям | Лютфи Ахмедов - Разград | 14 | Николай Михайлов | Локомотив - Горна Оряховица | |
15 | Иван Бербер | НСА-Академик - София | ||||
кат. 65 кг | дк | Милен Янков | Ловеч - Ловеч | |||
1 | Филип Новачков | Юнак-Локомотив - Русе | ||||
2 | Дмитрий Маленков | Руен - Руен | кат. 70 кг | |||
3 | Димитър Иванов | Димитровград - Димитровград | 1 | Мирослав Киров | Юнак-Локомотив - Русе | |
3 | Въльо Стойков | Загорец - Нова Загора | 2 | Михаил Георгиев | Сливен - Сливен | |
5 | Андрей Сикачов | Армеец-ЦСКА - София | 3 | Елвин Велиев | Олимпиец - Търговище | |
5 | Никола Левенов | Армеец-ЦСКА - София | 3 | Мишел Михайлов | Локомотив - Горна Оряховица | |
7 | Мустафа Мустафа | Крепост - Стремци | 5 | Веселин Петров | Димитровград - Димитровград | |
8 | Назми Ибрямов | Сливен - Сливен | 5 | Христо Стоянов | Херкулес - Ямбол | |
9 | Айдънджан Исов | Олимпиец - Търговище | 7 | Тургай Февзи | Левски - София | |
10 | Димитър Стоянов | НСА-Академик - София | 8 | Митко Бонев | Димитровград - Димитровград | |
11 | Хасан Хасан | НСА-Академик - София | 9 | Елисей Янков | Никола Станчев - Созопол | |
12 | Дениз Пинти | НСА-Академик - София | 10 | Мирослав Христов | Локомотив - Горна Оряховица | |
13 | Иван Бадавров | Димитровград - Димитровград | 11 | Живко Атанасов | Бургас - Бургас | |
14 | Найден Иванов | Тракиец - Пловдив | 12 | Денислав Бадавров | Тракиец - Пловдив | |
15 | Страхил Паралов | НСА-Академик - София | 13 | Тодор Димов | Етър-Виктори-2011 - Велико Търново | |
16 | Митко Георгиев | Берое - Стара Загора | 14 | Христо Георгиев | Етър-Виктори-2011 - Велико Търново | |
17 | Еркан Яшаров | Лудогорска слава - Глоджево | 15 | Илиян Парушев | Бургас - Бургас | |
18 | Мирослав Алдинов | Ловеч - Ловеч | 16 | Чанко Георгиев | Сливен - Сливен | |
17 | Емил Николов | Никола Станчев - Созопол | ||||
кат. 74 кг | 18 | Бончо Бончев | НСА-Академик - София | |||
1 | Али-Паша Умарпашаев | Миньор - Перник | 18 | Ивелин Илиев | Бургас - Бургас | |
2 | Джемал Али | Армеец-ЦСКА - София | 18 | Станимир Димитров | Сливен - Сливен | |
3 | Михаил Янев | НСА-Академик - София | 18 | Киро Михов | Черноморец-св.борба - Бургас | |
3 | Пресиян Михов | НСА-Академик - София | дк | Стоян Стоянов | Локомотив - Горна Оряховица | |
5 | Сава Иванов | Сливен - Сливен | ||||
5 | Октай Салим | НСА-Академик - София | кат. 79 кг | |||
7 | Иван Енчев | Сливен - Сливен | 1 | Светослав Димитров | Черноморец-св.борба - Бургас | |
8 | Александър Стоянов | Лудогорска слава - Глоджево | 2 | Енгин Исмаил | Димитровград - Димитровград | |
9 | Мохамед-Йосеф Бакър | Станка Златева - Сливен | 3 | Октай Хасан | Армеец-ЦСКА - София | |
10 | Христо Илиев | Армеец-ЦСКА - София | 3 | Дургут Тасим | Берое - Стара Загора | |
11 | Кемал Софта | Борба СК - Шумен | 5 | Христо Методиев | Армеец-ЦСКА - София | |
12 | Якуб Ниязи | Борба СК - Шумен | 5 | Мирослав Иванов | Димитровград - Димитровград | |
13 | Стойчо Мануров | Станка Златева - Сливен | 7 | Даниел Кадънков | Черноморец-св.борба - Бургас | |
14 | Йордан Йорданов | НСА-Академик - София | 8 | Арсен Боруков | НСА-Академик - София | |
15 | Нихат Хасан | Продан Гарджев - Бургас | 9 | Хюсеин Хюсеинов | Борба СК - Шумен | |
15 | Невзат Хрюстем | Борба СК - Шумен | 10 | Лятиф Мехмед | Продан Гарджев - Бургас | |
17 | Никола Пенов | НСА-Академик - София | 11 | Антонио Грозев | Славия-2009 - София | |
18 | Даниел Узунов | Сливен - Сливен | 12 | Боби Ников | Димитровград - Димитровград | |
13 | Хасан Молла | НСА-Академик - София | ||||
кат. 86 кг | 14 | Георги Русев | Локомотив - Пловдив | |||
1 | Ахмед Магамаев | Миньор - Перник | 15 | Жоро Желязков | Берое - Стара Загора | |
2 | Мехмед Гази | Лудогорска слава - Глоджево | 16 | Юсуф Халил | Черноморец-св.борба - Бургас | |
3 | Живко Иванов | Станка Златева - Сливен | 17 | Феим Мустафов | Кубадън - Лозница | |
3 | Божидар Тодоров | Локомотив - Пловдив | 18 | Константин Иванов | Дан Колов - Севлиево | |
5 | Янчо Андонов | Никола Станчев - Созопол | 19 | Йордан Колев | Локомотив - Горна Оряховица | |
5 | Марчело Кючуков | Сливен - Сливен | 20 | Виктор Стойков | Армеец-ЦСКА - София | |
7 | Благовест Тропчев | Би Риал - Сандански | 20 | Денислав Петков | Борба СК - Шумен | |
8 | Ангел Шопов | Локомотив - Пловдив | 20 | Шабан Абтиходжа | Лудогорска слава - Глоджево | |
9 | Антон Иванов | Бургас - Бургас | 23 | Валентин Димитров | Берое - Стара Загора | |
10 | Айхан Хаджиев | Сливен - Сливен | 24 | Адинан Хасан | Борба СК - Шумен | |
11 | Мирослав Милков | НСА-Академик - София | 25 | Стойко Калудов | Борба и самбо - Ямбол | |
12 | Тодор Чанев | Бургас - Бургас | ||||
13 | Богомил Бонев | Димитровград - Димитровград | кат. 92 кг | |||
14 | Хюсеин Мустафа | Борба и самбо - Ямбол | 1 | Мирослав Гешев | Руен - Руен | |
15 | Кирил Кирилов | Царевец-Етър-93 - Велико Търново | 2 | Ивайло Нанчев | Илия Павлов - Велико Търново | |
15 | Александър Илиев | Асеновец - Асеновград | 3 | Юмер Юмер | Руен - Руен | |
17 | Станислав Георгиев | Никола Станчев - Созопол | 4 | Георги Арабаджиев | Руен - Руен | |
18 | Чавдар Минев | Сливен - Сливен | 5 | Димитър Караиванов | НСА-Академик - София | |
19 | Димитър Касов | Станка Златева - Сливен | 6 | Георги Димитров | НСА-Академик - София | |
7 | Зафер Кулов | Сливен - Сливен | ||||
кат. 97 кг | 8 | Велин Иванов | Бургас - Бургас | |||
1 | Драгомир Стойчев | Добруджански юнак - Добрич | 9 | Николай Димитров | Стефан Караджа - Елхово | |
2 | Дмитрий Чакуста | Миньор - Перник | 10 | Станимир Атанасов | Казанлък - Казанлък | |
3 | Айлин Ашим | Юнак-Локомотив - Русе | 11 | Цветелин Кирилов | Дан Колов - Севлиево | |
3 | Светослав Фотев | Би Риал - Сандански | 12 | Мартин Манов | Левски - Карлово | |
5 | Цветан Евтимов | Сливен - Сливен | 13 | Айредин Пехливанов | Дан Колов - Севлиево | |
7 | Петко Петков | Дан Колов - Севлиево | 13 | Валентин Георгиев | Лютфи Ахмедов - Разград | |
8 | Ариф Ахмед | Осман Дуралиев - Исперих | 15 | Стилиян Йовчев | Сливен - Сливен | |
9 | Цветелин Георгиев | Царевец-Етър-93 - Велико Търново | ||||
10 | Ахмед Ахмед | Кубадън - Лозница | ||||
дк | Калоян Колев | Юнак-Локомотив - Русе | ||||
кат. 125 кг | ||||||
1 | Димитър Кумчев | Асеновец - Асеновград | ||||
2 | Антон Златков | Левски - София | 17 | Красимир Калев | Дан Колов - Севлиево | |
3 | Веселин Танев | Митекс - Благоевград | 18 | Цветелин Станев | Сливен - Сливен | |
3 | Гюрай Хамдиев | Юнак-Локомотив - Русе | 19 | Илиян Златков | Митекс - Благоевград | |
5 | Недко Георгиев | Борба и самбо - Ямбол | 20 | Юлиян Илиев | Херкулес - Ямбол | |
5 | Кирил Ханджийски | Би Риал - Сандански | 21 | Калоян Петров | Царевец-Етър-93 - Велико Търново | |
7 | Мерт Емин | НСА-Академик - София | 22 | Динко Иванов | Бургас - Бургас | |
8 | Даниел Веселинов | Черноморец-св.борба - Бургас | 23 | Петър Стойков | Асеновец - Асеновград | |
9 | Милен Дишлев | Царевец-Етър-93 - Велико Търново | 24 | Атанас Дончев | Дан Колов - Севлиево | |
10 | Георги Ванчев | Руен - Руен | 25 | Камен Атанасов | Димитровград - Димитровград | |
11 | Калин Мънков | Дан Колов - Севлиево | 26 | Симеон Илиев | Херкулес - Ямбол | |
12 | Константин Димитров | НСА-Академик - София | 26 | Даниел Янков | Станка Златева - Сливен | |
13 | Идает Идает | Кубадън - Лозница | 26 | Росен Митев | Херкулес - Ямбол | |
14 | Константин Костов | Сливен - Сливен | 26 | Светлин Костадинов | НСА-Академик - София | |
15 | Бехчет Хамид | Осман Дуралиев - Исперих | 26 | Станислав Кирязов | Бургас - Бургас | |
16 | Сертан Ахмед | Лютфи Ахмедов - Разград | 26 | Георги Саракостов | Сливен - Сливен | |
Най-техничен състезател - Али-Паша Умарпашаев, кат.74 кг, "Миньор" Перник | ||||||
Най-резултатен състезател - Микяй Наим, кт. 57 кг "Димитровград" Димитровград | ||||||
Гл. съдия: Мирослав Гочев | Гл. Секретар: Али Пъръшмолла |