Архив резултати
ДЛОШ по класическа борба – момчета (10-12.06.2015 г. - гр. Горна Оряховица)
- Петък, 12 Юни 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Георги Попов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
2 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Андриян Красимиров | "Тетевен" | Тетевен | |
3 | Георги Стоилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Айхан Алиев | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Кирчо Т. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Радостин Новков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Айджан Али | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Денислав Вълчев | "Изобор" | Плевен | 5 | Петър Златаров | "Бургас" | Бургас | |
кат. 38 кг | кат. 42 кг | |||||||
1 | Даниел Праматаров | "Иван Илиев" | София | 1 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 2 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 3 | Марино Цачев | "Левски" | София | |
3 | Илия Мустиков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
5 | Димо Димитров | "Тича" | Долни Чифлик | 5 | Християн Александров | "Левски" | София | |
5 | Събин Митев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 5 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
7 | Петър Иванов | "Левски" | София | 7 | Цветан Гечев | "Левски" | София | |
8 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна | |||||
кат. 47 кг | 9 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | ||||
1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 10 | Ахмед Ахмедов | "Класик" | Белене | |
2 | Дейвид Балджиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | |
3 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Димитър Гечев | "Левски" | София | |
3 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 13 | Александър Богомилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Борислав Симеонов | "Класик" | Белене | 14 | Антонио Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Кирчо А. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 14 | Петър Ничев | "Левски" | София | |
7 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас | 14 | Христо Ковачки | "Рилски Спортист" | Самоков | |
8 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | 14 | Теодор Вишев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
9 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
10 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | кат. 53 кг | ||||
11 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица | 1 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | |
12 | Георги Антонов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Русан Ракитов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
13 | Николай Николов | "Изобор" | Плевен | 3 | Кристиян Манев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
14 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Кирил Биволов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
14 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Венцислав Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
15 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен | |
16 | Зоран Русенов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Иван Иванов | "Тетевен" | Тетевен | |
17 | Цветомир Ценов | "Ботев-93" | Враца | 8 | Юсню Юсню | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
19 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Марко Алексиев | "Левски" | София | |
19 | Росен Бахричев | "Рилски Спортист" | Самоков | 10 | Теодор Русев | "Бургас" | Бургас | |
21 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | |
22 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен | 12 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
23 | Серкан Фейзула | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | |
24 | Даниел Димитров | "Левски" | София | 14 | Мирослав Георгиев | "НСА-Анадемик" | София | |
24 | Кристиян Марин | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Красимир Георгиев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
26 | Петър Делчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 16 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | |
27 | Валентин Пеев | "Левски" | София | 17 | Илиян Илиев | "Левски" | София | |
28 | Георги Попов | "Рилски Спортист" | Самоков | 18 | Марино Антонов | "Тетевен" | Тетевен | |
29 | Петър Лазаров | "Берое" | Стара Загора | 18 | Николай Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
30 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 20 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
31 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | 21 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | |
31 | Петръ Петров | "Дупница" | Дупница | 22 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
33 | Денислав Николов | "НСА-Анадемик" | София | 23 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
34 | Витан Цветанов | "Класик" | Белене | 24 | Марк Петков | "Слава" | Монтана | |
34 | Симеон Кочев | "НСА-Анадемик" | София | 24 | Валери Алексиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
34 | Мариян Тодоров | "Етрополе" | Етрополе | 26 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | |
37 | Мартин Пеев | "Левски" | София | 27 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца | |
38 | Мартин Пеловски | "НСА-Анадемик" | София | 27 | Георги Стаменов | "Ботев-93" | Враца | |
27 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора | |||||
кат. 59 кг | 30 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | ||||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 31 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | |
2 | Иван Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 31 | Даниел Буков | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | |
3 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 31 | Виктор Ковачки | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | 31 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Ростислав Макариев | "Слава" | Монтана | 31 | Димитър Яврийски | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Кристиан Тодоров | "Локомотив-93" | Варна | 36 | Деян Митов | "Селановци-93" | Селановци | |
7 | Александър Маршаков | "Левски" | София | |||||
8 | Любчо Асенов | "Славия" | София | кат. 66 кг | ||||
9 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Сашо Методиев | "Дупница" | Дупница | 2 | Борислав Василев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
11 | Сайман Гоцев | "Левски" | София | 3 | Величко Величков | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
12 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора | 3 | Димитър Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
13 | Тихомир Канавоев | "Витяз-Панев" | Варна | 5 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
14 | Иван Дорянов | "Рилски Спортист" | Самоков | 5 | Габриел Георгиев | "Левски" | София | |
15 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 7 | Марио Станков | "Локомотив-93" | Варна | |
16 | Кирил Тодоров | "Бургас" | Бургас | 8 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | |
17 | Амед Джемил | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Марио Алексиев | "Левски" | София | |
18 | Николай Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Салех Аббас | "Берое" | Стара Загора | |
19 | Антон Тренев | "Рилски Спортист" | Самоков | 11 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | |
20 | Спас Говедаров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 12 | Божидар Ризов | "Ловеч" | Ловеч | |
21 | Васил Георгиев | "Дупница" | Дупница | 13 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив | |
21 | Даниел Василев | "Славия" | София | 14 | Румен Дмитров | "Левски" | София | |
23 | Виктор Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 14 | Методи Ружев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
24 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
24 | Илиян Антонов | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Дениз Стойков | "Левски" | София | |
26 | Иван Лилов | "Локомотив" | Пловдив | 18 | Атанас Тодоров | "Берое" | Стара Загора | |
18 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
кат. 73 кг | 18 | Александър Василев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||
1 | Румен Балабанов | "Рилски Спортист" | Самоков | 18 | Емил Станоин | "Рилски Спортист" | Самоков | |
2 | Радослав Русев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 22 | Асен Асенов | "Дупница" | Дупница | |
3 | Денис Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Славчо Попов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
3 | Калоян Павлов | "Левски" | София | 22 | Петьо Пиперевски | "Дупница" | Дупница | |
5 | Здравко Ников | "Рилски Спортист" | Самоков | 25 | Веселин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Ивайло Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 25 | Керим Емин | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Тони Пейзанов | "Левски" | София | 25 | Моин Раманди | "НСА-Анадемик" | София | |
8 | Бахри Емин | "Славия" | София | 28 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | |
9 | Драгомир Петров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 28 | Сашо Данаилов | "Тича" | Долни Чифлик | |
10 | Георги Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 30 | Мартин Илиев | "Селановци-93" | Селановци | |
11 | Кристиян Стоев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 31 | Александър Николов | "НСА-Анадемик" | София | |
12 | Стоян Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||||
13 | Димитър Стоев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | кат. +85 кг | ||||
14 | Кирчо Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора | |
15 | Радослаав Павлов | "Миньор" | Перник | 2 | Иван Иванов | "Миньор" | Перник | |
16 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник | 3 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора | |
17 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 3 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
17 | Ивайло Мурджев | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 5 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | |
19 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана | 5 | Антони Гавраилов | "Миньор" | Перник | |
19 | Галин Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Бойко Йовигин | "Рилски Спортист" | Самоков | |
19 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Мирослав Христов | "Левски" | София | |
22 | Иван Игнатов | "Левски" | София | 9 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора | |
10 | Цветан Цветанов | "Слава" | Монтана | |||||
кат. 85 кг | 10 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
1 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Кристиян Евгениев | "Миньор" | Перник | |
2 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Георги Кузмов | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Венелин Веселинов | "Рилски Спортист" | Самоков | 13 | Радостин Колев | "Славия" | София | |
3 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | 15 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Атанас Комшев" | Карнобат | |
5 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | |||||
5 | Христо Цветанов | "Слава" | Монтана | |||||
7 | Божидар Вълев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||||
8 | Антонио Димитров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
9 | Христо Делчев | "Етрополе" | Етрополе | |||||
10 | Антонио Нешев | "Славия" | София | |||||
11 | Джими Деянов | "Изобор" | Плевен | ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | точки | |||
12 | Александър Косвалиев | "Ловеч" | Ловеч | 1 | В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | 82 | |
13 | Мартин Миков | "Славия" | София | 2 | "Рилски спортист" | Самоков | 68 | |
14 | Кристофор Иванов | "Ботев-93" | Враца | 3 | "Левски" | София | 64 | |
Най-техничен състезател - Иво Илиев, кат. 47 кг, "Изобор", Плевен | ||||||||
Най-резултатен състезател - Георги Валентинов, кат. 53 кг, "Ботев-93", Враца | ||||||||
Гл. Съдия: Димо Христов | Гл. Секретар: Х. Харалампиев |