Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – мъже (8-9.06.2013 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Ивайло Димов | "Левски" | София | 1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София |
2 | Красимир Кръстанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Радослав Великов | "Левски" | София |
3 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Стефан Иванов | "НСА-Академик" | София |
3 | Деян Пеев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Крум Чучуров | "НСА-Академик" | София |
5 | Ивелин Иванов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Велико Люцканов | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Християн Йорданов | "Левски" | София | 5 | Георги Цанев | "Славия-2009" | София |
7 | Танджу Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Реджеб Чобанов | "Каолин-2000" | Глоджево |
8 | Стоимен Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Жорж Христов | "Стефан Караджа" | Елхово |
9 | Митко Асенов | "Берое" | Стара Загора | 9 | Леон Сухов | "Берое" | Стара Загора |
10 | Георги Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол | 10 | Александър Димитров | "Левски" | София |
11 | Христо Георгиев | "Левски" | София | 11 | Стоян Стоянов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
12 | Методи Младенов | "Славия-2009" | София | 12 | Айджан Раимов | "Олимпиец" | Търговище |
13 | Ниази Хаджимакак | "Асеновец" | Асеновград | 13 | Шюкри Шюкриев | "Армеец-ЦСКА" | София |
14 | Християн Шангов | "Славия-2009" | София | ||||
15 | Танжу Азизов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | кат. 74 кг | |||
16 | Сезер Сефер | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Кирил Терзиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Мирослав Киров | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 66 кг | 3 | Хюсеин Ахмед | "Левски" | София | |||
1 | Бойчо Бойчев | "НСА-Академик" | София | 3 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
2 | Димитър Стоянов | "НСА-Академик" | София | 5 | Мирослав Христов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Михаил Янев | "НСА-Академик" | София | 5 | Христо Христов | "Руен" | Руен |
3 | Георги Златов | индивидуално | индивидуално | 7 | Мехмед Гази | "НСА-Академик" | София |
5 | Иван Добрев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Николай Ганчев | "НСА-Академик" | София |
5 | Стоян Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Октай Салим | "НСА-Академик" | София |
7 | Нермидин Якуб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София |
8 | Стойчо Мануров | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Захари Ахмедов | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Мишел Михайлов | "НСА-Академик" | София | 12 | Георги Петков | "Добруджански юнак" | Добрич |
10 | Кольо Колев | "НСА-Академик" | София | 13 | Веселин Симеонов | "Дан Колов" | Севлиево |
11 | Хасан Абилов | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Пламен Киров | "НСА-Академик" | София |
12 | Илия Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 15 | Валентин Бенишев | "НСА-Академик" | София |
13 | Борислав Дончев | "Черноморски сокол" | Варна | 16 | Мухамед Махмуд | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | 17 | Галин Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
15 | Алишан Курбанов | "Дан Колов" | Севлиево | 18 | Сали Сали | "Кубадън" | Лозница |
16 | Михаил Йончев | "Левски" | София | 19 | Калоян Петков | "Олимпиец" | Търговище |
17 | Александър Стоянов | "Каолин-2000" | Глоджево | 20 | Недко Стефанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
18 | Валентин Черешаров | "Тракиец" | Пловдив | 21-22 | Виктор Златков | "Левски" | София |
19 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 21-22 | Дженгис Еюбов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
20 | Симеон Зоров | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 23-25 | Мохамед-Йосеф Бакър | АСК "Сливен" | Сливен |
21 | Ивайло Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 23-25 | Гюкан Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
22-24 | Ахмед Халимов | "Дан Колов" | Севлиево | 23-25 | Петър Богданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
22-24 | Йордан Донев | "Тангра" | Благоевград | 26-31 | Христо Данев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
22-24 | Ертан Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 26-31 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София |
25-26 | Добромир Симеонов | "Тангра" | Благоевград | 26-31 | Еркан Мусин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
25-26 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница | 26-31 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
27 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово | 26-31 | Христо Цветков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
32 | Цветелин Данев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | ||||
кат. 84 кг | |||||||
1 | Николай Паслар | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 96 кг | |||
2 | Георги Средков | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Мирослав Гешев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Милан Благоев | "Славия-2009" | София | 2 | Евтим Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Станимир Динев | "Руен" | Руен |
5 | Нурхин Рефик | "Хан Аспарух" | Исперих | 3 | Иван Благоев | "НСА-Академик" | София |
5 | Илиян Стефанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Петър Петров | "Левски" | София |
7 | Гюрсес Юсеин | "Тракиец" | Пловдив | 5 | Живко Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Иван Деливерски | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Атанас Джамбазов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Кемал Софта | индивидуално | индивидуално | 8 | Юксел Юсеин | "Черноморски сокол" | Варна |
10 | Теодор Стоев | "Левски" | София | 9 | Илчо Маргаритов | "Тангра" | Благоевград |
11 | Борислав Добрев | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Миглен Калев | "Дан Колов" | Севлиево |
12 | Георги Ванчев | "Ангел войвода" | Хасково | 11 | Михаил Ганев | "Левски" | София |
13 | Пламен Карчев | "Берое" | Стара Загора | 12 | Любен Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
14 | Румен Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Димитър Тотев | "Дан Колов" | Севлиево |
15 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Ганчо Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево |
16 | Владимир Петков | "НСА-Академик" | София | 15-17 | Николай Колев | "Славия-2009" | София |
17 | Кенан Мурад | "НСА-Академик" | София | 15-17 | Айредин Пехливанов | "Дан Колов" | Севлиево |
18 | Ахмед Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 15-17 | Денис Бахри | "Левски" | София |
19 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София | 18-19 | Николай Николов | "Дан Колов" | Севлиево |
20 | Ирен Юруков | "НСА-Академик" | София | 18-19 | Веляйдин Есат | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
21 | Ивайло Митев | "Берое" | Стара Загора | 20 | Билгин Юмеров | "Армеец-ЦСКА" | София |
22 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен | 21-22 | Суат Мудин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
23 | Красимир Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 21-22 | Александър Гавраилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
24 | Йордан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
25 | Константин Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
26 | Лило Лилов | "Левски" | Карлово | ||||
27 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София | ||||
28-29 | Симеон Симеонов | "Тангра" | Благоевград | ||||
28-29 | Христо Струмин | "Славия-2009" | София | ||||
30-31 | Юмит Сармаджиев | "Каолин-2000" | Глоджево | ||||
30-31 | Мартин Калчев | "Берое" | Стара Загора | ||||
32 | Дениз Хамид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 120 кг | |||||||
1 | Димитър Кунчев | "Асеновец" | Асеновград | 13 | Георги Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Дилявер Заид | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Слави Велков | "НСА-Академик" | София |
3 | Драгомир Стойчев | "Дан Колов" | Севлиево | 15 | Симеон Маринов | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Божидар Бояджиев | "Руен" | Руен | 16 | Ивайло Иванов | "Етър-Виктори-2011" | Виктори В.Т. |
5 | Дейвид Петров | "Левски" | София | 17 | Илия Енев | "НСА-2004" | София |
5 | Бехчет Хамит | "Хан Аспарух" | Исперих | 18 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Мариян Тодоров | "НСА-Академик" | София | 19 | Ариф Ахмед | "Хан Аспарух" | Исперих |
8 | Пейчо Бинбелов | "Левски" | София | 20-21 | Любомир Линков | "Дан Колов | Севлиево |
9 | Симеон Кичуков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20-21 | Васил Балазов | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Паскал Караников | "Стефан Караджа" | Елхово | 22 | Иван Шейнов | "Левски" | София |
11 | Гюлхан Ислям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 23 | Ахмед Мехмедов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
12 | Александър Бенов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
Най-техничен състезател - Владимир Дубов, кат. 60 кг, СК Борба "Славия-2009", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Кирил Терзиев, кат. 74 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Гл. секретар: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |