Архив резултати
ІV-ти турнир по класическа борба "Георги Райков" – Kадети (17-18.09.2010 г. - гр. Копривщица)
- Сряда, 01 Октомври 2014
кат. 42 кг. | |||
1 | Емил Кепов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Димо Тонев | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Бейвид Димитров | "Слава" | Монтана |
4 | Захари Зашев | "Стоян Николов" | Златица |
кат. 46 кг | |||
1 | Станислав Луков | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Пейчо Петров | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Петър Петров | "Левски" | София |
4 | Николай Петров | "Стоян Николов" | Златица |
кат. 50 кг. | |||
1 | Сали Сали | "Левски" | София |
2 | Йото Христов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Косьо Петев | "Берое" | Ст.Загора |
4 | Калин Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Йордан Анев | "Славия" | София |
кат. 54 кг. | |||
1 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана |
2 | Иван Димитров | "Етрополе" | Етрополе |
3 | Радослав Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
4 | Филип Калайджиев | "Левски" | София |
5 | Алекс Шейнов | "Славия" | София |
кат. 58 кг. | |||
1 | Петър Алучев | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Били Евтимов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Владислав Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
4 | Дейвид Симонян | "Славия" | София |
5 | Андрей Борисов | "Левски" | София |
6 | Момчил Сирашки | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Георги Петров | "Ботев-93" | Враца |
кат. 63 кг. | |||
1 | Майкъл Измирлийски | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Петър Иванов | "Слава" | Монтана |
3 | Теодор Кънев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Богдан Найденов | "Ботев-93" | Враца |
5 | Николай Павлов | "Етрополе" | Етрополе |
5 | Иван Тодоров | "Стоян Николов" | Златица |
7 | Галин Господинов | "Берое" | Ст.Загора |
8 | Дейвид Бонев | "Берое" | Ст.Загора |
кат. 69 кг. | |||
1 | Георги Ламбрев | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Бисер Борисов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Христо Дойнов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
кат. 76 кг. | |||
1 | Борислав Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Мариан Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Кристия Тошков | "Левски" | София |
4 | Христо Бураджиев | "Локомотив" | Пловдив |
кат. 85 кг. | |||
1 | Илиян Газепов | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Светослав Петров | "Славия" | София |
4 | Николай Найденов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Иван Стоянов | "Стоян Николов" | Златица |
6 | Петър Кюков | "Ботев-93" | Враца |
кат. 100 кг. | |||
1 | Даниел Банков | "Ботев-93" | Враца |
2 | Трифон Агов | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Сотир Беков | "Левски" | София |
4 | Тодор Миленков | "Берое" | Ст.Загора |
кат. +100 кг. | |||
1 | Димитър Карталски | "Славия" | София |
2 | Миша Аракелян | "Славия" | София |
Най-техничен състезател - Стефан Григоров, кат. 54 кг, СК Борба "Слава" - гр. Монтана Най-резултатен състезател - Илиян Газепов, кат. 85 кг, СК Борба "Локомотив" - гр. Пловдив |