Резултати текущи
ДЛП момчета, кл. стил (3-4.02.2023, Горна Оряховица)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 41 кг | ||||||
1 | Димитър Милев | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Антоан Цветанов | "Левски" | София |
2 | Мариян Боянов | "Септември" | София | 2 | Яко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Андрей Данаилов | "Левски" | София | 3 | Мартин Костов | "ЦСКА" | София |
4 | Пламен Дуралийски | "Левски" | Карлово | 3 | Валентин Начев | "ЦСКА" | София |
5 | Николай Николов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 48 кг | 5 | Александър Неделчев | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Ивайло Иванов | "Плевен" | Плевен | 7 | Митко Юлиянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Благой Стоянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Костадин Калончев | "Слава" | Монтана |
3 | Ясен Борисов | "Миньор" | Перник | 9 | Йордан Крумов | "Девня-2019" | Девня |
3 | Николай Великов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Христо Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Борислав Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Васил Матов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Марио Ников | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Преслав Лазаров | "Етрополе" | Етрополе |
7 | Илиян Атанасов | "Ботев-93" | Враца | Васил Шиндарски | "Етрополе" | Етрополе | |
8 | Иван Чавдарски | "ЦСКА" | София | ||||
9 | Юлиян Рашков | "Плевен" | Плевен | кат. 38 кг | |||
10 | Данаил Кривчев | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Данимир Йорданов | "Миньор" | Перник |
11 | Милен Боянов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 2 | Калоян Борисов | "Миньор" | Перник |
12 | Йордан Изворов | "Септември" | София | 3 | Робен Ангелов | "Плевен" | Плевен |
13 | Росен Георгиев | "Етрополе" | Етрополе | 3 | Николай Карабойков | "ЦСКА" | София |
14 | Георги Кондаков | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Станислав Иванов | "Левски" | София |
15 | Ивайло Начев | "ЦСКА" | София | 5 | Виктор Балабанов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
16 | Мартин Валериев | "Левски" | София | 7 | Крис Благоев | "Локомотив" | Пловдив |
17 | Марио Георгиев | "Левски" | София | 8 | Адриан Цветанов | "Левски" | София |
9 | Владимир Вълков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
10 | Мерт Ангелов | "Класик" | Белене | ||||
кат. 44 кг | 11 | Валентин Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Денислав Донков | "Левски" | София | 12 | Стилиян Първанов | "Слава" | Монтана |
2 | Станислав Димитров | "Стоян Николов" | Златица | 13 | Константин Николов | "Балкан" | Ботевград |
3 | Антони Маринов | "Левски" | София | Йордан Георгиев | "Етрополе" | Етрополе | |
3 | Александър Балабанов | "Славия" | София | ||||
5 | Александър Каракашев | "Левски" | Карлово | кат. 57 кг | |||
5 | Севдалин Обрешков | "Класик" | Белене | 1 | Алекс Николов | "ЦСКА" | София |
7 | Георги Радев | "Челопеч" | Челопеч | 2 | Михаил Манолов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
8 | Тончо Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Камен Раданов | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Али Кадир | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 3 | Радослав Перянски | "Левски" | София |
10 | Ереджеп Потур | "Бургас" | Бургас | 5 | Цветомир Велев | "Селановци-93" | Селановци |
11 | Стоян Атанасов | "Девня-2019" | Девня | 5 | Илия Стойков | "Левски" | София |
12 | Йоан Ангелов | "ЦСКА" | София | 7 | Любомир Славков | "Славия-2009" | София |
13 | Димитър Милков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Никола Станчев | "Славия" | София |
9 | Цветелин Демирев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
кат. 52 кг | 10 | Георги Велинов | "Дупница" | Дупница | |||
1 | Живко Хинков | "Левски" | София | 11 | Християн Михов | "Балкан" | Ботевград |
2 | Радостин Минчев | "ЦСКА" | София | 12 | Кристиян Стоянов | "Девня-2019" | Девня |
3 | Мирослав Решовски | "Плевен" | Плевен | 13 | Габриел Стоименов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Петър Давидов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Тихомир Нанов | "Плевен" | Плевен |
5 | Ивайло Григоров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Борислав Ставрев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Красимир Стоянов | "Девня-2019" | Девня | 16 | Димитър Блецов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
7 | Георги Старошалиев | "Стоян Николов" | Златица | 17 | Габриел Радевски | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Александър Петков | "Стоян Николов" | Златица | 18 | Йосиф Работов | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Алекс Пищийски | "Атлетик" | Пловдив | 19 | Денислав Гоцов | "Слава" | Монтана |
10 | Илиян Кръстев | "Ботев-93" | Враца | 20 | Денис Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
11 | Севгин Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 21 | Владимир Владимиров | "Девня-2019" | Девня |
12 | Анжело Асенов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 22 | Георги Арменлийски | "Левски" | Карлово |
13 | Димитър Помпулуски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Иван Иванов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
14 | Чанко Неделчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 24 | Теодор Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
15 | Кирил Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 25 | Илиян Атанасов | "Септември" | София |
16 | Симеон Владимиров | "Миньор" | Перник | ||||
17 | Георги Тонковски | "Септември" | София | кат. 68 кг | |||
18 | Мартин Стойницев | "Септември" | София | 1 | Валентин Валентинов | "Ботв | Враца |
19 | Павел Гърдев | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Александър Иванов | "ЦСКА" | София |
20 | Стоян Зебеков | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Йордан Китаровски | "Атлетик" | Пловдив |
21 | Станислав Кирилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 3 | Георги Маринов | "Бургас" | Бургас |
22 | Живко Павлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Давид Пехливанов | "ЦСКА" | София |
23 | Давид Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Алекс Владимиров | "Класик" | Белене |
7 | Ивелин Томов | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 75 кг | 8 | Асен Игнатов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Искрен Говедаров | "ЦСКА" | София | 9 | Петър Биволаров | "Бургас" | Бургас |
2 | Димитър Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Мартин Любенов | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Мартин Александров | "Левски" | София | 11 | Алекс Павлов | "Левски" | София |
3 | Янко Делчев | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Адриан Гайдаров | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Георги Китаровски | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Иван Банев | "Бургас" | Бургас |
5 | Кристиян-Алекс. Николов | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Момчил Анков | "Ботев-93" | Враца |
7 | Стефко Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Георги Гайдаджийски | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Кирил Стоянов | "Славия-2009" | София | 16 | Преслав Николов | "Плевен" | Плевен |
9 | Димитър Русев | "Атлетик" | Пловдив | 17 | Методи Трайков | "Дупница" | Дупница |
10 | Виктор Тодоров | "Плевен" | Плевен | 18 | Янислав Колев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
11 | Васил Костов | "Атлетик" | Пловдив | 19 | Цветомир Тодоров | "Ловеч" | Ловеч |
12 | Божидар Стоилов | "Девня-2019" | Девня | ||||
13 | Светомир Борисов | "Плевен" | Плевен | кат. 62 кг | |||
14 | Ангел Стефанов | "Стоян Николов" | Златица | 1 | Кристиян Петков | "ЦСКА" | София |
15 | Тимур Джеват | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Йоан Дяков | "Славия" | София |
16 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | 3 | Георги Брусев | "Челопеч" | Челопеч |
17 | Александър Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Раян Михов | "Бургас" | Бургас |
18 | Христо Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Красимир Гемов | "Левски" | Карлово |
19 | Денислав Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Стивън Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Спас Атанасов | "Левски" | София | ||||
8 | Ивайло Ивайлов | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. +85 кг | 9 | Павел Ламбов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |||
1 | Денис Лазаров | "Левски" | София | 10 | Даниел Ангелов | "Плевен" | Плевен |
2 | Теодор Григоров | "Славия" | София | 11 | Стоян Благоев | "ЦСКА" | София |
3 | Рамадан Ахмед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 12 | Ивелин Василков | "Славия" | София |
3 | Йордан Семков | "Левски" | Карлово | 13 | Даниел Гълъбов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Милен Ленинов | "Миньор" | Перник | 14 | Иван Христов | "Слава" | Монтана |
5 | Кристиян Караджов | "Плевен" | Плевен | 15 | Ара Геворкян | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Ерсин Енимехмед | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 16 | Данаил Кръстев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Александър Павлов | "Девня-2019" | Девня | 17 | Георги Стефанов | "Миньор" | Перник |
9 | Калин Станчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
10 | Васил Иванов | "Дупница" | Дупница | кат. 85 кг | |||
11 | Мустафа Мемиш | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Иван Николов | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Християн Демирев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Денис Вели | "Бургас" | Бургас |
13 | Даниел Иванов | "Бургас" | Бургас | 3 | Иса Тахсинов | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Мариян Господинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Михаил Кралев | "Левски" | София |
15 | Максим Мирчев | "Левски" | София | 5 | Виктор Атанасов | "Миньор" | Перник |
16 | Даниел Павлов | "Славия-2009" | София | 6 | Мирослав Георгиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
17 | Иван Николов | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Иван Бухалов | "Левски" | София |
18 | Максимилиян Маринов | "Класик" | Белене | 8 | Никола Лазаров | "Левски" | София |
19 | Виктор Димитров | "Балкан" | Ботевград | 9 | Дилян Дочев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
20 | Александро Любенов | "Надежда-Оряхов-2014" | Оряхово | 10 | Никола Георгиев | "Левски" | София |
21 | Захари Христов | "Слава" | Монтана | 11 | Иван Яръмов | "Рилски спортист" | Самоков |
22 | Георги Ушанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | Даниел Иванов | "Славия-2009" | София | |
Иван Георгиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик | |||||
Най-резултатен състезател - Алекс Николов, кат. 57 кг, СК Борба "ЦСКА", София | |||||||
Най-техничен състезател - Денис Лазаров, кат. +85 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Гл.съдия: /п/ В. Филчев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |