Архив резултати
ДЛП деца I група, кл. стил (16.03.2023, Сливен)
- Петък, 17 Март 2023
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 26 кг | кат. 28 кг | ||||||
1 | Милен Стоилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Денислав Стоименов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Славчо Славчев | "Стоян Николов" | Златица | 2 | Пресиан Милен | "Левски" | Карлово |
3 | Васил Миленков | "Левски" | София | 3 | Браян Славчев | "Селановци-93" | Селановци |
3 | Наско Ангелов | "Миньор" | Перник | 4 | Божидар Цветков | "Девня-2019" | Девня |
5 | Алекс Георгиев | "Миньор" | Перник | 5 | Иван Христов | "Класик" | Белене |
5 | Георги Мишев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 6 | Преслав Иванов | "Ловеч" | Ловеч |
7 | Кристофер Вуковски | "Миньор" | Перник | ||||
8 | Теодор Мирчонов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 32 кг | |||
9 | Калоян Костов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Рамин Темиров | "ЦСКА" | София |
2 | Адриан Запрев | "Славия-2009" | София | ||||
кат. 30 кг | 3 | Благовест Юлиев | "ЦСКА" | София | |||
1 | Михаил Кючуков | "Левски" | София | 3 | Александър Байчев | "ЦСКА" | София |
2 | Кристиян Бонев | "ЦСКА" | София | 5 | Александър Чолаков | "ЦСКА" | София |
3 | Стоян Танков | "Левски" | Карлово | 5 | Христо Христов | "Миньор" | Перник |
3 | Тео Латев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Огнян Георгиев | "Славия" | София |
5 | Аксел Людмилов | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Денис Юсеин | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Никълъс Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Теодор Каменов | "Левски" | София |
7 | Камен Петров | "Ловеч" | Ловеч | ||||
8 | Николай Кръстев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 38 кг | |||
9 | Димитър Купенов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Стилиян Ангелов | "ЦСКА" | София |
10 | Валентин Мутаков | "Ботев-93" | Враца | 2 | Момчил Недялков | "Плевен" | Плевен |
3 | Дани Иванов | "Класик" | Белене | ||||
кат. 35 кг | 3 | Боян Николов | "Атила" | София | |||
1 | Манол Николов | "Атила" | София | 5 | Крис Николов | "ЦСКА" | София |
2 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Георги Христов | "Славия-2009" | София |
3 | Денислав Кърчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Алекси Йорданов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
3 | Петър Симеонов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 8 | Диян Радославов | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Никола Асенов | "ЦСКА" | София | 9 | Амир Димов | "ЦСКА" | София |
5 | Борил Стойнев | "Миньор" | Перник | 10 | Преслав Тодоров | "Класик" | Белене |
7 | Деян Баздарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
8 | Иван Делирадев | "ЦСКА" | София | кат. 42 кг | |||
9 | Христо Вълев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Мариел Раданов | "Торнадо" | Костандово |
10 | Борис Радославов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Марио Андонов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Юлиян Митков | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 3 | Юлиан Василев | "ЦСКА" | София |
12 | Самуил Попов | "Славия-2009" | София | 3 | Божидар Стефанов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
13 | Георги Балабанов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Кирил Кьосев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
14 | Петър Хаджиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Йоан Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
15 | Мухаммед Кропчев | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 7 | Димитър Дибеков | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
16 | Тервел Пингелов | "Левски" | София | 8 | Едуард Евгениев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Николай Донев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 9 | Георги Максимов | "Славия-2009" | София |
10 | Калоян Георгиев | "Дупница" | Дупница | ||||
кат. 47 кг | 11 | Георги Иванов | "Плевен" | Плевен | |||
1 | Емил Янгънов | "Торнадо" | Костандово | ||||
2 | Явор Дойнов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 53 кг | |||
3 | Виктор Такиев | "Миньор" | Перник | 1 | Кристиян Ванчев | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Петър Иванов | "Левски" | София | 2 | Павел Желязков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Антоний Братанов | "Класик" | Белене | 3 | Георги Пенев | "Левски" | София |
5 | Николай Хаджиев | "Миньор" | Перник | 3 | Давид Гинчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Денислав Илиев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Димитър Димитров | "Девня-2019" | Девня |
8 | Спас Огнянов | "Миньор" | Перник | 6 | Георги Пейчев | "ЦСКА" | София |
9 | Никола Желязков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Радослав Етрополски | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
кат. 59 кг | |||||||
1 | Деан Радичков | "Локомотив-93" | Варна | кат. +59 кг | |||
2 | Йоан Ганчев | "Миньор" | Перник | 1 | Мартин Емилов | "Левски" | София |
3 | Александър Костадинов | "Миньор" | Перник | 2 | Станислав Савов | "Левски" | София |
4 | Драгомир Калъчев | "Девня-2019" | Девня | 3 | Константин Спасов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Андрей Стойнев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Кристиян Колев | "Дупница" | Дупница |
Най-техничен състезател - Михаил Кючуков, СК Борба "Левски", София, кат. 30 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Деан Радичков, СК Борба "Локомотив-93", Варна, кат. 59 кг | |||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Христо Стойнев |