Архив резултати
ДЛОШ мъже, класически стил (3-4.06.2016, Пловдив)
- Събота, 04 Юни 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 59 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Николай Вичев | "Левски" | София | 1 | Стоян Кубатов | "Левски" | София |
2 | Йото Христов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Александър Костадинов | "Миньор" | Перник |
3 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 3 | Нестър Нестъров | "НСА-Академик" | София |
5 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | 5 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Недялко Петров | "Левски" | София | 5 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Петко Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 7 | Момчил Сирашки | "НСА-Академик" | София |
8 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана |
9 | Марио Калпазанов | "НСА-Академик" | София | 9 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Стенли Ковачев | "Левски" | София |
11 | Детелин Димитров | "Етрополе" | Етрополе | 11 | Станислав Луков | "НСА-Академик" | София |
12 | Марио Михайлов | "НСА-Академик" | София | 12 | Халил Атанасов | "НСА-Академик" | София |
13 | Йордан Нонов | "Левски" | София | 13 | Радослав Палчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Атанас Атанасов | "Левски" | Карлово |
16 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник | 16 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово |
17 | Радостин Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 17 | Бейхан Идрисов | "Класик" | Белене |
18-21 | Илиян Кичуков | СК Борба | Шумен | 18-21 | Радослав Василев | "НСА-Академик" | София |
18-21 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18-21 | Коста Костов | "Берое" | Стара Загора |
18-21 | Валентин Гулев | "Класик" | Белене | 18-21 | Наско Г. Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18-21 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | 18-21 | Андрей Борисов | "НСА-Академик" | София |
22 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 22 | Борис Маринов | "Славия" | София |
23 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Васил Тачев | "НСА-Академик" | София |
24 | Илия Ангелов | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 71 кг | |||||||
1 | Свилен Костадинов | "Локомотив-93" | Варна | кат. 75 кг | |||
2 | Константин Стас | "Славия-2009" | София | 1 | Илиян Георгиев | "Миньор" | Перник |
3 | Михаил Генев | "Изобор" | Плевен | 2 | Атанас Колев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Стилиян Найденов | "НСА-Академик" | София |
5 | Майкъл Измирлийски | "НСА-Академик" | София | 3 | Кристиян Тошков | "НСА-Академик" | София |
5 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Пламен Палев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Васил Славов | "Спартак" | Поморие | 5 | Росиан Дермански | "НСА-Академик" | София |
8 | Боян Иванов | "Берое" | Стара Загора | 7 | Тодор Мелконян | "Славия" | София |
9 | Мартин Борисов | "Левски" | София | 8 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
10 | Стоян Рачев | "Крали Бимбалов" | Царево | 9 | Арман Арменович | "Левски" | София |
11-12 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | 10-11 | Стефан Живков | "Крали Бимбалов" | Царево |
11-12 | Михаил Петков | "Ловеч" | Ловеч | 10-11 | Светослав Николов | "Левски" | София |
13 | Стефан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 12 | Косьо Иванов | "НСА-Академик" | София |
14 | Дейвид Георгиев | "Слава" | Монтана | 13 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Петър Георгиев | "Левски" | София | 14-19 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца |
16 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 14-19 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | НСА-Академик |
17 | Константин Куртев | "НСА-Академик" | София | 14-19 | Пламен Атанасов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
18-21 | Михаил Желев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14-19 | Наско К. Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18-21 | Борислав Лилов | "Левски" | Карлово | 14-19 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив |
18-21 | Иван Балбозанов | "Изобор" | Плевен | 14-19 | Юри Бисеров | "Изобор" | Плевен |
18-21 | Богомил Евтимов | "Дупница" | Дупница | ||||
22 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 85 кг | |||
23 | Данаил Николов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Христо Маринов | "Миньор" | Перник |
24 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Ради Недков | "НСА-Академик" | София |
25 | Димитър Енчев | "Марек" | Дупница | 3 | Леонид Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 80 кг | 5 | Ангел Ценов | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Тарек Абдеслам | "Миньор" | Перник | 5 | Руслан Пашкулийски | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Марио Доцин | "НСА-Академик" | София | 7 | Юлиян Алдимиров | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Озкан Рашид | "Атлетик-2004" | Куклен | 8 | Кирил Милов | "Левски" | София |
3 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Благовест Линджов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Боян Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Мирян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Стефан Дюлгеров | "НСА-Академик" | София | 12 | Илиян Газепов | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Владимир Георгиев | "НСА-Академик" | София | 13 | Николай Иванов | "НСА-Академик" | София |
9 | Момчил Ганчев | "Класик" | Белене | 14 | Николай Дачев | "Бургас" | Бургас |
10 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Георги Бояджиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 16 | Георги Ташев | "Спартак" | Поморие |
12 | Христо Павлов | "НСА-Академик" | София | 17 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Филип Калайджиев | "НСА-Академик" | София | 18 | Борис Налбантов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
14 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | 19 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Илко Борисов | "Изобор" | Плевен | 20 | Георги Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен |
16-19 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 21 | Златан Клашнов | "Торнадо" | Костандово |
16-19 | Борислав Генчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Тихомир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч |
16-19 | Йордан Худев | "Рилски спортист" | Самоков | 23 | Георги Арсов | "Марек" | Дупница |
16-19 | Атанас Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
20 | Салих Кехайов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | кат. 130 кг | |||
1 | Милослав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 98 кг | 2 | Тодор Михов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||
1 | Пламен Ташев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Атанас Качаков | "НСА-Академик" | София |
2 | Даниел Банков | "Слава" | Монтана | 3 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Симеон Станкович | "Славия" | София | 5 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Йордан Кръстев | "НСА-Академик" | София |
5 | Петьо Генев | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Петър Богаевски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Даниел Кардашлиев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Юри Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Асен Петров | "Левски" | София | 9 | Даниел Кръстев | "Дупница" | Дупница |
8 | Асен Табаков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Сергий Сергиев | "Миньор" | Перник |
9 | Михаил Михайлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Юлиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
10 | Радослав Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Златко Митов | "Славия" | София |
11 | Иван Пенков | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Николай Кашинов | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 14 | Атанас Севриев | "Левски" | София |
13 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Васил Бимбалов | "НСА-Академик" | София |
14 | Иван Аврамов | "НСА-Академик" | София | 16 | Денис Язаджи | "Левски" | София |
15 | Сотир Беков | "НСА-Академик" | София | 17 | Миша Аракелян | "НСА-Академик" | София |
16 | Сурен Мамиконе | "Славия" | София | 18 | Росен Райчев | "Миньор" | Перник |
17-19 | Димитър П. Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 19 | Димитър А. Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков |
17-19 | Станислав Бахлов | "Левски" | Карлово | 20 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив |
17-19 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 21 | Мартин Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА |
20 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 22 | Едуард Китанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
23 | Станимир Тодоров | "Класик" | Белене | ||||
Отборно класиране | 24 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | "НСА-Академик", София | 62 т. | 25 | Станислав Станкев | "Дупница" | Дупница | |
2 | "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | 56 т. | 26 | Стоян Димов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | "Рилски спортист", Самоков | 56 т. | 27 | Тодор Чонов | "Левски" | Карлово | |
Най-техничен състезател - Тарек Абдеслам, СК Борба "Миньор", Перник, кат. 80 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Николай Вичев, СК Борба "Левски", София, кат. 59 кг | |||||||
Гл. съдия: Л. Кандиларов /п/ | Гл.секретар: П. Лазов /п/ |