Архив резултати
ДЛОШ кадети, свободен стил (8-10.06.2016, гр. Сливен)
- Неделя, 12 Юни 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Станислав Атанасов | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 2 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Дениз Денизли | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Юсни Манафов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Мустафа Исмедов | СК Борба и самбо | Ямбол | 4 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Георги Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Анатоли Губаков | "Златарица" | Златарица |
6 | Симеон Велев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | ||||
кат. 50 кг | кат. 54 кг | ||||||
1 | Мехмед Мехмедов | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос |
3 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | 3 | Николай Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Милен Алиев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Ердинай Ердуван | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Юзнур Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Ахмед Ахмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Димитър Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 7 | Денис Христов | "Армеец-ЦСКА" | София |
8 | Джан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Ибрям Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен |
9-10 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 9 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци |
9-10 | Петър Петров | СК Борба | Шумен | 10 | Илия Митев | "Стефан Караджа" | Елхово |
11 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Диан Илчев | "Любимец-2015" | Любимец |
12 | Диян Дончев | "Златарица" | Златарица | ||||
кат. 58 кг | 13-14 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 13-14 | Николай Михайлов | "Илия Павлов" | В.Търново |
2 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Нурхан Назмиев | "Кубадън" | Лозница |
3 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16-17 | Якуб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16-17 | Павел Ангелов | "Митекс" | Благоевград" |
5 | Йоан Георгиев | "Илия Павлов" | В.Търново | 18 | Пламен Великов | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Симеон Панайотов | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
7 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 63 кг | |||
8 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Тургай Февзи | "Левски" | София |
9 | Сечкин Юмер | СК Борба | Шумен | 2 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
10 | Сердар Али | "Левски" | София | 3 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Баръш Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 3 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
12 | Райчо Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Станимир Петров | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград |
14 | Байрам Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 7 | Чанко Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Мирослав Петков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 8 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
16 | Мустафа Исмаил | "Продан Гарджев" | Бургас | 9 | Айтин Реджеб | "Черноморски сокол" | Варна |
17 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Расим Расим | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
18-23 | Рамадан Идриз | "Асеновец" | Асеновград | 11 | Айдънджан Исов | СК Борба | Шумен |
18-23 | Христо Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен |
18-23 | Ангел Гърналев | "Левски" | София | 13 | Бончо Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
18-23 | Митко Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 14 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
18-23 | Балю Стоянов | "Никола Станчев" | Созопол | 15 | Христо Василев | "Любимец-2015" | Любимец |
18-23 | Петър Колев | "Стефан Караджа" | Елхово | 16 | Ферхат Якимов | "Дан Колов" | Севлиево |
24 | Асен Чакъров | "Продан Гарджев" | Бургас | 17 | Велислав Маринов | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново |
18 | Живко Атанасов | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
кат. 69 кг | 19 | Еркан Яшаров | "Каолин-2000" | Глоджево | |||
1 | Дургут Тасим | "Берое" | Стара Загора | 20 | Андон Георгиев | "Левски" | София |
2 | Тургай Юмергюве | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Фарис Фаик | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 22 | Еджевит Коев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Октай Хасан | "Айтос" | Айтос | 23 | Беркан Кямил | СК Борба | Шумен |
5 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 24 | Мехмед Хасан | "Руен" | Руен |
5 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци | 25-27 | Галин Александров | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Ивелин Илиев | "Никола Станчев" | Созопол | 25-27 | Назми Икрамов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище | 25-27 | Мартин Ганчев | "Продан Гарджев" | Бургас |
9 | Феим Мустафов | "Кубадън" | Лозница | 28-29 | Монислав Кушев | "Дан Колов" | Севлиево |
10 | Даниел Кадънков | "Странджа-2011" | Средец | 28-29 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | ||||
12 | Костадин Василев | "Би Риал" | Сандански | кат. 76 кг | |||
13 | Симеон Симеонов | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Христо Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
14 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново | 2 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
15 | Христо Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 3 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора |
16-17 | Илия Марков | "Би Риал" | Сандански | 3 | Християн Тодоров | "Левски" | София |
16-17 | Гьокан Нурсет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София |
18 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Георги Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
19 | Ахмед Абди | "Тракиец" | Пловдив | 7 | Бейхан Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
20 | Даниел Узунов | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Тодор Дачев | "Никола Станчев" | Созопол |
21 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Християн Смилков | "Левски" | София |
22 | Свилен Попов | "Любимец-2015" | Любимец | 10 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец |
23 | Диян Радев | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Валентин Димитров | "Берое" | Стара Загора |
24 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Мариян Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна |
25 | Денис Михайлов | "Херкулес" | Ямбол | 13 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
26 | Юлджан Мехмед | "Тракиец" | Пловдив | 14 | Красимир Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
27 | Димитър Динев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Суат Вели | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
28 | Кристиян Иванов | "Берое" | Стара Загора | 16 | Велин Иванов | "Никола Станчев" | Созопол |
29 | Георги Генчев | "Гладиатор" | Овощник | 17 | Вели Вели | "Руен" | Руен |
30 | Стойчо Юлгунов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 18 | Зафер Кулов | АСК "Сливен" | Сливен |
31 | Ивайло Проданов | "Продан Гарджев" | Бургас | 19 | Калин Железов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
32 | Виктор Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 20 | Костадин Карабоников | "Продан Гарджев" | Бургас |
33-36 | Енчо Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Милен Пенчев | "Продан Гарджев" | Бургас |
33-36 | Окан Февзиев | СК Борба | Шумен | ||||
33-36 | Йоан Радев | "Ловеч" | Ловеч | кат. 85 кг | |||
33-36 | Рафет Мехмед | "Руен" | Руен | 1 | Божидар Тодоров | "Тракиец" | Пловдив |
37 | Ертурул Исмаил | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Реджеб Реджеб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 100 кг | 3 | Тодор Чанев | "Никола Станчев" | Созопол | |||
1 | Даниел Веселинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Антон Иванов | "Никола Станчев" | Созопол |
2 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Георги Саракостов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Динко Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Иван Сидеров | "Левски" | София |
3 | Дарин Дралчев | "Берое" | Стара Загора | 8 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Константин Костов | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Борислав Добрев | "Славия-2009" | София |
5 | Любослав Влахов | "Би Риал" | Сандански | 10 | Стелиян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
7 | Николай Митев | "Берое" | Стара Загора | 11 | Мехмед Акалиев | "Езерче" | Езерче |
8 | Радко Бонев | "Берое" | Стара Загора | 12 | Едис Чираков | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Цветелин Станев | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
10 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Алпай Фаиков | "Каолин-2000" | Глоджево | 15 | Валентин Георгиев | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Мухамед Мухамед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 16 | Драгослав Цветков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
17 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
кат. +100 кг | 18 | Адриян Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Марсело Милков | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Жулиен Жеков | "Берое" | Стара Загора | 20 | Исмаил Шабан | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
3 | Марио Дянков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 21-26 | Иван Даскалов | "Асеновец" | Асеновград |
3 | Хасан Хасан | "Кубадън" | Лозница | 21-26 | Димитър Ангелов | "Стефан Караджа" | Елхово |
5 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 21-26 | Данчо Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Мутлу Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 21-26 | Христо Карабоянов | "Любимец-2015" | Любимец |
7 | Кристиян Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 21-26 | Стефан Темелков | "Би Риал" | Сандански |
8 | Али Али | "Кубадън" | Лозница | 21-26 | Стелиян Капитанов | "Продан Гарджев" | Бургас |
9 | Мазлум Руфад | "Кубадън" | Лозница | 27 | Данаил Михайлов | "Черноморски сокол" | Варна |
Отборно класиране | Най-техничен състезател - Тургай Февзи, СК Борба "Левски", София, кат. 63 т. |
||||||
1 | "Черноморец-св.борба", Бургас - 61 т. | ||||||
2 | АСК "Сливен", Сливен - 53 т. | Най-резултатен състезател - Дургут Тасим, СК Борба "Берое", Ст.Загора, кат. 69 кг |
|||||
3 | "Димитровград", Димитровград - 52 т. | ||||||
Гл.съдия: А.Згрипаров /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |