Архив резултати
ДЛОШ кадети, класически стил (10-12.06.2016, гр. Пловдив)
- Неделя, 12 Юни 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Цветослав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 1 | Иван Диамянов | "Ботев-93" | Враца |
2 | Денис Ибров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Мухамед Абдулкадер | "Бургас" | Бургас |
3 | Денислав Вълчев | "Изобор" | Плевен | 3 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна |
4 | Николай Тошев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 54 кг | |||||||
кат. 50 кг | 1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | |||
1 | Йордан Неджат | "Левски" | София | 2 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас | 3 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Валентин Пеев | "Левски" | София |
5 | Кристиян Марин | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Йордан Йорданов | "Левски" | София |
5 | Илия Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 7 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч |
7 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Марио Цачев | "Левски" | София |
8 | Теодор Вишев | "Тетевен" | Тетевен | 9 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София |
9 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Георги Антонов | "Ангел войвода" | Хасково |
10 | Петър Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево |
11 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Тихомир Канавоев | "Витяз-Панев" | Варна |
13 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 58 кг | 14-15 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 14-15 | Християн Александров | "Левски" | София |
2 | Иван Ст. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 16 | Илиан Илиев | "Левски" | София |
3 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Мартин Пеев | "Левски" | София |
3 | Иван Д. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 18 | Георги Найденов | "НСА-Академик" | София |
5 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | ||||
5 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 63 кг | |||
7 | Кристиян Манев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
8 | Димитър Стоянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Станимир Иванов | "Берое" | Стара Загора |
9 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Дейвид Янгов | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Георги Стаменов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Васил Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 5 | Златомир Петров | "Левски" | София |
13 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас |
14 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 8 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
15 | Деян Митев | "Изобор" | Плевен | 9 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16-17 | Георги Станоин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Марко Алексиев | "Левски" | София |
16-17 | Юлиян Данаилов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 11 | Илия-Тодор Мерджанов | "Локомотив" | Пловдив |
18 | Димитър Мицов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Спас Говедаров | "Левски" | София |
19 | Валентин Йоцов | "Изобор" | Плевен | 13 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас |
20 | Иван Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
15 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 69 кг | 16 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||
1 | Захари Зашев | "Левски" | София | 17 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен |
2 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 18 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | 19 | Красимир Цанков | "Изобор" | Плевен |
3 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Сашо Методиев | "Дупница" | Дупница |
5 | Филип Радойков | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Георги Стоименов | "Дупница" | Дупница |
5 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | 22-23 | Георги Георгиев | "Изобор" | Плевен |
7 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас | 22-23 | Ростислав Макариев | "Слава" | Монтана |
8 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | 24-25 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
9 | Пламен Делчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 24-25 | Даниел Василев | "Славия" | София |
10 | Марио Алексиев | "Левски" | София | 26 | Аликоч Атанасов | "Витяз-Панев" | Варна |
11 | Панайот Каръков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 27-28 | Филип Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
12 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | 27-28 | Оливър Венков | "НСА-Академик" | София |
13 | Божидар Ризов | "Ловеч" | Ловеч | ||||
14 | Даниел Тодоров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 76 кг | |||
15 | Салет Аббас | "Берое" | Стара Загора | 1 | Александър Петров | "Миньор" | Перник |
16 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Теодор Домозинов | "Левски" | София |
17 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Калоян Павлов | "Левски" | София |
18 | Станислав Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца |
5 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 85 кг | 5 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Филип Радев | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Никълъс Йотов | "Левски" | Левски |
2 | Стас Серафимов | "Левски" | София | 8 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана |
3 | Олег Миров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца | 10 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 11 | Денис Стойков | "Левски" | София |
5 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Илиян Николаев | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | 13 | Денис Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Антоан Светославов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Кристиян Стоев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
9 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
10 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Бахри Емин | "Септември" | София |
12-14 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник | 18 | Вартан Гарабединян | "Локомотив" | Пловдив |
12-14 | Емил Христов | "Левски" | Карлово | 19 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София |
12-14 | Иво Ибришимов | "НСА-Академик" | София | 20-22 | Асен Асенов | "Дупница" | Дупница |
15 | Жоро Томанов | "Спартак" | Дупница | 20-22 | Иван Дорянов | "Рилски спортист" | Самоков |
16-20 | Пламен Русинов | "Локомотив" | Пловдив | 20-22 | Теодор Иванов | "Камчия" | Д.чифлик |
16-20 | Исус Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 23 | Ивайло Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16-20 | Радослав Павлов | "Миньор" | Перник | 24-25 | Никола Петров | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
16-20 | Мартин Минов | "Септември" | София | 24-25 | Антонио Нешев | "Септември" | София |
16-20 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана | 26-27 | Иван Игнатов | "Левски" | София |
21 | Йордан Маринов | "Бургас" | Бургас | 26-27 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков |
22 | Милко Хардалов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 28 | Живко Зашев | "Спартак" | Дупница |
23 | Стоян Кънчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 29 | Християн Вънеков | "НСА-Академик" | София |
кат. 100 кг | кат. +100 кг | ||||||
1 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Игнат Миленов | "Тетевен" | Тетевен |
2 | Валери Иванов | "Левски" | София | 2 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Иво Челенков | "Левски" | София | 3 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Антонио Гаврилов | "Миньор" | Перник |
5 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Иван Иванов | "Миньор" | Перник |
5 | Желязко Грудов | "Бургас" | Бургас | 5 | Радостин Колев | "Славия" | София |
7 | Иван Профиров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Даниел Манов | "Спартак" | Дупница |
8 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Емил Ганчевски | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана |
10 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас | 10 | Николай Илиев | "Дупница" | Дупница |
11 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | 11 | Станислав Стоянов | "НСА-Академик" | София |
12 | Иван Николачков | "Спартак" | Дупница" | ||||
13 | Айджан Ибрям | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | Отборно класиране | |||
14 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора | 1 | "Левски", София | 87 т. | |
15 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | "Рилски спортист", Самоков | 53 т. | |
3 | "Локомотив", Пловдив | 48 т. | |||||
Най-резултатен състезател - Филип Радев, СК Борба "Локомотив", Пловдив, кат. 85 кг | |||||||
Най-техничен състезател - Иво Илиев, СК Борба "Изобор", Плевен, кат. 54 кг | |||||||
Гл. съдия: Св. Генчев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |