Резултати текущи
ДЛОШ момичета (26.3.2022, Бургас)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 36 кг | кат. 42 кг | ||||||
1 | Хрисиана Христова | "Стефан Караджа" | Елхово | 1 | Станимира Велчева | "Загорец" | Нова Загора |
2 | Александра Райкова | "Миньор" | Перник | 2 | Ели Емилова | "Миньор" | Перник |
3 | Ямур Салиф | "Родопи-1935" | Момчилград | ||||
кат. 39 кг | 3 | Ямур Халим | "Зекерие Гючлю" | Самуил | |||
1 | Марсела Георгиева | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Христина Спасова | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Таня Стойчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Селин Мехмед | "Кубадън" | Лозница |
3 | Пламена Тодорова | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Султанка Тодорова | СК Борба и самбо | Ямбол |
8 | Емел Бейямиева | "Зекерие Гючлю" | Самуил | ||||
кат. 46 кг | |||||||
1 | Олга Попова | "Руен" | Руен | кат. 50 кг | |||
2 | Даяна Стойчева | "Берое" | Стара Загора | 1 | Ивета Иванова | "Странджа-2011" | Средец |
3 | Андреа Нисева | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 2 | Наталия Бояджиева | "Илия Павлов" | Велико Търново |
3 | Никол Димитрова | "Левски" | София | 3 | Стефани Лазарова | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Симона Маринова | "Борба" | Шумен | 3 | Антония Боринарова | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Теодора Тодорова | "Аркос" | Партизани | 5 | Тея-Констанс Тодорова | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
7 | Александра Николова | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 6 | Гергана Касова | "Пирин-2021" | Гоце Делчев |
8 | Весела Костова | "Миньор" | Перник | 7 | Алекс Ганчева | "Бургас" | Бургас |
9 | Виктория Янкова | "Бургас" | Бургас | 8 | Пламена Маркова | "Плевен" | Плевен |
10 | Гергана Стойчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Симона Дикова | "Бургас" | Бургас |
11 | Елиф Салиф | "Родопи-1935" | Момчилград | 10 | Никол Бакалова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Виктория Чолакова | "Славия-2009" | София | ||||
кат. 58 кг | |||||||
кат. 54 кг | 1 | Ямур Шен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Илинка Стефанова | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Александрина Вутова | "Ботев-93" | Враца |
2 | Мария Велчева | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Филис Кямил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Селен Шефкетова | "Зекерие Гючлю" | Самуил | 3 | Славка Димова | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Галена Танева | "Берое" | Стара Загора | 5 | Румяна Парушева | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Диляна Николова | "Класик" | Белене | 5 | Десислава Делчева | "Бургас" | Бургас |
5 | Алис Сергеева | "Дунав" | Сливо поле | 7 | Яна Йотковска | "Плевен" | Плевен |
7 | Атина Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Ванеса Вълчева | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Мена Алиева | "Кубадън" | Лозница | 9 | Десислава Толева | "Бургас" | Бургас |
9 | Нанси Сашева | "Класик" | Белене | 10 | Даная Радулова | "Бургас" | Бургас |
10 | Юлиана Русинова | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Кристина Лазарова | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
11 | Арзу Османова | "Кубадън" | Лозница | 12 | Мария Кашъмова | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Мирела Митанова | "Класик" | Белене | 13 | Таня Мутафчийска | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Симона Костова | "Странджа-2011" | Средец | ||||
14 | Стеляна Няголова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 66 кг | |||
15 | Никол Трайкова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Наталия Динева | "Берое" | Стара Загора |
2 | Десислава Паскалева | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 62 кг | 3 | Ивалина Цветанова | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Габриела Сичанова | "Рилски спортист" | Самоков | 4 | Вилислава Спасова | "Миньор" | Перник |
2 | Велизара Никифорова | "Славия-2009" | София | 5 | Габриела Христова | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Теодора Богданова | "Бургас" | Бургас | 6 | Валентина Йотковска | "Плевен" | Плевен |
3 | Вяра Цветанова | "Плевен" | Плевен | 7 | Валерия Чочева | "Пирин-2021" | Гоце Делчев |
5 | Селин Исмаил | "Борба" | Шумен | ||||
5 | Венцислава Пумпалова | "Черноморец-св.борба" | Черн Бс | кат. 70 кг | |||
7 | Теодора Николова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Наталия Тасева | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
8 | Катина Димитрова | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Жанина Петкова | "Славия-2009" | София |
9 | Анета Огнянова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Анджелика Ангелова | "Атлетик" | Пловдив |
10 | Ванина Янева | "Бургас" | Бургас | 3 | Таня Иванова | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич |
Отборно класиране | 5 | Паолина Веселинова | "Класик" | Белене | |||
1 | "Рилски спортист", Самоков | 96 т. | 6 | Илияна Илиева | "Атлетик" | Пловдив | |
2 | СК Борба и самбо, Ямбол | 73 т. | |||||
3 | СК Борба "Бургас", Бургас | 69 т. | |||||
Най-технична състезателка - Наталия Динева, кат. 66 кг, СК Борба "Берое", гр. Стара Загора | |||||||
Най-резултатна състезателка - Илинка Стефанова, кат. 54 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |