Архив резултати
ДЛОШ деца, класически стил (13-15.05.2016, гр. Ловеч)
- Неделя, 15 Май 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Вили Димитров | "Надежда-2014" | Оряхово |
2 | Борислав Кирилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 2 | Робертоо Владов | "Миньор" | Перник |
3 | Никълъс Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
3 | Кристиян Йоцов | "Изобор" | Плевен | 3 | Радослав Кърнолски | "Марек" | Дупница |
5 | Владислав Славчев | "Миньор" | Перник | 5 | Божидар Стоилов | "Спартак" | Поморие |
5 | Мирослав Мирчев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Мариян Иванов | "Етрополе" | Етрополе |
7 | Мартин Добрев | "Миньор" | Перник | 7 | Мартин Гергов | "Надежда-2014" | Оряхово |
8 | Йозджан Неждетов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Дилиян Ириков | "Белица" | Костинброд |
9 | Гриша Назарян | "Славия" | София | 9 | Кубрат Поев | "Локомотив-93" | Варна |
10 | Борислав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 10 | Филип Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
11 | Петър Маринов | "Левски" | София | 11 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца |
12 | Иван Иванов | "Спартак" | Поморие | 12 | Виктор Цинов | "Бургас" | Бургас |
13 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник | 13 | Мирослав Томов | "Класик" | Белене |
14 | Теодор Митев | "Марек" | Дупница | 14 | Иван Дупаров | "Рилски Спортист" | Самоков |
15 | Васил Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Илия Велев | "Левски" | София |
16 | Велизар Иванов | "Левски" | София | ||||
17 | Йордан Топалов | "Левски" | София | кат. 35 кг | |||
18 | Константин Янков | "Спартак" | Дупница | 1 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна |
19 | Петър Атанасов | "Атлетик-2004" | Куклен | 2 | Красимир Калоянов | "Надежда-2014" | Оряхово |
20 | Петьо Клашнов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 3 | Иван Митев | "Камчия" | Долни Чифлик |
21 | Давид Николов | "Спартак" | Дупница | 3 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Георги Димитров | "Тича" | Долни Чифлик | ||||
кат. 38 кг | 5 | Паоло Милков | "Изобор" | Плевен | |||
1 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Радослав Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Илия Милев | "Левски" | Карлово |
3 | Дамян Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 9 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Адриян Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Мирослав Шиндров | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Златан Ламбов | "Атлетик-2004" | Куклен |
5 | Никола Чамишки | "Левски" | София | 12 | Радослав Дишкелев | "Левски" | Карлово |
7 | Михаил Ваньов | "Селановци-93" | Селановци | 13 | Божидар Илиев | "Левски" | София |
8 | Деан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Алекс Маринов | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Добрин Даркиев | "Рилски Спортист" | Самоков | 15 | Владислав Василев | "Надежда-2014" | Оряхово |
10 | Александър Михайлов | "Септември" | София | 15 | Наско Лудов | "Рилски Спортист" | Самоков |
11 | Никола Георгиев | "Селановци-93" | Селановци | 15 | Виктор Фитов | "Изобор" | Плевен |
12 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | 18 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
13 | Божидар Бочев | "Левски" | София | 18 | Ибрям Ибрям | "Тича" | Долни Чифлик |
14 | Йорадн Нанев | "Стоян Николов" | Златица | 18 | Красимир Русинов | "Етрополе" | Етрополе |
15 | Кристиян Георгиев | "Слава" | Монтана | 21 | Иван-Никола Спасов | "Левски" | София |
16 | Иван Илиев | "Ловеч" | Ловеч | 22 | Красен Сталев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
17 | Павел Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
18 | Мартин Колев | "Камчия" | Долни Чифлик | кат. 42 кг | |||
19 | Габриел Йолов | "Септември" | София | 1 | Димитър Рачев | "Крали Бимбалов" | Царево |
20 | Даниел Дойчев | "Камчия" | Долни Чифлик | 2 | Марин Маринов | "Тетевен" | Тетевен |
21 | Стилиян Дерменджиев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Иво Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
22 | Виктро Ценков | "Бургас" | Бургас | 3 | Любомир Сусанин | "Рилски Спортист" | Самоков |
23 | Петър Петров | "Класик" | Белене | 5 | Адриян Данчев | "Левски" | София |
24 | Симеон Апостолов | "Левски" | София | 5 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
7 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
кат. 47 кг | 8 | Ивайло Иванов | "Бургас" | Бургас | |||
1 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 9 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Борис Гюровски | "Септември" | София | 10 | Юлиян Юлиянов | "Камчия" | Долни Чифлик |
3 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца | 11 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Виторио Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | 12 | Виктор Христов | "Левски" | София |
5 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Борислав Митев | "Спартак" | Поморие |
5 | Александър Коев | "Класик" | Белене | 14 | Любомир Настев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Тодор Петров | "Белица" | Костинброд | 15 | Ивайло Юсеинов | "Изобор" | Плевен |
8 | Калоян Нинов | "Ботев-93" | Враца | 16 | Калоян Цамбов | "Миньор" | Перник |
9 | Симеон Кючуков | "Бургас" | Бургас | 17 | Добромир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч |
10 | Мартин Златинов | "Спартак" | Поморие | 18 | Тодор Пърев | "Атлетик" | Пловдив |
11 | Иван Арабаджиев | "Локомотив" | Пловдив | 19 | Румен Благоев | "Ботев-93" | Враца |
12 | Никола Николов | "Левски" | Карлово | 20 | Калоян Стоянов | "Локомотив-93" | Варна |
13 | Иван Иванов | "Камчия" | Долни Чифлик | 21 | Иван Димов | "Бургас" | Бургас |
14 | Петър Стоянов | "Тича" | Долни Чифлик | 22 | Юлиян Делихаджиев | "Етрополе" | Етрополе |
15 | Павел Младенов | "Надежда-2014" | Оряхово | 23 | Красимир Красимиров | "Етрополе" | Етрополе |
16 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Петър Рачовски | "Ботев-93" | Враца |
17 | Христия Иванов | "Ботев-93" | Враца | 25 | Петър Христов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков |
18 | Кристиян Лозанов | "Миньор" | Перник | 26 | Борислав Здравков | "Белица" | Костинброд |
19 | Стефан Богданов | "Левски" | Карлово | 27 | Спас Петров | "Рилски Спортист-2000" | Самоков |
20 | Едуардо Горанов | "Изобор" | Плевен | ||||
21 | Венцислав Янов | "Спартак" | Дупница | кат. 53 кг | |||
22 | Любомир Биволев | "Марек" | Дупница | 1 | Атанас Терзийски | "Рилски Спортист" | Самоков |
23 | Андрей Христов | "Марек" | Дупница | 2 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
24 | Лъчезар Йорданов | "Дупница" | Дупница | 3 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
25 | Борислав Димитров | "Класик" | Белене | 3 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч |
26 | Даниел Костадинов | "Рилски Спортист" | Самоков | 5 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив |
27 | Боян Боянов | "НСА-Академик" | София | 5 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Пламен Радулов | "Левски" | София | ||||
кат. +73 кг | 8 | Валентин Червенков | "Стоян Николов" | Златица | |||
1 | Хасан Хасан | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Дионисос Мекхов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Севдалин Юриев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Илия Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
3 | Джанер Салим | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Никола Радов | "Спартак" | Дупница |
3 | Станислав Замярков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Валентино Валентинов | "Ботев-93" | Враца |
4 | Мартин Боянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Симеон Стоянов | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Мартин Иванов | "Берое" | Стара Загора | 14 | Любослав Домишляров | "Рилски Спортист-2000" | Самоков |
5 | Лъчезар Иванов | "Тича" | Долни Чифлик | 15 | Еркан Реджебов | "Тича" | Долни Чифлик |
7 | Иван Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Даниел Василев | "Левски" | София |
8 | Ангел Чолев | "Спартак" | Дупница | 17 | Иван Василев | "Тича" | Долни Чифлик |
9 | Иван Чорбаджийски | "Марек" | Дупница | 18 | Николай Велев | "Бургас" | Бургас |
10 | Валентин Валентинов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 19 | Мартин Васев | "Дупница" | Дупница |
12 | Веселин Василев | "Слава" | Монтана | 20 | Алберто Бачев | "Марек" | Дупница |
13 | Методи Атанасов | "Левски" | София | 21 | Никола Стоянов | "Локомотив-93" | Варна |
14 | Алекс Илиев | "Слава" | Монтана | 22 | Борислав Петров | "Ботев-93" | Враца |
15 | Радослав Коев | "Класик" | Белене | 23 | Ангел Атанасов | "Атлетик" | Пловдив |
15 | Алекс Митков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 24 | Митко Митков | "Левски" | София |
17 | Марио Митков | "Надежда-2014" | Оряхово | 25 | Славен Маринов | "Локомотив-93" | Варна |
18 | Богомил Расолков | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 26 | Йоан Златков | "Рилски Спортист-2000" | Самоков |
27 | Денислав Цеков | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 66 кг | |||||||
1 | Илиян Паслар | "НСА-Академик" | София | кат. 59 кг | |||
2 | Георги Раев | "Рилски Спортист" | Самоков | 1 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Николай Салутски | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Николай Гушевилов | "Левски" | София |
3 | Христомир Раев | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Денис Велков | "Славия" | София |
5 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Петър Пачев | "Рилски Спортист" | Самоков |
5 | Георги Велчев | "Миньор" | Перник | 5 | Александър Гицов | "Белица" | Костинброд |
7 | Денис Стоянов | "Белица" | Костинброд | 5 | Алекси Алексиев | "Тетевен" | Тетевен |
8 | Йордан Митев | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Митко Митков | "Тича" | Долни Чифлик |
9 | Светослав Станчев | "Камчия" | Долни Чифлик | 8 | Емил Валентинов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков |
10 | Петър Андреев | "Класик" | Белене | 9 | Алберто Кирилов | "Миньор" | Перник |
кат. 73 кг | 10 | Кристиян Георгиев | "Бургас" | Бургас | |||
1 | Арман Аракелян | "Септември" | София | 11 | Ангел Георгиев | "Левски" | София |
2 | Иван Георгиев | "Рилски Спортист" | Самоков | 12 | Владимир Бенчев | "Дупница" | Дупница |
3 | Живко Петров | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Желязко Николов | "Камчия" | Долни Чифлик |
3 | Тодор Владинов | "Ботев-93" | Враца | ||||
5 | Даниел Христов | "Тича" | Долни Чифлик | ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ: | точки | ||
5 | Георги Добрев | "Рилски Спортист" | Самоков | 1 | "Рилски Спортист" | Самоков | 52 |
7 | Тошко Ангелов | "Слава" | Монтана | 2 | "Надежда-2014" | Оряхово | 41 |
8 | Лъчезар Тошев | "Септември" | София | 3 | "Левски" | София | 31 |
Най-техничен състезател - Мартин Димитров, кат. 47 кг., "Черноморец-кл.борба", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Димитър Рачев, кат. 42 кг, "Крали Бимбалов", Царево | |||||||
Гл. Съдия: М.Марков | Гл.Секретар: П. Лазов |