Архив резултати
ДЛОШ кадетки (26-27.02.2021, Бургас)
- Събота, 27 Февруари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 43 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Красимира Димитрова | "Плевен" | Плевен | 1 | Яна Димитрова | "Плевен" | Плевен |
2 | Роксана Николова | "Плевен" | Плевен | 2 | Радостина Добромирова | "Девня-2019" | Девня |
3 | Ани Асенова | "Девня-2019" | Девня | 3 | Тюлин Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
4 | Виктория Иванова | "Дупница" | Дупница | 4 | Антония Тандова | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Сибел Юмер | "Бургас" | Бургас | 5 | Христина Кръстева | "Плевен" | Плевен |
кат. 49 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Емине Осман | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Меган Димчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Михаела Михова | "Михо Дуков" | Шивачево | 2 | Християна Маркова | "Плевен" | Плевен |
3 | Магдалена Калеева | "Левски" | София | 3 | Бинка Драгушкова | "Левски" | София |
3 | Никол Крумова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Несрин Сюлейманова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Силвия Стоянова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Десислава Славова | "Девня-2019" | Девня |
5 | Габриела Дянкова | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Галина Стоянова | "Станка Златева" | Сливен |
7 | Виктория Брайкова | "Плевен" | Плевен | 7 | Памела Добрева | "Бургас" | Бургас |
8 | Виктория Димова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Вероника Кирилова | "Дупница" | Дупница |
9 | Неслихан Нуриева | "Мадарски конник" | Шумен | 9 | Галя Милчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Юлияна Георгиева | "Плевен" | Плевен | 10 | Мариса Цекова | "Ботев-93" | Враца |
11 | Сехер Исмаил | "Мадарски конник" | Шумен | ||||
кат. 61 кг | |||||||
1 | Никита Николаева | "Странджа-2001" | Средец | кат. 57 кг | |||
2 | Любов Антова | "Плевен" | Плевен | 1 | Росица Канева | "Дунав" | Сливо поле |
3 | Николета Ефтимова | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Имигюл Халилова | СК Борба и самбо | Ямбол |
4 | Моника Трайкова | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Ана-Мария Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Весела Стойкова | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Вени Търновалийска | "Атлетик" | Пловдив |
6 | Стефани Стоянова | "Бургас" | Бургас | 5 | Яна Боева | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Ивелина Митова | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 65 кг | 7 | Емел Мустафова | "Мадарски конник" | Шумен | |||
1 | Софи Тенева | "Станка Златева" | Сливен | 8 | Александра Велкова | "Бургас" | Бургас |
2 | Маша Перович | "Бенковски" | Тетевен | 9 | Зюлбие Илязова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Мелиса Ярадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Синем Ахмедова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Гергана Стоянова | "Левски" | София | ||||
5 | Кристияна Георгиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 73 кг | |||
5 | Евгения Зимбилева | "Тракия-93" | Стамболийски | 1 | Ванеса Георгиева | "Берое" | Стара Загора |
7 | Ралица Пенева | "Левски" | София | 2 | Селен Сезерова | "Класик" | Белене |
8 | Бояна Горанова | "Плевен" | Плевен | 3 | Пепа Тинкова | "Бургас" | Бургас |
9 | Габриела Кръстанова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Мелис Мехмедова | "Кубадън" | Лозница |
5 | Елена Мусарлиева | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 69 кг | 5 | Деница Иванова | "Девня-2019" | Девня | |||
1 | Даниела Бръснарова | "Левски" | София | 7 | Румена Цонева | "Борба" | Шумен |
2 | Валентина Кожухарова | "Левски" | София | 8 | Дерия Халил | "Кубадън" | Лозница |
3 | Цветомира Петрова | "Левски" | София | Отборно класиране | |||
4 | Айшегюл Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | "Плевен", Плевен | 136 т. | |
5 | Габриела Маева | "Тракия-93" | Стамболийски | 2 | "Левски", София | 113 т. | |
6 | Дебора Николова | "Бургас" | Бургас | 3 | "Станка Златева", Сливен | 60 т. | |
Най-технична състезателка - Софи Тенева, кат. 65 кг, СК Борба "Станка Златева", Сливен | |||||||
Най-резултатна състезателка - Меган Димчева, кат. 53 кг, СК Борба "Ангел войвода-Хасково", Хасково | |||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |