Архив резултати
ДЛОШ момчета, класически стил (25-27.05.2016, гр. Бургас)
- Петък, 27 Май 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 1 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 3 | Дарио Иванов | "Септември" | София |
4 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Теодор Илиев | "Левски" | София |
5 | Йонус Маринов | "Бургас" | Бургас | 5 | Петър Златаров | "Бургас" | Бургас |
6 | Денис Владимиров | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 35 кг | |||||||
1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | кат. 42 кг | |||
2 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово" | Оряхово | 1 | Даниел Праматаров | "Иван Илиев" | София |
3 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора |
4 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат-Комшев" | Карнобат |
5 | Айджан Али | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Андриян Красимиров | "Тетевен" | Тетевен |
5 | Константин Ахмедов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
кат. 47 кг | 5 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат-Комшев" | Карнобат | |||
1 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Стойчо Атанасов | "Олимпиец-Ат-Комшев" | Карнобат |
2 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 8 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево |
3 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
5 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | кат. 53 кг | |||
5 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен |
7 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 2 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен |
8 | Самуил Савов | "Класик" | Белене | 3 | Юсню Юсню | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
9 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево |
10 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | 5 | Цветан Гечев | "Левски" | София |
11 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 7 | Борислав Симеонов | "Изобор" | Плевен |
13 | Димитър Гечев | "Левски" | София | 8 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас |
14 | Антонио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | 10 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16 | Яни Съзанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
17-20 | Георги Ценов | "Левски" | София | 12 | Серкан Фейзула | "Атлетик" | Пловдив |
17-20 | Петър Иванов | "Левски" | София | 13 | Кънчо Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен |
17-20 | Даниел Георгиев | "Класик" | Белене | 14 | Диян Митрев | "Крали Бимбалов" | Царево |
17-20 | Витан Цветанов | "Класик" | Белене | 15 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
16 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | ||||
кат. 59 кг | 17 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | |||
1 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 18 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
2 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | 19 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | 20 | Антоан Иванов | "Миньор" | Перник |
3 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Даниел Димитров | "Левски" | София |
5 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас |
5 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | 23 | Радослав Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
7 | Красимир Георгиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 24 | Момчил Бимбалов | "Бургас" | Бургас |
8 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 25-28 | Филип Николов | "Левски" | София |
9 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | 25-28 | Алек Александров | "Ботев-93" | Враца |
10 | Юлиян Божилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 25-28 | Росен Русев | "Локомотив-93" | Варна |
11 | Боян Апостолов | "Левски" | София | 25-28 | Петър Петров | "Дупница" | Дупница |
12 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | 29 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица |
13 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора | 30 | Томас Цеков | "Ботев-93" | Враца |
14 | Ангел Стоянов | "Славия" | София | ||||
15 | Методи Методиев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 66 кг | |||
16 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 1 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора |
17 | Иван Лилов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица |
18 | Борислав Георгиев | "Слава" | Монтана | 3 | Тодор Русев | "Бургас" | Бургас |
19 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Мирослав Атанасов | "Атлетик" | Пловдив |
20 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Петър Горняшки | "Септември" | София |
21 | Марк Петков | "Слава" | Монтана | 5 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца |
22 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив |
23 | Николай Станков | "Дупница" | Дупница | 8 | Давид Кочев | "Левски" | София |
24 | Ясен Кирев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Керим Емин | "Атлетик" | Пловдив |
25 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Александър Маршаков | "Изобор" | Плевен |
26 | Николай Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Николай Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
кат. 73 кг | 13 | Никола Данаилов | "Септември" | София | |||
1 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Йордан Велков | "Левски" | София |
2 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София |
3 | Галин Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Валери Алексиев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Румен Димитров | "Левски" | София | 17 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Иван Иванов | "Левски" | София | 18 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 19 | Борислав Лалев | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Славчо Попов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 20 | Мирослав Георгиев | "Локомотив-93" | Варна |
8 | Рашко Каменаров | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Александър Косев | "Левски" | София |
9 | Кристиан Тодоров | "Локомотив-93" | Варна | 22 | Владислав Константинов | "Миньор" | Перник |
10 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Николай Михайлов | "Ловеч" | Ловеч |
11 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора | 24 | Енчо Мутишев | "Дупница" | Дупница |
12 | Дейвид Славейков | "Миньор" | Перник | 25 | Георги Велинов | "Септември" | София |
13 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | 26 | Мехмед Юсеинов | "Изобор" | Плевен |
14 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 27 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив |
15 | Десислав Харизанов | "Миньор" | Перник | 28 | Самуел Панделиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16 | Димитър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 29 | Томас Шидеров | "Крали Бимбалов" | Царево |
17 | Веселин Иванов | "Ботев-93" | Враца | 30 | Кирил Тодоров | "Бургас" | Бургас |
18 | Християн Стоев | "Септември" | София | ||||
19 | Николай Шидоров | "Атлетик" | Пловдив | ||||
20 | Иван Манов | "Левски" | София | кат. +85 кг | |||
21 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
кат. 85 кг | 2 | Бойко Йовичин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | 3 | Християн Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Галин Евтимов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Кристофор Иванов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Стоян Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Валери Пенчев | "Левски" | София | 5 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Милко Петров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Янислав Михалев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Теодор Александров | "Стоян Николов" | Златица |
7 | Георги Бошнаков | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Томислав Петков | "Витяз-Панев" | Варна |
8 | Пламен Захариев | "Септември" | София | ||||
9 | Невен Колев | "Бургас" | Бургас | ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | |||
10 | Иван Василев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | "Левски", София | 52 т. | |
11 | Антони Йорданов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | "Ботев-93", Враца | 39 т. | |
12 | Цветомир Йорданов | "Септември" | София | 3 | "Локомотив-93", Варна | 34 т. | |
Най-техничен състезател - Красимир Златев, СК Борба "Берое", Стара Загора, кат. 66 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Жоро Добрев, СК Борба "Сунгурларсак долина", Сунгурларе, кат. 59 кг | |||||||
Гл. Съдия: Н. Кирезиев /п/ | Гл. Секретар: П. Лазов /п/ |