Архив резултати
ДЛП кадети, класическа борба (28.2-2.03.2018, гр. Бургас)
- Петък, 02 Март 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 45 кг | ||||||
1 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София |
2 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив |
4 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 4 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево |
5 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Мартин Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
кат. 48 кг | кат. 51 кг | ||||||
1 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Ангел Стоянов | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас |
4 | Александър Стоянов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Андриан Красимиров | "Тетевен" | Тетевен | ||||
кат. 55 кг | 5 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | |||
1 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | 7 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Георги Ценов | "Левски" | София | 8-9 | Константин Ахмедов | "Крали Бимбалов" | Царево |
3 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | 8-9 | Айхан Алиев | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Добромир Колев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Димитър Гечев | "Левски" | София | 11 | Стойчо Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
7 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | кат. 60 кг | |||
8 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен |
9 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен | 2 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен |
10 | Жоро Маринов | "Изобор" | Плевен | 3 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна |
11 | Борислав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 3 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Антонио Пармаков | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Росен Русев | "Локомотив-93" | Варна |
14-16 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Петър Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14-16 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | 8 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч |
14-16 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево | 9 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
17 | Диян Вълков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
11 | Радослав Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
кат. 65 кг | 12 | Борислав Георгиев | "Слава" | Монтана | |||
1 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | 14 | Валери Красимиров | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 15 | Даниел Божилов | "Левски" | София |
3 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | 16 | Дончо Донев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
5 | Жоро Добрев | "Локомотив-93" | Варна | кат. 71 кг | |||
7 | Кевин Балиев | "Торнадо" | Костандово | 1 | Петър Горняшки | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | 2 | Иво Стоянов | "Славия" | София |
9 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георгиев Илиеви" | Кюстендил |
10 | Самуел Панделиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Рашко Каменаров | "Левски" | София |
11 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица |
12 | Атанас Асенов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Юсню Юсню | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
13 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 5 | Давид Кочев | "Левски" | София |
14 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас |
15 | Кръстьо Великов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Галин Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
16 | Ахмед Ахмедов | "Изобор" | Плевен | 10 | Илиян Върбанов | "Армеец-ЦСКА" | София |
17 | Ивелин Бонев | "Ботев-93" | Враца | 11 | Юлиан Маринов | "Тетевен" | Тетевен |
18 | Адриян Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Михаил Мелехов | "Васил и Георгиев Илиеви" | Кюстендил |
19 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Иван Иванов | "Тича" | Д.чифлик |
20 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | 14 | Красимир Исягов | "Торнадо" | Костандово |
21 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15-16 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца |
22 | Стоян Колев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15-16 | Иво Димитров | "Левски" | София |
23 | Симеон Помпулски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17-21 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас |
17-21 | Владислав Михайлов | "Миньор" | Перник | ||||
17-21 | Божидар Цветков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 92 кг | 17-21 | Михаил Александров | "Васил и Георгиев Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 17-21 | Яни Съзанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Христо Цветанов | "Слава" | Монтана | 22 | Йордан Митрев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Пламен Йорданов | "Славия" | София | 23 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | ||||
5 | Джевдет Молламахуд | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 80 кг | |||
5 | Мирослав Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Валери Алексиев | "Тетевен" | Тетевен |
7 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора | 2 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
8 | Георги Бошнаков | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Славчо Попов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Камен Радев | "Слава" | Монтана | 5 | Иван Манов | "Левски" | София |
5 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | ||||
кат. 110 кг | 7 | Валери Пенчев | "Левски" | София | |||
1 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | 8 | Юлиян Андреев | "Изобор" | Плевен |
2 | Емил Емилов | "Изобор" | Плевен | 9 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 11 | Сабо Стайков | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
5 | Християн Х. Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора |
5 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна | 13 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
7 | Никола Василев | "Ловеч" | Ловеч | 14 | Румен Димитров | "Класик" | Белене |
8 | Пламен Цалов | "Изобор" | Плевен | 15 | Теодор Русев | "Левски" | София |
9-10 | Мустафа Мустафа | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 16-17 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София |
9-10 | Рамадан Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 16-17 | Момчил Бимбалов | "Бургас" | Бургас |
11 | Невен Стоянов | "Бургас" | Бургас | 18-19 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево |
18-19 | Александър Косев | "Левски" | София | ||||
20 | Борис Дечков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
21 | Николай Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | ||||
Най-резултатен състезател - Валери Алексиев, СК Борба "Тетевен", Тетевен, кат. 80 кг | |||||||
Най-техничен състезател - Едмонд Назарян, СК Борба "Славия", София, кат. 45 кг | |||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл.съдия: Али Пъръшмолла |