Първенство Възраст   Домакин Стил  
ЯНУАРИ
13 - 14 ДЛП (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   Сливен кл.  
14 ДЛП (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени     жени  
15 - 16 ДЛП (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже     св.  
20 - 23 ДЛП кадети   Бургас кл., св.  
27-28 ДЛП юноши   Сливен кл.  
28 ДЛП девойки     ж.  
29-30 ДЛП юноши     св.  
ФЕВРУАРИ
1 Зимен турнир по народна борба мъже   Асеновград св.  
03 - 06 1-ви т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.  
03 - 06 ДЛП момчета   Г. Оряховица кл. св.
17 - 20 МТ "Дан Колов - Никола Петров" мъже, жени   Велико Търново св., кл., ж.  
24 - 27 2-ри т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.  
26 ДЛП момичета, кадетки   Стара Загора ж.  
МАРТ
7 - 13 Европейско първенство юноши, девойки U23   Пловдив, България св., ж., кл.  
18 - 19 ДЛП деца   Сандански кл., св.  
26 ДЛОШ момичета, кадетки   Бургас ж  
28.03. - 03.04. Европейско първенство мъже, жени   Унгария, Будапеща св., кл., ж св.
  Турнир "Кольо Узунов"   по покана Стара Загора кл  
  Турнир "Динко Петров"   по покана Стара Загора кл., св., ж.  
  Турнир "Данко Дачев"   по покана Бургас кл.  
АПРИЛ
2 - 3 МТ "Злати Динев Ройдев" момчета U15   Гълъбово св.  
7 - 10 ДЛОШ кадети   Сливен св., кл.  
14 - 15 ДЛОШ юноши   Бургас св.  
15 ДЛОШ девойки     ж.  
16 - 17 ДЛОШ юноши     кл.  
27 - 30 ДЛОШ момчета   Търговище кл. св.
  Турнир "Васил и Георги Илиеви" кадети по покана Кюстендил кл.  
  Турнир "Ив.Кръстев-П.Дерменджиев"   по покана Ямбол св.  
МАЙ
12 - 15 МТ "П.Сираков-Ив. Илиев" юноши, девойки U23   София св., кл., ж.  
20 - 21 ДЛОШ деца   Г. Оряховица кл., св.  
  Турнир   по покана Руен св.  
  Турнир "Станчо Колев" деца по покана Стара Загора св.  
  Турнир   по покана Стремци св.  
ЮНИ
02 - 05 3-ри т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.  
09 - 10 ДЛОШ (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   Велико Търново кл.  
10 ДЛОШ (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени     ж.  
11 - 12 ДЛОШ (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже     св.  
13 - 19 Европейско първенство кадети, кадетки   Букурещ, Румъния св., ж., кл.  
27.06. - 03.07. Европейско първенство юноши, девойки   Рим, Италия св., ж., кл.  
  Турнир "Еню Вълчев-Димитър Чифудов"   по покана Тополовград св.  
  Турнир "Димитър Добрев" деца по покана с. Езерче св.  
  Турнир "Стоян Николов"   по покана Златица кл.  
ЮЛИ
16 - 19 Европейско първенство момчета, момичета  U15   Загреб, Хърватска св., ж., кл.  
14 - 17 4-ти т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.  
25 - 31 Световно първенство кадети, кадетки   Рим, Италия св., ж., кл.  
  Турнир "Крали Бимбалов"   по покана Царево кл.  
  Турнир по плажна борба юн.,дев.,мъже,жени по покана Шкорпиловци св., ж.  
АВГУСТ
15 - 21 Световно първенство юноши, девойки   София, България св., ж., кл.  
СЕПТЕМВРИ
10 - 18 Световно първенство мъже, жени   Белград, Сърбия св., ж., кл.  
  Турнир "Георги Райков" кадети по покана Копривщица кл.  
  Турнир "Петър Мънев-Тодор Генчев"   по покана Белене кл.  
  Турнир "Никола Станчев"   по покана Твърдица св.  
  Турнир "Продан Гарджев"   по покана Средец св.  
  Турнир "Пламен Пенев"   по покана Търговище св.  
  Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев"   по покана Карнобат кл.  
  Турнир "Георги Мърков-Олимп. надежди"   по покана Пазарджик св.  
  Турнир "Никола Илчев"   по покана Стара Загора св.  
ОКТОМВРИ
04 - 08 FISU - Световна купа мъже/жени   Екатерининбург, Русия св., кл., ж.  
04 - 09 Световно първенство ветерани   София, България св., кл.  
17 - 23 Световно първенство юноши, девойки до 23 г.   Понтеведра, Испания св., кл., ж  
  МТ "Русенски легенди" - отборен кадети   Русе св.  
  Турнир "6-те Великденски ангела"   по покана Симеоновград св.  
  Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета   Разград св.  
  Турнир "Иво Ангелов"   по покана Перник кл.  
  Турнир "Стоте войводи" кадети по покана Сливен св.  
  Турнир "Серафим Бързаков"   по покана Петрич св.  
  Турнир "Александър Томов"   по покана Сандански св.  
  Турнир "Новозагорска слава" деца, момчета по покана Нова Загора св.  
  Турнир деца по покана Айтос св.  
  Турнир "Пашов билдинг"   по покана Пловдив кл., св.  
  Купа "Пловдив"   по покана Пловдив кл., св.  
НОЕМВРИ
  Турнир "Янчо Патриков" деца, момчета по покана София св.  
  Турнир "Олимпийска слава"   по покана Бургас св. св.
  Турнир "Пламен Боцев"   по покана Враца кл., ж.  
  Турнир "Стоян Ненчев"   по покана Пловдив св.  
  Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши   Самоков кл., ж. св.
ДЕКЕМВРИ
  Турнир "Освобождение" деца, момчета, кадети по покана Плевен кл.  
  Турнир "Еню Вълчев"   по покана Димитровград св.  
  Турнир "Никола Петров" деца по покана Горна Оряховица св.