Архив резултати
ДЛОШ деца, св. стил (2-3.10.2020, Г. Оряховица)
- Събота, 03 Октомври 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Божидар Дамянов | "Би Реал" | Сандански | 1 | Александър Делчев | "Локомотив" | Пловдив | |
2 | Александър Росинов | "Румен Павлов" | Стражица | 2 | Леонид Захарядис | "Би Реал" | Сандански | |
3 | Шабан Смаил | "Руен" | Руен | 3 | Аспарух Иванов | "Би Реал" | Сандански | |
3 | Илиян Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Ангел Какъров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Радослав Христов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Алпер Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Виктор Тодоров | "Златарица" | Златарица | 5 | Гроздан Петков | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
7 | Михаил Боев | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Атанас Атанасов | "Дан Колов" | Ветово | |
8 | Максум Ахмед | "Дан Колов" | Ветово | 8 | Драгомир Николов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Семих Исмаилов | "Боди-спорт груп" | Кубрат | 9 | Салерджан Салиев | "Мадарски конник" | Шумен | |
10 | Благой Стоянов | "Вълко Костов" | Симеоновград | 10 | Даниеле Кондев | "АСК Сливен" | Сливен | |
11 | Мартин Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Васил Рандев | "АСК Сливен" | Сливен | |
12 | Златко Гешев | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Кристиян Демирев | "Айтос" | Айтос | |
13 | Дарин Цветанов | "Румен Павлов" | Стражица | |||||
кат. 35 кг | ||||||||
1 | Йордан Котрулев | "Би Реал" | Сандански | кат. 38 кг | ||||
2 | Есат Бозали | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 1 | Валери Захаридис | "Би Реал" | Сандански | |
3 | Алекс Фотев | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Никола Сърнев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Берке Ибрям | "Дан Колов" | Елена | 3 | Берк Хаджиюмеров | "Дан Колов" | Ветово | |
5 | Валентин Господинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Айлин Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Преслав Пенев | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Димитър Кехайов | "Би Реал" | Сандански | |
7 | Димитър Методиев | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Симеон Сидерас | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
8 | Стефан Трайков | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | 7 | Еге Местан | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Дани Милков | "Спартак" | Варна | 8 | Аксел Кадир | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
10 | Шефкет Юлиянов | "Златарица" | Златарица | 9 | Владислав Сеизов | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
11 | Валери Огнянов | "Кубадън" | Лозница | 10 | Стилян Памуков | "Локомотив" | Пловдив | |
12 | Мартин Цонев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Момчил Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
13 | Станимир Русанов | "Румен Павлов" | Стражица | 12 | Валентин Русанов | "Румен Павлов" | Стражица | |
14 | Юсеин Исмаил | "Крепост" | Стремци | 13 | Георги Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
15 | Калин Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Светозар Вълчанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
16 | Денислав Кочев | "Дан Колов" | Елена | 15 | Христо Абаджиев | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Мюмюн Мюмюн | "Буря" | Караманци | 16 | Бариш Сабриев | "Дан Колов" | Елена | |
18 | Джем Мехмед | "Агросем-2020" | Острово | 17 | Емре Ниазиев | "Борба-Шумен" | Шумен | |
19 | Стоян Рашев | "Странджа-2001" | Средец | 18 | Теодор Цонев | "Станка Златева" | Сливен | |
20 | Йордан Папазов | "Златарица" | Златарица | |||||
21 | Алекс Алексиев | "Кубадън" | Лозница | кат. 42 кг | ||||
22 | Росиан Димитров | "Би Реал" | Сандански | 1 | Иван Кайряк | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
23 | Пламен Стамов | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | |
24 | Ибрям Федаилов | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Калоян Стоянов | "Би Реал" | Сандански | |
25 | Жечко Жечков | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Илия Димов | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | |
26 | Танер Мехмед | "Кубадън" | Лозница | 5 | Аксел Шюкрю | "Айтос" | Айтос | |
27 | Ивайло Цонев | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | |
7 | Каан Хаджимехмед | "Буря" | Караманци | |||||
кат. 47 кг | 8 | Бурак Бейти | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Валентин Боянов | "Левски" | София | 9 | Вангел Райчев | "Би Реал" | Сандански | |
2 | Станислав Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | 10 | Иван Чавдаров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
3 | Янаки Марчоков | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Баръш Салъшхан | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Илкер Фахридин | "Буря" | Караманци | 12 | Захари Михов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Ахмед Ахмед | "Буря" | Караманци | 13 | Антоан Николов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Костадин Станков | "Ангел Гочев" | Созопол | 14 | Любомир Стоянов | "Истър" | Тутракан | |
7 | Енис Тюлевлу | "Лудогорска слава" | Глоджево | 15 | Алекс Грозданов | "Олимпиец" | Търговище | |
8 | Стефан Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 16 | Даниел Ангелов | "АСК Сливен" | Сливен | |
9 | Михаил Сейкел | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Ангел Кехайов | "Би Реал" | Сандански | |
10 | Ивайло Ненов | "Локомотив" | Пловдив | 18 | Ивелин Великов | "Странджа-2001" | Средец | |
11 | Венелин Георгиев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | 19 | Анъл Назиф | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
12 | Николай Ников | "АСК Сливен" | Сливен | 20 | Даниел Сидеров | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
13 | Ердал Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 21 | Хюсеин Арипов | "АСК Сливен" | Сливен | |
14 | Кристиян Василев | "Мадарски конник" | Шумен | 22 | Ивайло Димитров | "Истър" | Тутракан | |
15 | Николай Стоянов | "АСК Сливен" | Сливен | 23 | Акън Ахмед | "Айтос" | Айтос | |
16 | Ертан Милев | "Боди-спорт груп" | Кубрат | 24 | Стоян Вълчев | "Олимпиец" | Търговище | |
17 | Николай Костадинов | "Би Реал" | Сандански | 25 | Мартин Димитров | "Странджа-2001" | Средец | |
18 | Пламен Христозов | "Димитровград" | Димитровград | 26 | Хюркан Халил | "Каолин-2000" | Глоджево | |
19 | Стоян Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол | 27 | Мерт Курдов | "Дунав" | Сливо Поле | |
20 | Георги Киров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 28 | Кристиян Лучански | "Мадарски конник" | Шумен | |
21 | Вилиян Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово | 29 | Божидар Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
22 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 30 | Калоян Стаев | "Странджа-2001" | Средец | |
23 | Владислав Стоянов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 31 | Виктор Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
24 | Евгени Евтимов | "Олимпиец" | Търговище | 32 | Васил Иванов | "Станка Златева" | Сливен | |
25 | Асен Асенов | "Дан Колов" | Севлиево | 33 | Дилян Бояджиев | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
26 | Фуркан Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
27 | Виктор Владимиров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 53 кг | ||||
28 | Стефан Стефанов | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Георги Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово | |
29 | Максимилян Колев | "Боди-спорт груп" | Кубрат | 2 | Христо Драгнев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
30 | Стелиян Тодоров | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Божидар Добрев | "Дан Колов" | Елена | |
31 | Драго Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Стоян Сашев | "Странджа-2001" | Средец | |
32 | Сидер Петков | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Николй Стойнов | "Тракия-93" | Стамболийски | |
33 | Николай Петров | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Петко Михайлов | "Ангел Гочев" | Созопол | |
34 | Пламен Петров | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Красимир Манев | "Митекс" | Благоевград | |
35 | Александър Станчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 8 | Мартин Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
36 | Андрей Петков | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Динко Тонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
37 | Иван Петров | "Борба и Самбо" | Ямбол | 10 | Сейко Калинов | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
38 | Георги Ангелов | "Истър" | Тутракан | 11 | Азис Таиров | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
39 | Сабри Канишан | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Корай Карабаджак | "Каолин-2000" | Глоджево | |
40 | Серхан Невенов | "Левски" | София | 13 | Борис Банчев | "Станка Златева" | Сливен | |
41 | Биртан Аптарман | "Осман Дуралиев" | Исперих | 14 | Стилян Рачев | "Бургас" | Бургас | |
42 | Тодор Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Йордан Атанасов | "Бургас" | Бургас | |
43 | Алкин Бозев | "Олимпиец" | Търговище | 16 | Махмед Гане | "Каолин-2000" | Глоджево | |
44 | Виктор Тодоров | "Истър" | Тутракан | 17 | Христо Ихтеров | "Локомотив" | Пловдив | |
45 | Павел Гърдев | "Атлетик" | Пловдив | 18 | Станимир Янев | "Атлетик" | Пловдив | |
46 | Никола Длатожки | "Би Реал" | Сандански | 19 | Ангел Караколев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
47 | Дончо Донев | "Берое" | Ст.Загора | 20 | Кристиан Методиев | "Спартак" | Варна | |
48 | Силви Миланов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Емил Петров | "Спартак" | Варна | |
22 | Станимир Станев | "Олимпиец" | Търговище | |||||
кат. 59 кг | 23 | Тодор Костадинов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
1 | Христо Петров | "АСК Сливен" | Сливен | 24 | Мерт Михайлов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Джемал Хюсеин | "Руен" | Руен | 25 | Алберт Шукриев | "Борба-Шумен" | Шумен | |
3 | Атилла Йовчев | "Буря" | Караманци | 26 | Борислав Кръстев | "Пазарджик" | Пазарджик | |
3 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград | 27 | Валери Цветанов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Дамян Радев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 28 | Никола Събев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Михаил Узунов | "Берое" | Ст.Загора | 29 | Стефан Стефанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
7 | Стивън Сашев | "Дан Колов" | Ветово | 30 | Стефан Илиев | "Димитровград" | Димитровград | |
8 | Васил Маринов | "Ангел Гочев" | Созопол | 31 | Едуард Василев | "Истър" | Тутракан | |
9 | Сейхан Бейзат | "Борба-Шумен" | Шумен | 32 | Кирил Георгиев | "Би Реал" | Сандански | |
10 | Онур Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 33 | Илиян Бонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Иван Иванов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |||||
12 | Стивън Стойков | "Пазарджик" | Пазарджик | кат. 66 кг | ||||
13 | Васил Щурков | "Би Реал" | Сандански | 1 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | |
14 | Кристиян Маринов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Борис Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
15 | Янко Босков | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 3 | Дамян Лазаров | "Истър" | Тутракан | |
16 | Никифор Петров | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Димитър Цветков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | |
17 | Шабан Топалов | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 5 | Тихомир Герджиков | "Енергетик" | Гълъбово | |
18 | Алтан Селимчев | "Борба-Шумен" | Шумен | 5 | Мартин Стефанов | "Дан Колов" | Елена | |
19 | Майкъл Хубанов | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Гюндован Байрям | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
20 | Стилян Манчев | "Би Реал" | Сандански | 8 | Владислав Христов | "Левски" | София | |
21 | Кристиян Йорданов | "Румен Павлов" | Стражица | 9 | Емин Себахтин | "Буря" | Караманци | |
22 | Георги Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Мехмеджан Ъшък | "Олимпиец" | Търговище | |
23 | Светослав Цветанов | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Росен Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
24 | Александър Ангелов | "Истър" | Тутракан | 12 | Шефкет Исмаил | "Мадарски конник" | Шумен | |
25 | Ангел Троплев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Ивайло Гецов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
26 | Раян Михов | "Бургас" | Бургас | 14 | Толга Адем | "Борба-Шумен" | Шумен | |
27 | Осман Осман | "Айтос" | Айтос | 15 | Михаел Маринов | "АСК Сливен" | Сливен | |
28 | Танер Митов | "Би Реал" | Сандански | 16 | Иван Иванов | "Бургас" | Бургас | |
17 | Калоян Златанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. +73 кг | 18 | Валентин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
1 | Мукит Боянов | "Руен" | Руен | 19 | Иван Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
2 | Йордан Михайлов | "Дан Колов" | Севлиево | 20 | Ростислав Петров | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Даниел Димитров | "Димитровград" | Димитровград | 21 | Радослав Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Александър Петков | "Славия-2009" | София | 22 | Диан Русев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Корай Руфи | "Добруджански юнак" | Добрич | 23 | Денис Назмиев | "Дунав" | Сливо Поле | |
5 | Даниел Желязков | "Берое" | Ст.Загора | 24 | Димитър Николов | "Пазарджик" | Пазарджик | |
7 | Стивън Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 25 | Иван Ковачев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
8 | Джейхан Метушев | "Бистрица-Абланица" | Абланица | 26 | Ники Исухов | "Дунав" | Сливо Поле | |
9 | Никола Петров | "Станка Златева" | Сливен | 27 | Пламен Петров | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | |
10 | Мартин Илиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 28 | Петър Мутафов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
11 | Боян Цонев | "Борба-Шумен" | Шумен | |||||
12 | Иван Томчев | "Станка Златева" | Сливен | кат. 73 кг | ||||
13 | Еркан Алиев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Евгени Милев | "Би Реал" | Сандански | |
14 | Мартин Медаров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Каан Демиров | "Борба-Шумен" | Шумен | |
15 | Тодор Стоянов | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Айдоан Касимов | "Каолин-2000" | Глоджево | |
16 | Димитър Георгиев | "Славия-2009" | София | 3 | Гюлен Даудов | "Дан Колов" | Ветово | |
17 | Крис Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Шериф Шерифов | "Дан Колов" | Севлиево | |
18 | Халил Садъков | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Браян Мехмед | "Енергетик" | Гълъбово | |
19 | Ахмед Звънов | "Лудогорска слава" | Глоджево | 7 | Йозко Йозков | "АСК Сливен" | Сливен | |
20 | Емре Махмуд | "Осман Дуралиев" | Исперих | 8 | Стефан Стефанов | "Истър" | Тутракан | |
21 | Валентин Борисов | "Айтос" | Айтос | 9 | Венцислав Илиев | "Левски" | София | |
10 | Данаил Станев | "Олимпиец" | Търговище | |||||
Отборно класиране | 11 | Михаел Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
1 | "Би Риал" | Сандански | 164 | 12 | Едиз Осман | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | "Руен" | Руен | 70 | 13 | Николай Митев | "Славия-2009" | София | |
3 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 57 | 14 | Любомир Цонев | "Дан Колов" | Севлиево | |
Най-техничен състезател - Йордан Котрулев, кат. 35 кг, "Би Реал", Сандански | ||||||||
Най-резултатен състезател - Валентин Боянов, кат. 47 кг, "Левски" София | ||||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Хр. Стойнев |