Архив резултати
ДЛОШ мъже, свободен стил (4-5.06.2016, гр. Пловдив)
- Неделя, 05 Юни 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Георги Вангелов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Мехмед Фераим | "НСА-Академик" | София |
2 | Стоян Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Александър Димитров | "Левски" | София |
3 | Мехмед Рамадан | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Иван Замфиров | "Руен" | Руен | 3 | Крум Чучуров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Деан Пеев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Борислав Станков | "Любимец-2015" | Любимец |
5 | Байрам Шабан | "Крепост" | Стремци | 5 | Шюкри Шюкриев | СК Борба | Шумен |
7 | Ремзи Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Найден Иванов | "Тракиец" | Пловдив |
8 | Даниел Колев | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Митко Асенов | "Берое" | Стара Загора | 9 | Никола Левенов | "Тракиец" | Пловдив |
10 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Деан Ангелов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
11 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 11-12 | Серхат Шабан | "Асеновец" | Асеновград |
11-12 | Тодор Димов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | ||||
кат. 65 кг | 13 | Страхил Паралов | "Тракиец" | Пловдив | |||
1 | Мухамед Махмуд | "Кърджали" | Кърджали | ||||
2 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | кат. 70 кг | |||
3 | Димитър Стоянов | "НСА-Академик" | София | 1 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
3 | Станимир Митев | "Руен" | Руен | 2 | Георги Златов | "Славия-2009" | София |
5 | Даниел Бочуков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Стойчо Мануров | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | 3 | Николай Киряков | "Руен" | Руен |
7 | Славчо Фучаджиев | "Продан Гарджев" | Бургас | 5 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Джемал Али | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 7 | Пресиян Михов | "НСА-Академик" | София |
10 | Димитър Тръндев | "Любимец" | Любимец | 8 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 74 кг | 10 | Димитър Тодоров | "Любимец-2015" | Любимец | |||
1 | Мирослав Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Николай Тодоров | "Берое" | Стара Загора |
2 | Пламен Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Мирослав Христов | "НСА-Академик" | София |
3 | Али Пъръшмолла | "Езерче" | Езерче | 13 | Октай Салим | "НСА-Академик" | София |
3 | Георги Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Радослав Дойранлиев | "Левски" | София |
5 | Живко Василев | "Берое" | Стара Загора | 15 | Александър Стоянов | "Каолин-2000" | Глоджево |
5 | Христо Христов | "Руен" | Руен | 16 | Георги Куртев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Николай Ганчев | "Дан Колов" | Елена | 17 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Реджеп Реджеп | "Асеновец" | Асеновград | 18 | Михаил Янев | "НСА-Академик" | София |
9 | Христо Пальонов | "Любимец-2015" | Любимец | 19 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
10 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 20-24 | Костадин Ангелов | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Хюсеин Ахмед | "НСА-Академик" | София | 20-24 | Владимир Бяндов | "Продан Гарджев" | Бургас |
12 | Кольо Колев | "НСА-Академик" | София | 20-24 | Въльо Стойков | "Загорец" | Нова Загора |
13 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 20-24 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево |
14 | Трифон Петров | "Дан Колов" | Севлиево | 20-24 | Пламен Цветанов | "Продан Гарджев" | Бургас |
15 | Незми Камберов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
16 | Христо Ицов | "Асеновец" | Асеновград | кат. 86 кг | |||
17 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Мирослав Гешев | "Локомотив" | Пловдив |
18 | Георги Златев | "Тракиец" | Пловдив | 2 | Светослав Ж. Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
19-20 | Пламен Дичулов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Йордан Кунгалов | "НСА-Академик" | София |
19-20 | Иван Боев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Мехмед Гази | "НСА-Академик" | София |
21-22 | Калоян Петков | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Кенан Мурад | "НСА-Академик" | София |
21-22 | Адинан Хасан | СК Борба | Шумен | 5 | Милан Благоев | "Руен" | Руен |
7 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 97 кг | 8 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Михаил Ганев | "Левски" | София | 9 | Георги Димитров | "НСА-Академик" | София |
2 | Драгомир Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Танер Ридванов | СК Борба | Шумен |
3 | Калоян Колев | "НСА-Академик" | София | 11 | Владимир Петков | "НСА-Академик" | София |
3 | Светослав Люцканов | "Добруджански юнак" | Добрич | 12 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Димитър Казаков | "Любимец-2015" | Любимец |
5 | Живко Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Йордан Колев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Ирен Юруков | "НСА-Академик" | София | 15 | Велян Иванов | "Дан Колов" | Севлиево |
8 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Реджеп Юмер | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | 17 | Мартин Панчев | "Езерче" | Езерче |
10 | Петър Саваков | "НСА-Академик" | София | 18 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
11-12 | Стефан Хицов | "Езерче" | Езерче | 19 | Константин Смиленов | "НСА-Академик" | София |
11-12 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София | 20 | Николай Стоянов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
13 | Кръстин Бояджиев | "Локомотив" | Пловдив | 21 | Стилиян Иванов | "Загорец" | Нова Загора |
14 | Илиян Стефанов | "Продан Гарджев" | Бургас | 22 | Мартин Ваканин | "Левски" | София |
15 | Антон Златков | "Левски" | София | 23 | Венелин Кочков | "Загорец" | Нова Загора |
16 | Румен Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 24-26 | Суат Мудин | "Каолин-2000" | Глоджево |
17 | Петър Кръстев | "Марек" | Дупница | 24-26 | Алпай Исмаил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
18 | Добромир Дерменджиев | "Марек" | Дупница | 24-26 | Константин Иванов | "Дан Колов" | Севлиево |
19 | Кристиян Димитров | "Загорец" | Нова Загора | 27 | Хасан Дуралиев | "НСА-Академик" | София |
20 | Мерт Емин | "НСА-Академик" | София | ||||
21 | Мустафа Гърдов | "Езерче" | Езерче | кат. 125 кг | |||
22 | Мехмед Пехливан | "НСА-Академик" | София | 10 | Васил Желев | "Дан Колов" | Севлиево |
23 | Пенчо Дочев | "НСА-Академик" | София | 11 | Иван Благоев | "Тангра" | Благоевград |
12 | Гюлхан Ислям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 125 кг | 13 | Венцислав Кацаров | "Асеновец" | Асеновград | |||
1 | Любен Илиев | "Левски" | София | 14 | Емил Самуил | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Димитър Кумчев | "Асеновец" | Асеновград | 15-16 | Илиан Илиев | "Марек" | Дупница |
3 | Кирил Ханджийски | "Би Реал" | Сандански | 15-16 | Васил Христонов | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Божидар Бояджиев | "Руен" | Руен | 17 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Георги Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 18 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София |
5 | Мариян Тодоров | "НСА-Академик" | София | Отборно класиране | |||
7 | Радомир Атанасов | "Загорец" | Нова Загора | 1 | "НСА-Академик", София | 58 т. | |
8 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | "Юнак-Локомотив", Русе | 57 т. | |
9 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | "Руен", Руен | 54 т. | |
Най-техничен състезател - Мирослав Киров, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе, кат. 74 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Георги Вангелов, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе, кат. 57 кг | |||||||
Най-етичен треньор - Валентин Ангелов, СК Борба "Юнак-Локомотив", гр. Русе | |||||||
Гл. съдия: Л. Кандиларов | Гл.секретар: П. Лазов |