Архив резултати
ДЛП мъже, св.стил (7-8.01.2021, София)
- Петък, 08 Януари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||||
кат. 57 кг | кат. 65 кг | |||||||||
1 | Микяй Наим | 97 | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Владимир Дубов | 88 | "Славия-2009" | София | |
2 | Мариян Димитров | 02 | "Бургас" | Бургас | 2 | Иван Стоянов | 03 | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Петър Петров | 99 | "Борба" | Шумен | 3 | Алиш Алиш | 00 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
4 | Кристиян Пеев | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Андрей Сикачов | 98 | "Руен" | Руен | |
5 | Ивайло Тисов | 02 | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Сашко Костадинов | 02 | "Левски" | София | |
6 | Апостол Денишев | 02 | "Беласица" | Петрич | 5 | Николай Скендеров | 00 | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Виктор Михов | 02 | АСК "Сливен" | Сливен | ||||||
кат. 61 кг | 8 | Николай Миталов | 99 | "Би Риал" | Сандански | |||||
1 | Рухан Расим | 02 | "Крепост" | Стремци | 9 | Вилислав Малинов | 01 | "Левски" | София | |
2 | Виктор Тисов | 02 | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Юсуф Исуфов | 01 | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Андрей Стоянов | 96 | "Руен" | Руен | 11 | Александър Димитров | 95 | "Борба" | Шумен | |
3 | Стилян Илиев | 01 | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Стоян Денишев | 02 | "Беласица" | Петрич | |
5 | Цветан Мустафов | 00 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Стефан Иванов | 92 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Мехмед Мехмед | 00 | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||||
7 | Исмаил Помаков | 02 | "Левски" | София | кат. 70 кг | |||||
8 | Сергей Бонев | 01 | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Рамазан Рамазанов | 95 | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
9 | Костадин Гуцев | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Боби Ников | 00 | "Димитровград" | Димитровград | |
10 | Виктор Нейчев | 02 | "Берое" | Стара Загора | 3 | Веселин Петров | 98 | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Георги Жисгов | 01 | "Димитровград" | Димитровград | ||||||
кат. 74 кг | 5 | Димитър Ангелов | 00 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
1 | Мирослав Киров | 91 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Мустафа Исмедов | 00 | СК Борба и самбо | Ямбол | |
2 | Михаил Георгиев | 96 | "Ангел Гочев" | Созопол | 7 | Тургай Февзи | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | |
3 | Борислав Колев | 00 | "Илия Павлов" | Велико Търново | 8 | Никола Нейчев | 02 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Християн Смилков | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Денислав Глинджурски | 02 | "Левски" | София | |
5 | Петър Петков | 03 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Митко Георгиев | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | |
5 | Батухан Къратлъ | 02 | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Джовани Дечков | 02 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
7 | Илиян Миревски | 94 | "НСА-Васил Левски" | София | 12 | Мартин Цачев | 98 | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
8 | Айджан Раимов | 95 | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Галин Христов | 03 | "Берое" | Стара Загора | |
9 | Николай Димитров | 00 | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Венцислав Влахов | 90 | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
10 | Велин Недялков | 02 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 15 | Илия Иванов | 00 | "Добруджански юнак" | Добрич | |
11 | Росен Николов | 03 | "Бургас" | Бургас | 16 | Ангел Тодоров | 00 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
12 | Димитър Димов | 00 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Михаил Рангелов | 00 | "Би Риал" | Сандански | |
13 | Благовест Георгиев | 02 | "Тракиец" | Пловдив | 18 | Тома Месина | 03 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
14 | Кристиян Панайотов | 01 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||||
15 | Георги Златев | 92 | "Тракиец" | Пловдив | кат. 86 кг | |||||
16 | Йоан Георгиев | 00 | "Румен Павлов-2016" | Стражица | 1 | Джемал Али | 98 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Евелин Русев | 96 | "Берое" | Стара Загора | ||||||
кат. 79 кг | 3 | Юсуф Халил | 96 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
1 | Октай Хасан | 99 | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Илия Христов | 00 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Киро Михов | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Мартин Димчев | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | |
3 | Пресиян Михов | 96 | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Йордан Кунгалов | 95 | "Левски" | София | |
3 | Богомил Бонев | 97 | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Благовест Тропчев | 99 | "Би Риал" | Сандански | |
5 | Петър Михов | 02 | "Бургас" | Бургас | 8 | Виктор Стойков | 95 | "НСА-Васил Левски" | София | |
5 | Александър Димитров | 01 | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Светослав Делев | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | |
7 | Мухебулах Хабиби | 00 | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Аспарух Влахов | 02 | "Левски" | София | |
8 | Христо Илиев | 99 | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Васил Георгиев | 98 | "Славия-2009" | София | |
9 | Жулиен Иванов | 03 | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Даниел Танев | 98 | "Славия-2009" | София | |
10 | Мюмюн Сюлейман | 99 | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Шенол Чавдарлиев | 92 | "Тракиец" | Пловдив | |
11 | Мерт Еибоглу | 01 | "Тракиец" | Пловдив | 14 | Серхат Ферадов | 03 | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Антон Иванов | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 15 | Станислав Станчев | 83 | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Мартин Георгиев | 97 | "Славия-2009" | София | ||||||
14 | Хюсеин Мустафа | 96 | "Руен" | Руен | кат. 97 кг | |||||
15 | Валентин Стоянов | 02 | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Ахмед Батаев | 91 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
16 | Николай Карапетров | 02 | "Бургас" | Бургас | 2 | Георги Димитров | 96 | "НСА-Васил Левски" | София | |
17 | Христо Георгиев | 00 | "Румен Павлов-2016" | Стражица | 3 | Цветан Евтимов | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | |
18 | Венцислав Врадинов | 87 | "Тракиец" | Пловдив | 3 | Магриот Маринов | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | |
19 | Цветомир Николов | 01 | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Йовчо Георгиев | 01 | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Йордан Йорданов | 02 | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||||
кат. 92 кг | 7 | Велико Великов | 98 | "Спартак" | Варна | |||||
1 | Ахмед Магамаев | 91 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Айсун Йонузов | 95 | "Олимпиец" | Търговище | |
2 | Божидар Тодоров | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Мехмед Мехмедов | 93 | "Борба" | Шумен | |
3 | Христо Методиев | 99 | "Би Риал" | Сандански | 10 | Иван Благоев | 88 | "Руен" | Руен | |
3 | Ивайло Нанчев | 98 | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||||
5 | Петър Богданов | 85 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 125 кг | |||||
5 | Исмет Карабулут | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Георги Иванов | 02 | "Димитровград" | Димитровград | ||
7 | Стилиян Иванов | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Стоян Йорданов | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Танер Ридванов | 97 | "Борба" | Шумен | 3 | Веселин Танев | 92 | "Беласица" | Петрич | |
9 | Георги Петров | 03 | "Берое" | Стара Загора | 3 | Ислам Адизов | 99 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Адил Мехмедали | 02 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Мариан Милетиев | 99 | "Тракиец" | Пловдив | |
11 | Иоан Карамфилков | 02 | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Айлин Ашим | 89 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
12 | Кольо Димитров | 01 | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Георги Велев | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | |
13 | Мустафа Мозак | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | 8 | Въчо Делчев | 00 | "Димитровград" | Димитровград | |
14 | Мехмед Ахмед | 01 | "Руен" | Руен | 9 | Костантин Костов | 99 | СК Борба и самбо | Ямбол | |
15 | Ангел Вълков | 91 | "Тракиец" | Пловдив | 10 | Иван Кьосев | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | |
16 | Юмер Юмер | 89 | "Руен" | Руен | 11 | Илиян Личев | 91 | "Би Риал" | Сандански | |
17 | Пламен Петров | 02 | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||||
DQ | Мирослав Милков | 93 | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||||
Най-техничен състезател - Ахмед Батаев, кат. 97 кг, СК Борба "Юнак-Локомтив", Русе | ||||||||||
Най-резултатен състезател - Октай Хасан, кат. 79 кг, СК Борба "Армеец по борба ЦСКА", София | ||||||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |