Архив резултати
ДЛП - момчета, класически стил (21-23.01.2015, Бургас)
- Петък, 23 Януари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | |
2 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Андриян Красимиров | "Тетевен" | Тетевен | |
3 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
4 | Петър Иванов | "Левски" | София | |||||
кат. 42 кг | ||||||||
кат. 38 кг | 1 | Денис Демирев | "Локомотив-93" | Варна | ||||
1 | Даниел Праматаров | "Иван Илиев" | София | 2 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас | |
2 | Димитър Гечев | "Левски" | София | 3 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | |
3 | Теодор Вишев | "ЦСКА-кл. борба" | София | 3 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
3 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 5 | Сергей Атанасов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
5 | Богомил Ценов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
6 | Цветан Гечев | "Левски" | София | 7 | Георги Аначаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна | |||||
кат. 47 кг | 9 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | ||||
1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 10 | Георги Антонов | "Ангел | Хасково | |
2 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 11 | Димо Димитров | "Тича" | Д. чифлик | |
3 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | 12 | Зоран Русенов | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | 13 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 14 | Кристиян Марин | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Валери Алексиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | |
7 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 16 | Петър Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
8 | Дейвид Балджиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Марио Цачев | "Левски" | София | |
9 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18 | Антонио Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Петър Горняшки | "Славия" | София | 19 | Димитрий Петков | "Тича" | Д. чифлик | |
11 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | 20 | Ахмед Ахмедов | "Класик" | Белене | |
12 | Борислав Симеонов | "Класик" | Белене | 21 | Денис Ибров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
13 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Божидар Михайлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
14 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 24 | Денислав Иванов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
16 | Николай Николов | "Изобор" | Плевен | 25 | Христо Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | 26 | Александър Богомилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Серкан Фейзула | "Атлетик" | Пловдив | |||||
19 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | кат. 53 кг | ||||
20 | Герган Василев | "Ботев-93" | Враца | 1 | Иван Ст. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | |
21 | Даниел Димитров | "Левски" | София | 2 | Теодор Русев | "Бургас" | Бургас | |
22 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 3 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
23 | Витан Цветанов | "Класик" | Белене | 3 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | |
24 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Иван Др. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | |
25 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Русан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков | |
26 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | |
27 | Георги Стаменов | "Ботев-93" | Враца | 8 | Иван Дорянов | "Рилски спортист" | Самоков | |
28 | Ясен Кирев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Кристиян Манев | "Рилски спортист" | Самоков | |
29 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица | 10 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
30 | Мартин Пеев | "Левски" | София | 11 | Марко Алексиев | "Левски" | София | |
31 | Себахатин Сали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 12 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | |
32 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Алекс Петров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
33 | Валентин Пеев | "Левски" | София | 14 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | |
34 | Тодор Маринов | "Тича" | Д.чифлик | 15 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
35 | Даниел Вуков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 16 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
17 | Димитър Яврийски | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||||
кат. 59 кг | 18 | Илиан Илиев | "Левски" | София | ||||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 19 | Петър Лазаров | "Берое" | Стара Загора | |
2 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | 20 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Пламен Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 21 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен | |
3 | Величко Величков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 22 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 23 | Алекси Попов | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Кристиан Тодоров | "Локомотив-93" | Варна | 24 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Ростислав Макариев | "Слава" | Монтана | 25 | Иван Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | |
8 | Румен Димитров | "Левски" | София | 26 | Венцислав Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
9 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | 27 | Пламен Лалов | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Антон Тренев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 28 | Мартин Петров | "Славия" | София | |
11 | Александър Василев | "Рилски спортист" | Самоков | 29 | Теодор Манчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
12 | Керим Емин | "Атлетик" | Пловдив | |||||
13 | Спас Говедаров | "ЦСКА-кл.борба" | София | кат. 66 кг | ||||
14 | Денис Стойков | "Левски" | София | 1 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | |
15 | Любчо Асенов | "Славия" | София | 2 | Салех Аббас | "Берое" | Стара Загора | |
16 | Сайман Гоцев | "Левски" | София | 3 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | |
17 | Николай Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Габриел Георгиев | "Левски" | София | |
18 | Ивайло Янакиев | "Слава" | Монтана | 5 | Тони Пейзанов | "Левски" | София | |
19 | Иван Лилов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Радослав Русев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
20 | Дейвид Славейков | "Миньор" | Перник | 7 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
21 | Виктор Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 8 | Марио Станков | "Локомотив-93" | Варна | |
22 | Тихомир Канавоев | "Витяз Панев" | Варна | 9 | Сашо Данаилов | "Тича" | Д.чифлик | |
23 | Петър Йорданов | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Николай Аспарухов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
24 | Веселин Иванов | "Ботев-93" | Враца | 11 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
25 | Николай Шидиров | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Максим Апостолов | "Тича" | Д.чифлик | |
26 | Кристиян Калбурджиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 13 | Славчо Попов | "Ангел войвода" | Хасково | |
27 | Йордан Митрев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Кирчо Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15 | Бахри Емин | "Славия" | София | |||||
кат. 73 кг | 16 | Марио Алексиев | "Левски" | София | ||||
1 | Калоян Павлов | "Левски" | София | 17 | Димитър Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 18 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | 20 | Юлиян Божилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | 21 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Драгомир Петров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 22 | Александър Иванов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
7 | Ивайло Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 23 | Кристиян Чапликов | "Ангел войвода" | Хасково | |
8 | Ивайло Муржев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 24 | Атанас Тодоров | "Берое" | Стара Загора | |
9 | Радослав Павлов | "Миньор" | Перник | 25 | Християн Вънеков | "Локомотив" | Пловдив | |
10 | Мартин Миков | "Славия" | София | 26 | Димитър Стоев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
11 | Георги Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 27 | Даниел Манолов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
12 | Цветомир Шуманов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 28 | Методи Ружев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
13 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
14 | Антони Йорданов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 85 кг | ||||
15 | Кристиян Стоев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
16 | Стоян Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | |
17 | Робин Муртазали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
18 | Иван Игнатов | "Левски" | София | 3 | Майкъл Алексов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
19 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Денис Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | |||||
кат. +85 кг | 7 | Божидар Вълев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
1 | Радостин Колев | "Славия" | София | 8 | Галин Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Вълкан Димов | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Антонио Нешев | "Славия" | София | |
3 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Петко Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора | 11 | Александър Косвалиев | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | 12 | Цветан Цветанов | "Слава" | Монтана | |
5 | Никола Василев | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора | |
7 | Димитър Грозев | "Левски" | София | 14 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора | |
8 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Бано Върбанов | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Бойко Йовичин | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Джими Деянов | "Изобор" | Плевен | |
10 | Антонио Гаврилов | "Миньор" | Перник | |||||
Най-техничен състезател - Денис Демирев, кат. 42 кг, СК Борба "Локомотив-93", Варна | ||||||||
Най-резултатен състезател - Георги Райнов, кат. 35 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | ||||||||
Гл.съдия: Н. Кирезиев /п/ | Гл.секретар: /п/ Али Пъръшмолла |