Резултати текущи
ДЛП деца, св. стил (18-19.03.2022, Сандански)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Християн Лазаров | "Левски-Симеон Щерев" | София | 1 | Радослав Великов | "Левски-Симеон Щерев" | София |
2 | Онур Данаджиев | "Лудогорска слава" | Глоджево | 2 | Живодар Славов | "Енергетик" | Гълъбово |
3 | Беркай Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих | 3 | Симеон Донов | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Атанас Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Александър Илиев | "Би Риал" | Сандански |
5 | Денис Митов | "Би Риал" | Сандански | 5 | Денислав Тилев | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич |
5 | Алдин Алдинов | "Илия Павлов" | Велико Търново | 5 | Митко Атанасов | "Ангел Гочев" | Созопол |
7 | Мерт Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Божидар Кирилов | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич |
8 | Ангел Кирилов | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич | 8 | Явор Янков | "Стефан Караджа" | Елхово |
9 | Четин Неджати | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 9 | Давид Колев | "Берое" | Стара Загора |
10 | Живко Костов | "Странджа-2001" | Средец | 10 | Даниел Ников | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Христо Ставрев | "Тракия-93" | Стамболийски | 11 | Максимилиян Борисов | "Левски-Симеон Щерев" | София |
12 | Станимир Славов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Емил Бонев | "Берое" | Стара Загора |
13 | Никола Николов | "НСА-Васил Левски" | София | 13 | Калоян Кънчев | "Дунав" | Сливо поле |
14 | Исус Митов | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич | 14 | Даниел Димитров | "Приморец" | Аксаково |
15 | Димо Димов | "Енергетик" | Гълъбово | 15 | Самед Мурад | "Енергетик" | Гълъбово |
16 | Румян Йорданов | "Дунав" | Сливо поле | ||||
17 | Емил Стефанов | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 38 кг | |||
18 | Димитър Дерменджиев | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Дениз Ахмедов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
19 | Сашо Сашев | "Дунав" | Сливо поле | 2 | Емре Мюмюнов | "Ангел Гочев" | Созопол |
20 | Исмаил Ефтимов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Божидар Мръвкаров | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Сонер Чапар | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 35 кг | 5 | Никола Чернаков | "Енергетик" | Гълъбово | |||
1 | Божидар Дамянов | "Би Риал" | Сандански | 5 | Георги Спасов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Илиян Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 7 | Даниел Евтимов | "Борба" | Шумен |
3 | Георги Пантелеев | "Странджа-2001" | Средец | 8 | Леонид Захарядис | "Би Риал" | Сандански |
3 | Атанас Костадинов | "Беласица-2021" | Петрич | 9 | Шабан Смаил | "Руен" | Руен |
5 | Калоян Христов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Йоано Филчев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич |
5 | Аксел Кирилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Стоян Рашев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Кристиан Данчев | СК Борба и самбо | Ямбол | 12 | Рангел Ангелов | "Спартак" | Варна |
8 | Радомир Сариев | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Тимучин Байрям | "Крепост" | Стремци |
9 | Янаки Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Ибрахим Хасанбаш | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
10 | Светомир Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Танжу Хълми | "Осман Дуралиев" | Исперих |
11 | Христо Михайлов | "Стефан Караджа" | Елхово | 16 | Ангел Дончев | "Митекс" | Благоевград |
12 | Ивелин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 17 | Ефе Юмеров | "Лудогорска слава" | Глоджево |
13 | Берту Салимов | "Лудогорска слава" | Глоджево | 18 | Димитър Димитров | "Енергетик" | Гълъбово |
14 | Денис Събков | "Осман Дуралиев" | Исперих | 19 | Калоян Русев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
15 | Методи Стоянов | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич | 20 | Тодор Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
16 | Михаил Желязков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 21 | Таха Йозтюрк | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
17 | Умут Реджеб | "Зекерие Гючлю" | Самуил | 22 | Еге Евгениев | "Боди спорт груп" | Кубрат |
18 | Александър Дончев | "Борба" | Шумен | 23 | Димчо Губаков | "Златарица" | Златарица |
19 | Пламен Желязков | "Берое" | Стара Загора | 24 | Йълмаз Мустафов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
20 | Алекс Мавродиев | "Митекс" | Благоевград | 25 | Алпер Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище |
21 | Владимир Аврамов | "Би Риал" | Сандански | 26 | Митко Стоянов | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич |
22 | Иса Иса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 27 | Денис Халил | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
23 | Самуил Динев | "Приморец" | Аксаково | 28 | Христо Стефанов | "Локомотив" | Пловдив |
24 | Александър Трифонов | "Левски-Симеон Щерев" | София | 29 | Николай Илинчев | "Тракия-93" | Стамболийски |
25 | Бирхан Шакиров | "Кубадън" | Лозница | 30 | Константин Тодоров | "Христо Ставрев" | Свиленград |
26 | Светомир Симов | "Димитровград" | Димитровград | 31 | Кристиян Кунев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
27 | Георги Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 32 | Хюдаим Невзат | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
28 | Кристиян Христов | "Левски" | София | 33 | Даниел Петров | "Христо Ставрев" | Свиленград |
29 | Джан Ридванов | "Осман Дуралиев" | Исперих | 34 | Венци Станчев | "Митекс" | Благоевград |
30 | Ахмед Мустафа | "Руен" | Руен | 35 | Момчил Дойков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
31 | Мелих Ибрам | "Родопи-1935" | Момчилград | 36 | Текъ Онбашъ | АСК "Сливен" | Сливен |
37 | Илиян Джоров | "Би Риал" | Сандански | ||||
кат. 47 кг | 38 | Васил Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Валентин Господинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 39 | Еркан Реджеб | "Руен" | Руен |
2 | Борислав Кръстев | "Пазарджик" | Пазарджик | 40 | Беркан Реджеб | "Руен" | Руен |
3 | Алекс Антонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
3 | Ивац Панчев | "Би Риал" | Сандански | кат. 42 кг | |||
5 | Рамадан Раиф | "Крепост" | Стремци | 1 | Берк Хаджиюмеров | "Лудогорска слава" | Глоджево |
5 | Ангел Неделчев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Стилиян Стоянов | "Беласица-Петрич-2021" | Петрич 2021 |
7 | Кольо Петков | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Димитър Методиев | "Стефан Караджа" | Елхово |
8 | Мехмед Юмер | "Руен" | Руен | 3 | Димитър Кехайов | "Би Риал" | Сандански |
9 | Божидар Иванов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Мюмюн Мюмюн | "Буря" | Караманци |
10 | Мартин Захариев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Лазар Рачков | "Дан Колов" | Севлиево |
11 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | 7 | Георги Стоименов | "НСА-Васил Левски" | София |
12 | Даниел Николов | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Денислав Кочев | "Дан Колов" | Елена |
13 | Борислав Атанасов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 9 | Станислав Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
14 | Димитър Алабашев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Златко Гешев | "Димитровград" | Димитровград |
15 | Антонио Кръстев | "Левски" | София | 11 | Даниел Кондев | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Радослав Русев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Христо Яначков | "Пазарджик" | Пазарджик |
17 | Мартин Стаматов | "Енергетик" | Гълъбово | 13 | Ерен Мехмед | "Родопи-1935" | Момчилград |
18 | Богомил Георгиев | "Истър" | Тутракан | 14 | Тодор Гикински | "Би Риал" | Сандански |
19 | Реджеб Реджебов | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Иван Иванов | "Берое" | Стара Загора |
20 | Ереджеб Юмер | "Руен" | Руен | 16 | Емир Мустафа | "Осман Дуралиев" | Исперих |
21 | Георги Георгиев | "Би Риал" | Сандански | 17 | Стефан Трайков | "Митекс" | Благоевград |
22 | Александър Кабанов | "Спартак" | Варна | 18 | Полат Бейти | "Юнак-Локомотив" | Русе |
23 | Дениз Музафер | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 19 | Даниел Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
24 | Михаил Семерджиев | "Родопи-1935" | Момчилград | 20 | Михаил Христов | "Ангел Гочев" | Созопол |
25 | Георги Великов | "Ангел Гочев" | Созопол | 21 | Калоян Кондев | АСК "Сливен" | Сливен |
26 | Умът Селим | "Агросем" | Острово | 22 | Грегор Симеонов | "Дан Колов" | Севлиево |
27 | Димитър Илиев | "Странджа-2001" | Средец | 23 | Семих Исмаилов | "Боди спорт груп" | Кубрат |
28 | Берк Данаджиев | "Лудогорска слава" | Глоджево | 24 | Расим Османов | "Кубадън" | Лозница |
29 | Айкут Радостинов | "Боди спорт груп" | Кубрат | 25 | Галин Георгиев | "Христо Ставрев" | Свиленград |
30 | Серхан Ибрахим | "Осман Дуралиев" | Исперих | 26 | Иван Алишанов | "Би Риал" | Сандански |
31 | Мехмед Мехмед | "Зекерие Гючлю" | Самуил | 27 | Ивайло Лазарски | "Митекс" | Благоевград |
32 | Иван Стайков | "Берое" | Стара Загора | 28 | Йордан Папазов | "Златарица" | Златарица |
33 | Кирил Тасев | "Би Риал" | Сандански | 29 | Ахмед Ангелов | "Олимпиец" | Търговище |
34 | Айдън Айдън | "Буря" | Караманци | 30 | Озан Топалов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
35 | Георги Щерев | СК Борба и самбо | Ямбол | 31 | Марсело Петров | "Приморец" | Аксаково |
32 | Димитър Геров | "Пирин-2021" | Гоце Делчев | ||||
кат. 53 кг | 33 | Алекс Алексиев | "Кубадън" | Лозница | |||
1 | Петко Саракостов | СК Борба и самбо | Ямбол | 34 | Станислав Гроздев | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Божидар Узунов | "Ангел Гочев" | Созопол | 35 | Халим Мюляим | "Крепост" | Стремци |
3 | Христо Челебийски | "Тракия-93" | Стамболийски | 36 | Артур Арнаудов | "Пирин-2021" | Гоце Делчев |
3 | Дилян Бояджиев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 37 | Йоан Павлов | "Дан Колов | Севлиево |
5 | Антон Радев | СК Борба и самбо | Ямбол | 38 | Байрямали Иляз | "Руен" | Руен |
5 | Дилян Николов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | ||||
7 | Максуд Садъков | "Олимпиец" | Търговище | кат. 59 кг | |||
8 | Тодор Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Николай Илиев | "Би Риал" | Сандански |
9 | Биртан Аптарман | "Осман Дуралиев" | Исперих | 2 | Ангел Караколев | "Стефан Караджа" | Елхово |
10 | Даниел Сидеров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Стоян Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол |
11 | Валентин Георгиев | "Христо Ставрев" | Свиленград | 3 | Калоян Желязков | "Берое" | Стара Загора |
12 | Стоян Станиславов | "Ангел Гочев" | Созопол | 5 | Алберт Шукри | "Борба" | Шумен |
13 | Едиз Джиджикьосев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Светослав Цветанов | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Тунч Фаик | "Буря" | Караманци | 7 | Драго Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич |
15 | Гален Петров | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Йордан Недялков | "Дан Колов" | Севлиево |
16 | Георги Иванов | "Спартак" | Варна | 9 | Симеон Желев | "Левски-Симеон Щерев" | Левски-Щерев |
17 | Томас Петков | "Странджа-2001" | Средец | 10 | Корай Хасан | "Руен" | Руен |
18 | Борислав Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | 11 | Арифали Ариф | "Осман Дуралиев" | Самуил |
19 | Ерол Ахмед | "Борба" | Шумен | 12 | Мехмед Мехмед | "Осман Дуралиев" | Исперих |
20 | Теодор Старирадев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Стейман Стефанов | "Енергетик" | Гълъбово |
21 | Павел Лазаров | "Левски-Симеон Щерев" | София | 14 | Ивайло Петков | "Берое" | Стара Загора |
22 | Валентин Вълчев | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Атанас Кафтанов | "НСА-Васил Левски" | София |
23 | Данаил Иванов | "Берое" | Стара Загора | 16 | Славей Илиев | "Митекс" | Благоевград |
24 | Валентин Тонков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 17 | Станислав Иванов | "Странджа-2001" | Средец |
25 | Хюсеин Хюсеин | "Дан Колов" | Елена | 18 | Тодор Добрев | "Златарица" | Златарица |
26 | Георги Божинов | "Левски" | София | 19 | Радослав Банчев | "Приморец" | Аксаково |
27 | Кристиан Чиликов | "Дунав" | Сливо поле | 20 | Александър Димитров | "Левски" | София |
28 | Трифон Долчинков | "Царевец-Етър-2011" | Велико Търново | 21 | Димитър Ставрев | "НСА-Васил Левски" | София |
29 | Айсун Юсуфов | "Кубадън" | Лозница | 22 | Калоян Обретенов | "Истър" | Тутракан |
30 | Петър Петров | "Истър" | Тутракан | 23 | Акън Хаджимехмед | "Родопи-1935" | Момчилград |
31 | Русиан Танев | "Приморец" | Аксаково | 24 | Василий Ангелов | "Добруджански юнак" | Добрич |
32 | Светослав Габровски | "Юнак-Локомотив" | Русе | 25 | Мартин Славов | "Истър" | Тутракан |
33 | Димитър Пенев | "Христо Ставрев" | Свиленград | 26 | Росен Петков | "Берое" | Стара Загора |
34 | Стоян Вълчев | "Олимпиец" | Търговище | 27 | Давут Давудов | "Агросем" | Острово |
35 | Емир Джевдет | "Осман Дуралиев" | Исперих | 28 | Иван Младенов | "Казанлък" | Казанлък |
36 | Йордан Казанджиев | АСК "Сливен" | Сливен | 29 | Георги Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
37 | Мартин Петров | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 30 | Стефан Стефанов | "Олимпиец" | Търговище |
38 | Ерен Яхя | "Агросем" | Острово | 31 | Иван Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
39 | Никола Йорданов | "Истър" | Тутракан | 32 | Христо Бужев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич |
40 | Иван Пондев | "Казанлък" | Казанлък | 33 | Шабан Шабанов | "Ангел Гочев" | Созопол |
кат. +73 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Стефан Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Денислав Стоянов | "Локомотив" | Локомтив Пд |
2 | Емре Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Кирил Георгиев | "Би Риал" | Сандански |
3 | Еркан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Озан Ахмед | "Борба" | Шумен |
3 | Рачо Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Мартин Хаджиев | "Левски" | София |
5 | Радомир Гунчев | "Спартак" | Варна | 5 | Асен Йорданов | "Христо Ставрев" | Свиленград |
5 | Петър Александров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Светломир Певецов | "Енергетик" | Гълъбово |
7 | Димитър Николов | "Пазарджик" | Пазарджик | 7 | Йордан Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Димитър Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Тихомир Герджиков | "Енергетик" | Гълъбово |
9 | Баръш Ешрефов | "Кубадън" | Лозница | 9 | Борис Сърбинов | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Любен Любенов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Петко Златев | "Левски" | София |
11 | Александър Пастиров | "Левски" | София | 11 | Иван Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Алексей Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Тарък Бейтула | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
13 | Синан Хюсмен | "Зекерие Гючлю" | Самуил | 13 | Емре Кямил | "Агросем" | Острово |
14 | Корай Арифов | "Дунав" | Сливо поле | ||||
15 | Ариф Ариф | "Кубадън" | Лозница | ||||
кат. 73 кг | |||||||
1 | Йордан Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Данаил Станев | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Мелих Дуралиев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Михаил Кюмюрджиев | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Радомир Неновски | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Езел Халидов | "Боди спорт груп" | Кубрат |
3 | Алиджан Рашид | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 11 | Венелин Ахмедов | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Георги Бъчваров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Марин Атанасов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Симеон Благоев | "Левски" | София | 13 | Венцислав Баев | "Митекс" | Благоевград |
7 | Любомир Тянчев | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
Най-техничен състезател - Николай Илиев, кат. 59 кг, СК Борба "Би Риал", Сандански | |||||||
Най-резултатен състезател - Берк Хаджиюмеров, кат. 42 кг, СК Борба "Лудогорска слава", Глоджево | |||||||
Гл. съдия: В. Филчев | |||||||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла |