Архив резултати
3-ти турнир по свободна борба "Янчо Патриков" (17.12.2016 г., гр. София)
- Петък, 16 Декември 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - ДЕЦА | |||||
кат. 30 кг | кат. 47 кг | ||||
1 | Димитър Бисерков | Сандански | 1 | Стивън Христов | Сливен |
2 | Асен Асенов | Сандански | 2 | Ибраим Шейнов | Сандански |
3 | Иван Димитров | Сандански | 3 | Росино Тодоров | Славия-2009 |
4 | Мартин Замфиров | Ловеч | 3 | Станислав Желязков | Свищов |
5 | Пламен Славов | Славия-2009 | 5 | Енислав Господинов | Стара Загора |
5 | Давид Колев | Стара Загора | |||
кат. 32 кг | 7 | Владимир Димитров | Сандански | ||
1 | Сали Сашев | В.Търново | 8 | Райхан Рамаданов | РВ-МГ В.Т. |
2 | Тихомир Драгиев | Раднево | 9 | Георги Бецановски | РВ-МГ В.Т. |
3 | Станислав Вълев | Раднево | 10 | Милчо Иванов | Левски |
4 | Габриел Кондев | Сливен | 11 | Мартин Белев | Славия-2009 |
кат. 35 кг | кат. 53 кг | ||||
1 | Калоян Атанасов | В.Търново | 1 | Умут Рашит | Левски |
2 | Тервел Замфиров | Ловеч | 2 | Благой Александров | Ловеч |
3 | Вальо Боянов | Славия-2009 | 3 | Никола Ходжев | Раднево |
4 | Станислав Дамяновски | Славия-2009 | |||
5 | Денис Белев | Славия-2009 | кат. 59 кг | ||
1 | Георги Христов | В.Търново | |||
кат. 42 кг | 2 | Цветомир Каменов | Славия-2009 | ||
1 | Слави Стаменов | Сандански | |||
2 | Ашот Погосян | ЦСКА | кат. +73 кг | ||
1 | Никола Спирдонов | РВ-МГ В.Т. | |||
кат. 66 кг | 2 | Радослав Недялков | Сандански | ||
1 | Георги Петров | Стара Загора | 3 | Момчил Янков | РВ-МГ В.Т. |
2 | Михаил Николаев | Асеновград | 4 | Светлин Ташуков | Стара Загора |
3 | Антоан Къдрев | РВ-МГ В.Т. | 5 | Иван Иванов | Раднево |
Най-резултатен състезател - Калоян Атанасов, кат. 35 кг, "Илия Павлов", В.Търново | |||||
Най-техничен състезател - Стивън Христов, кат. 47 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||
кат. 38 кг | кат. 59 кг | ||||
1 | Димитър Кръстев | В.Търново | 1 | Стелиян Илиев | В.Търново |
2 | Алекс Георгиев | Левски | 2 | Преслав Върбанов | В.Търново |
3 | Алекс Щерев | Левски | |||
кат. 42 кг | 3 | Хакан Юмер | Асеновград | ||
1 | Исмаил Помаков | Левски | 5 | Аспарух Влахов | Левски |
2 | Денислав Глинджурски | ЦСКА | 5 | Димитър Кирилов | ЦСКА |
3 | Шенол Мъсарлиев | Левски | 7 | Георги Славков | Славия-2009 |
4 | Валентин Илиев | Митекс | 8 | Калоян Желязков | ЦСКА |
5 | Валентин Кирилов | ЦСКА | 9 | Христо Траев | Асеновград |
кат. 47 кг | кат. 66 кг | ||||
1 | Рухан Расим | ЦСКА | 1 | Иван Марчоков | Локомотив Пд |
2 | Костадин Гуцев | ЦСКА | 2 | Денис Желев | В.Търново |
3 | Ангел Балтов | В.Търново | 3 | Светослав Делев | Левски |
3 | Джовани Дечков | ЦСКА | |||
кат. 53 кг | 5 | Красимир Шомов | Локомотив Пд | ||
1 | Вилислав Малинов | Левски | 6 | Николай Иванов | ЦСКА |
2 | Никола Нейчев | ЦСКА | |||
3 | Деан Амов | Левски | кат. 73 кг | ||
3 | Сашко Костадинов | ЦСКА | 1 | Кирил Пърцев | ЦСКА |
5 | Гюней Рахимов | Асеновград | 2 | Симеон Ангелов | Свищов |
5 | Игор Бакладжански | Левски | 3 | Теодор Мартинов | РВ-МГ В.Т. |
7 | Йордан Касабов | РВ-МГ В.Т. | 3 | Мики Стамболиев | Левски |
8 | Георги Дюлгеров | ЦСКА | 5 | Мусти Пиргов | Левски |
9 | Димитър Китанов | ЦСКА | 6 | Георги Лазаров | Сандански |
кат. 85 кг | |||||
1 | Иоан Карамфилков | Сандански | |||
2 | Георги Велев | Левски | |||
Най-резултатен състезател - Исмаил Помаков, кат. 42 кг, СК Борба "Левски", СОфия | |||||
Най-техничен състезател - Стелиян Илиев, кат. 59 кг, "Илия Павлов", В.Търново | |||||
Приз "Янчо Патриков" - Кирил Пърцев, кат. 73 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София | |||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ | |||||
кат. 20 кг | кат. 32 кг | ||||
1 | Симеон Великов | НСА | 1 | Стилиян Джоров | Сандански |
2 | Борис Баров | Ловеч | 2 | Станимир Стойнов | Ловеч |
3 | Калоян Златев | Ловеч | |||
кат. 23 кг | |||||
1 | Радослав Великов | НСА | кат. 38 кг | ||
2 | Тодор Лулчев | Ловеч | 1 | Благой Урлачки | Митекс |
2 | Алекс Александров | Левски | |||
Гл. съдия: П. Дойнов | Гл. Секретар: Али Пъръшмолла |