Архив резултати
ДЛП девойки (21-22.01.2021, Сливен)
- Събота, 23 Януари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Петя Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Таня Танева | "Берое" | Стара Загора | 2 | Петя Стоянова | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Диана Павлова | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Йоана Дачева | "Казанлък" | Казанлък |
3 | Ралица Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | 4 | Цветелина Цветанова | "Класик" | Белене |
5 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Арзу Фейзи | "Асеновград" | Асеновград |
5 | Виктория Иванова | "Класик" | Белене | 6 | Бурчин Мустафова | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Десислава Георгиева | "Ловеч" | Ловеч | ||||
8 | Мирослава Атанасова | "Плевен" | Плевен | кат. 57 кг | |||
9 | Назлъ Салимова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 55 кг | 3 | Моника Барутчийска | "Челопеч" | Челопеч | |||
1 | Назифе Таир | "Станка Златева" | Сливен | 4 | Йоанна Панайотова | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
3 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас | кат. 59 кг | |||
4 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Антония Колева | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Веселка Веселинова | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Александрина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Деница Илиева | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 62 кг | 4 | Айше Крали | "Бургас" | Бургас | |||
1 | Виктория Иванова | "Левски" | София | ||||
2 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | кат. 68 кг | |||
3 | Виктория Колева | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Никол Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
4 | Цветина-Зита Стоичкова | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Павлина Вълкова | "Бургас" | Бургас |
5 | Ваня Илиева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Вивиян Кръстева | "Рилски спортист" | Самоков |
кат. 65 кг | кат. 72 кг | ||||||
1 | Мелис Карслъ | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Цветелина Дамянова | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Ивета Бойнова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Теодора Рачева | "Бургас" | Бургас | ||||
Най-атрактивна състезателка - Петя Либчева, кат. 53 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", гр. Бургас | |||||||
Най-технична състезателка - Назиф Таир, кат. 55 кг, СК Борба "Станка Златева", Сливен | |||||||
Най-резултатна състезателка - Ирена Бинкова, кат. 57 кг, СК Борба "Странджа-2001", Средец | |||||||
Гл. съдия: М. Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |