Архив календари
Архив 2010 г.
- Четвъртък, 18 Септември 2014
Дата | Вид първенство | Възраст | Домакин | дни - стил | |
1 ден | 2 ден | ||||
ЯНУАРИ | |||||
13
|
ДЛП
|
мъже, жени (кг:51, 59, 67)
|
София
|
кл., ж |
|
14
|
ДЛП
|
мъже, жени (кг:48,55,63,72)
|
София
|
|
св.,ж
|
16 - 17
|
ДЛП
|
кадети
|
Враца
|
кл. |
|
23 - 24
|
ДЛП
|
кадети
|
София
|
св. |
|
29
|
ДЛП
|
юноши
|
Враца
|
кл. |
|
31
|
ДЛП
|
юноши
|
София
|
св. |
|
ФЕВРУАРИ
|
|||||
3
|
ДЛП
|
момичета, кадетки, девойки
|
Сливен
|
ж |
|
13 - 14
|
ДЛП
|
момчета
|
Димитровград
|
св. |
|
19 - 20
|
ДЛП
|
момчета
|
Стара Загора
|
кл. |
|
27 - 28
|
МТ "Д.Колов - Н. Петров"
|
мъже, жени
|
Бургас
|
кл., ж, св.
|
|
МАРТ
|
|||||
05 - 06
|
ДЛП
|
деца
|
Сливен
|
кл., св. |
|
13 - 14
|
МТ "Злати Д.Ройдев"
|
момчета
|
Гълъбово
|
св. |
|
20 - 21
|
МТ "П.Сираков-Ив.Илиев"
|
юноши
|
София
|
св., кл. |
|
27 - 28
|
Т-р "Русенски легенди"
|
кадети
|
Русе
|
св. |
|
|
Т-р "Старозагорска пролет"
|
деца по покана
|
Стара Загора
|
св., кл. |
|
АПРИЛ
|
|||||
|
Турнир "Динко Петров"
|
по покана
|
Стара Загора
|
св., кл. |
|
13 - 18
|
Европейско първенство
|
мъже, жени
|
Баку, Азербайджан
|
св., кл.,ж |
|
17
|
Т-р "Васил и Георги Илиеви"
|
кадети
|
Кюстендил
|
кл. |
|
24 - 25
|
ДЛОШ
|
юноши
|
Сливен
|
кл. |
св. |
|
Турнир "Рангел Геровски"
|
по покана
|
Карлово/Сопот
|
кл. |
|
МАЙ
|
|||||
08
|
ДЛОШ
|
момичета, кадетки, девойки
|
Хасково
|
ж |
|
15 - 16
|
ДЛОШ
|
деца
|
Г.Оряховица
|
кл. |
св. |
21 - 22
|
ДЛОШ
|
момчета
|
Пловдив
|
кл. |
|
22 - 23
|
Олимп. квалификация
|
кадети
|
Познан, Полша
|
св., кл.,ж |
|
29
|
ДЛОШ
|
мъже, жени (кг:51,59,67)
|
Пловдив
|
кл.,ж |
|
30
|
ДЛОШ
|
мъже, жени (кг:48,55,63,72)
|
Пловдив
|
|
св., ж |
|
Т-р "Димитър Добрев"
|
деца по покана
|
с. Езерче
|
св. |
|
|
Т-р "Иван Кръстев-П.Дерменджиев"
|
по покана
|
Ямбол
|
св. |
|
ЮНИ
|
|||||
05 - 06
|
ДЛОШ
|
момчета
|
Ямбол
|
св. |
|
12 - 13
|
ДЛОШ
|
кадети
|
Плевен
|
кл. |
|
19 - 20
|
ДЛОШ
|
кадети
|
Търговище
|
св. |
|
|
Турнир
|
по покана
|
Смирненски
|
св. |
|
29.06. - 04.07.
|
Европейско първенство
|
юноши, девойки
|
Самоков, България
|
св., кл., ж |
|
ЮЛИ
|
|||||
|
Турнир "Пламен Боцев"
|
по покана
|
Враца
|
кл. |
|
20 - 25
|
Световно първенство
|
юноши, девойки
|
Будапеща, Унгария
|
св., кл., ж |
|
30.07.-01.08.
|
Световно първенство
|
ветерани
|
Швейцария
|
св. |
|
АВГУСТ
|
|||||
03.08 - 08.08
|
Европейско първенство
|
кадети
|
Сараево, Босна и Херц.
|
св., кл., ж |
|
13 - 15
|
Световно първенство
|
ветерани
|
Белград, Сърбия
|
кл. |
|
14 - 26
|
Олимп. игри
|
кадети
|
Сингапур
|
св., кл., ж |
|
|
Турнир "Георги Райков"
|
по покана
|
Копривщица
|
кл. |
|
СЕПТЕМВРИ
|
|||||
06 - 12
|
Световно първенство
|
мъже, жени
|
Москва, Русия
|
св., кл., ж |
|
|
Турнир "Продан Гарджев"
|
по покана
|
Средец
|
св. |
|
ОКТОМВРИ
|
|||||
16
|
Национален турнир
|
деца
|
Самоков
|
кл. |
|
25 - 30
|
Световно студентско първенство
|
мъже, жени (до 28 г.)
|
Торино, Италия
|
св., кл., ж |
|
30
|
Национален турнир
|
деца
|
Стара Загора
|
св. |
|
|
Турнир "Стоте войводи"
|
по покана
|
Сливен
|
св. |
|
НОЕМВРИ
|
|||||
6
|
Турнир "Л.Ахмедов"
|
момчета
|
Разград
|
св. |
|
ДЕКЕМВРИ
|
|||||
|
Турнир
|
по покана
|
Дупница
|
св., кл. |
|
|
Турнир
|
по покана
|
Г.Оряховица
|
св. |