Архив резултати
ДЛОШ мъже, кл. стил (16-18.10.2020, Ловеч)
- Неделя, 18 Октомври 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||||
1 | Недялко Петров | 95 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Иво Ангелов | 84 | "Миньор" | Перник |
2 | Стефан Григоров | 94 | "Слава" | Монтана | 2 | Божидар Вергилов | 98 | "Балкан" | Ботевград |
3 | Мирослав Емилов | 02 | "Надежда-2014" | Оряхово | 3 | Михаил Михайлов | 01 | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Галин Гочев | 02 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Цветан Сирашки | 01 | "Плевен" | Плевен |
5 | Христо Ташев | 01 | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Ивайло Въчев | 00 | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Тайфун Тодоров | 02 | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Андрей Георгиев | 95 | "Локомотив" | Варна |
7 | Асен Асенов | 97 | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Стефан Ралчев | 01 | "Стоян Николов" | Златица |
8 | Калин Славчев | 98 | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Александър Мирчев | 98 | "Балкан" | Ботевград |
9 | Георги Захариев | 94 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Димитър Димитров | 01 | "Ловеч" | Ловеч |
10 | Радослав Клашнов | 02 | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Марио Калпазанов | 96 | "НСА-Васил Левски" | София |
11 | Борислав Марчев | 02 | "Ботев-93" | Враца | |||||
12 | Емил Петров | 95 | "Класик" | Белене | кат. 67 кг | ||||
13 | Милен Янков | 96 | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Константин Стас | 92 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Генчо Боянов | 94 | "Девня-2019" | Девня | 2 | Дейвид Димитров | 96 | "Миньор" | Перник |
3 | Стоян Илиев | 97 | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
кат. 63 кг | 3 | Свилен Костадинов | 89 | "Локомотив" | Варна | ||||
1 | Николай Вичев | 92 | "Ботев-93" | Враца | 5 | Алекси Зашев | 00 | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Августин Спасов | 95 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Якуб Дерменджийски | 02 | "Левски" | София |
3 | Десислав Дормушев | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Костадин Борилков | 99 | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Никълъс Сулев | 00 | "Левски" | Левски | 8 | Николай Дзезов | 01 | "Плевен" | Плевен |
5 | Иван Иванов | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Антон Семизов | 02 | "Берое" | Стара Загора |
5 | Георги Аначков | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Даниел Георгиев | 02 | "Класик" | Белене |
7 | Илия Мустаков | 01 | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Калин Мутев | 02 | "Славия" | София |
8 | Виктор Станев | 02 | "Локомотив" | Варна | 12 | Владимир Божилов | 92 | "Миньор" | Перник |
9 | Теодор Георгиев | 02 | "Плевен" | Плевен | |||||
10 | Георги Петров | 01 | "Миньор" | Перник | кат. 72 кг | ||||
11 | Борислав Симеонов | 01 | "Класик" | Белене | 1 | Красимир Дормушев | 99 | "НСА-Васил Левски" | София |
12 | Димитър Димитров | 95 | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Нестър Нестъров | 96 | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Жоро Добрев | 01 | "Локомотив" | Варна | |||||
кат. 77 кг | 3 | Боян Иванов | 98 | "Берое" | Стара Загора | ||||
1 | Стоян Кубатов | 97 | "Ботев-93" | Враца | 5 | Марио Цветанов | 02 | "Плевен" | Плевен |
2 | Айк Мнацаканян | 95 | "Миньор" | Перник | 5 | Велислав Кирилов | 02 | "Левски" | София |
3 | Атанас Колев | 89 | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Юлиян Маринов | 01 | "Балкан" | Ботевград |
3 | Михаил Махарадзе | 00 | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Димитър Стефчев | 02 | "Локомотив" | Варна |
5 | Калоян Попов | 98 | "Балкан" | Ботевград | 9 | Тунай Бекир | 92 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Тодор Мелконян | 97 | "Славия" | София | 10 | Теодор Апостолов | 95 | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
7 | Димитър Стойчев | 94 | "Слава" | Монтана | 11 | Валентин Григоров | 97 | "НСА-Васил Левски" | София |
8 | Михаил Петков | 94 | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Рашко Каменаров | 02 | "Левски" | София |
9 | Олег Миров | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | 13 | Гошо Бонов | 02 | "Класик" | Белене |
10 | Иван Манов | 02 | "Левски" | София | 14 | Благовест Кендеров | 97 | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Илиян Василев | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | 15 | Иво Стоянов | 02 | "Славия" | София |
12 | Иван Димитров | 00 | "Бенковски" | Тетевен | 16 | Марино Антонов | 00 | "Бенковски" | Тетевен |
13 | Мирослав Алдинов | 96 | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Ахмед Ахмедов | 01 | "Класик" | Белене |
14 | Юлиян Андреев | 02 | "Плевен" | Плевен | 18 | Ивайло Казаков | 01 | "Берое" | Стара Загора |
15 | Борис Маринов | 97 | "Славия" | София | 19 | Андрей Венков | 02 | "Слава" | Монтана |
16 | Светозар Тонев | 99 | "Бургас" | Бургас | 20 | Жулиан Ежков | 02 | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
17 | Радостин Добранов | 95 | "Класик" | Белене | |||||
кат. 97 кг | |||||||||
кат. 82 кг | 1 | Кирил Милов | 97 | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Даниел Александров | 91 | "Миньор" | Перник | 2 | Мариян Маринов | 99 | "Ботев-93" | Враца |
2 | Радослав Русев | 00 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Ради Недков | 90 | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Денис Кукушев | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Симеон Станкович | 95 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Росиян Дермански | 95 | "Ботев-93" | Враца | 5 | Емилиян Лазаров | 02 | "Ботев-93" | Враца |
5 | Искрен Тонев | 90 | "Бургас" | Бургас | 6 | Камен Петров | 01 | "Бенковски" | Тетевен |
5 | Захари Зашев | 99 | "Ботев-93" | Враца | 7 | Христо Димов | 99 | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Никола Ганчев | 00 | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Олег Стоянов | 95 | "НСА-Васил Левски" | София |
8 | Стефан Митев | 98 | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Марио Маноилов | 99 | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Енчо Аврамов | 98 | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Сабо Стайков | 01 | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Благовест Борисов | 93 | "Ботев-93" | Враца | 11 | Румен Димитров | 01 | "Класик" | Белене |
11 | Мартин Борисов | 94 | "Бургас" | Бургас | 12 | Мирослав Тодоров | 91 | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
12 | Калоян Латев | 85 | "Хасково" | Хасково | |||||
кат. 130 кг | |||||||||
кат. 87 кг | 1 | Радослав Георгиев | 97 | "Берое" | Стара Загора | ||||
1 | Тарек Абделслам | 93 | "Миньор" | Перник | 2 | Иван Иванов | 86 | "Ботев-93" | Враца |
2 | Йоан Димитров | 96 | "Ботев-93" | Враца | 3 | Асен Табаков | 91 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Владимир Стойчев | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Асен Петров | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Светослав Николов | 98 | "Ботев-93" | Враца | 5 | Айрън Рамадановски | 94 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Валери Алексиев | 01 | "Балкан" | Ботевград | 5 | Игнат Миленов | 00 | "Балкан" | Ботевград |
5 | Александър Петров | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Емил Борисов | 90 | "Ловеч" | Ловеч |
7 | Калоян Павлов | 00 | "Левски" | София | 8 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | |
8 | Мартин Иванов | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Иван Аврамов | 95 | "Бургас" | Бургас |
9 | Борислав Василев | 00 | "Миньор" | Перник | 10 | Николай Пиронков | 97 | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Илиян Лазаров | 02 | "Ботев-93" | Враца | 11 | Теодор Христов | 02 | "Ловеч" | Ловеч |
11 | Иван Пердьов | 99 | "Стоян Николов" | Златица | 12 | Михаил Мелехов | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
12 | Атанас Иванов | 02 | "Локомотив" | Варна | 13 | Георги Аврамов | 98 | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Александър Косев | 02 | "Левски" | София | 14 | Божидар Русков | 94 | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Петър Гичев | 99 | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Добрин Николов | 92 | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
15 | Георги Ламбрев | 95 | "Атлетик" | Пловдив | 16 | Васил Бимбалов | 96 | "НСА-Васил Левски" | София |
16 | Любослав Миленов | 02 | "Бенковски" | Тетевен | 17 | Теодор Ганев | 89 | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
17 | Йордан Митев | 98 | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 18 | Тони Пейзанов | 00 | "Класик" | Белене |
19 | Петър Минков | 95 | "Класик" | Белене | |||||
20 | Павлин Христов | 97 | "Ловеч" | Ловеч | |||||
Най-техничен състезател - Константин Стас, кат. 67 кг, СК Борба "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | |||||||||
Най-резултатен състезател - Стоян Кубатов, кат. 77 кг, СК Борба "Ботев-93", Враца | |||||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |