Архив резултати
ДЛП девойки (28.01.2022, Сливен)
- Петък, 28 Януари 2022
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Емине Осман | "Станка Златева" | Станка Златева | 1 | Ирена Бинкова | "Бургас" | Бургас |
2 | Таня Тенева | "Берое" | Стара Загора | 2 | Меган Димчева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Диана Павлова | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Бинка Драгушкова | "Левски" | София |
3 | Ралица Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Вени Търновлийска | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Красимира Димитрова | "Плевен" | Плевен | 5 | Имигюл Халилова | "Борба и Самбо" | Ямбол |
5 | Виктория Брайкова | "Плевен" | Плевен | 5 | Вероника Кирилова | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Десислава Георгиева | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Тюлин Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Ивелина Митева | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Наталия Върбанова | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 57 кг | |||||||
кат. 53 кг | 1 | Мирослава Атанасова | "Плевен" | Плевен | |||
1 | Назифе Таир | "Челопеч" | Челопеч | 2 | Веселка Веселинова | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Християна Маркова | "Плевен" | Плевен | 3 | Сабрина Колева | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас | ||||
4 | Петя Стоянова | "АСК Сливен" | Сливен | кат. 62 кг | |||
5 | Десислава Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Мима Танева | "Станка Златева" | Станка Златева |
2 | Никита Николаева | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 59 кг | 3 | Весела Стойкова | "АСК Сливен" | Сливен | |||
1 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 4 | Деница Илиева | "Бургас" | Бургас |
2 | Виктория Иванова | "Левски" | София | 5 | Гергана Боева | "Черкоморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Александрина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
4 | Яна Боева | "Черкоморец-кл.борба" | Бургас | кат. 65 кг | |||
5 | Росица Канева | "Дунав" | Сливо поле | 1 | Софи Тенева | "Станка Златева" | Станка Златева |
2 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 68 кг | 3 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Валентина Кожухарова | "Левски" | София | ||||
2 | Мелиса Ярадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 72 кг | |||
3 | Айшегюл Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Даниела Бръснарова | "Левски" | София |
4 | Андрея Дойнова | "Челопеч" | Челопеч | 2 | Ванеса Георгиева | "Берое" | Стара Загора |
3 | Теодора Рачева | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 76 кг | |||||||
1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | ||||
2 | Елена Мурсалиева | "Атлетик" | Пловдив | ||||
Най-технична състезателка - Емине Осман, кт. 50 кг. "Станка Златева" Сливен | |||||||
Най-резултатна състезателка - Фатме Шабан, кат. 59 кг, "Лютфи Ахмедов" Разград | |||||||
Гл. съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |