Архив резултати
ДЛОШ мъже - класически стил (14-15.06.2018, гр. Ловеч)
- Неделя, 17 Юни 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Недялко Петров | "Левски" | София | 1 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Димитър Андонов | "Камчия" | Долни чифлик | 2 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен |
3 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Мартин Велев | "НСА-Академик" | София |
3 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 3 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Марио Калпазанов | "Камчия" | Долни чифлик |
6 | Цветослав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 5 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора |
7 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Иван Иванов | "НСА-Академик" | София |
8 | Мирослав Михайлов | "Класик" | Белене | 8 | Йордан Йорданов | "Левски" | София |
9 | Йордан Неджат | "Левски" | София | ||||
кат. 67 кг | |||||||
кат. 63 кг | 1 | Свилен Костадинов | "Локомотив-93" | Варна | |||
1 | Иво Ангелов | "Миньор" | Перник | 2 | Константин Стас | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 3 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Нестър Нестъров | "НСА-Академик" | София |
4 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков |
6 | Кристиян Манев | "Спартак" | Дупница | 7 | Десислав Дормушев | "НСА-Академик" | София |
7 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 8 | Александър Каварджиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
9 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник | ||||
кат. 72 кг | 10 | Венцислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | |||
1 | Стоян Кубатов | "Ботев-93" | Враца | 12-13 | Васил Тачев | "Камчия" | Долни чифлик |
2 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 11-12 | Илиян Василев | "НСА-Академик" | София |
3 | Марко Алексиев | "Левски" | София | 13 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | 14 | Теодор Иванов | "Камчия" | Долни чифлик |
5 | Тунай Бекир | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
5 | Красимир Дормушев | "НСА-Академик" | София | кат. 77 кг | |||
7 | Калоян Попов | "Балкан" | Ботевград | 1 | Захари Зашев | "Левски" | София |
8 | Русан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Стилиян Найденов | "Ботев-93" | Враца |
9 | Дейвид Георгиев | "Слава" | Монтана | 3 | Теодор Домозинов | "Левски" | София |
10 | Валентин Йоцов | "Изобор" | Плевен | 3 | Руслан Пашкулский | "Локомотив-93" | Варна |
11 | Валентин Димитров | "НСА-Академик" | София | 5 | Арман Аркелян | "Иван Илиев" | София |
12 | Владислав Аньосисие | "Берое" | Стара Загора | 5 | Атанас Колев | "НСА-Академик" | София |
13-14 | Георги Георгиев | "Изобор" | Плевен | 7 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана |
13-14 | Михаил Петков | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков |
15-16 | Тони Георгиев | "Класик" | Белене | 9 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив |
15-16 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | 10 | Боян Доцев | "Витяз-Панев" | Варна |
11 | Филип Радойков | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 82 кг | 12 | Александър Ковачки | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Даниел Александров | "Миньор" | Перник | 13 | Марио Алексиев | "Левски" | София |
2 | Светослав Николов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Диян Котленски | "Камчия" | Долни чифлик |
3 | Марио Доцин | "НСА-Академик" | София | ||||
3 | Росиан Дермански | "Ботев-93" | Враца | кат. 97 кг | |||
5 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Николай Байряков | "Миньор" | Перник |
5 | Мартин Иванов | "НСА-Академик" | София | 2 | Ради Недков | "НСА-Академик" | София |
7 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Денис Стойков | "Левски" | София |
8 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Симеон Станкович | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Марио Маноилов | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | 5 | Кирил Милов | "Ботев-93" | Враца |
11-12 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | 7 | Иван Бахов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11-12 | Косьо Иванов | "НСА-Академик" | София | 8 | Кристиян Димитров | "Берое" | Стара Загора |
13 | Тошко Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12-13 | Тихомир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Калоян Латев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 12-13 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана |
9-10 | Тодор Чонов | "Левски" | Карлово | ||||
кат. 87 кг | 9-10 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Тарек Абделслам | "Миньор" | Перник | 11 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Йоан Димитров | "Ботев-93" | Враца | ||||
3 | Станислав Кънев | "Берое" | Стара Загора | кат. 130 кг | |||
3 | Владимир Стойчев | "НСА-Академик" | София | 1 | Владислав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Даниел Банков | "Ботев-93" | Враца | 2 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Асен Табаков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Леонид Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Петър Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Стефан Дюлгеров | "НСА-Академик" | София | 5 | Иван Димитров | "Берое" | Стара Загора |
9 | Йордан Кудев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Игнат Миленов | "Балкан" | Ботевград |
10-12 | Емил Христов | "Левски" | Карлово | 7 | Иван Пенков | "НСА-Академик" | София |
10-12 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Васил Бимбалов | "НСА-Академик" | София |
10-12 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово | 9 | Младен Каварджиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
13 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Венцислав Солункин | "НСА-Академик" | София |
14 | Радослав Ватафов | "Класик" | Белене | 11 | Ивайло Върбев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
Отборно класиране | 12-13 | Петър Минков | "Класик" | Белене | |||
1 | "Ботев-93", Враца | 153 т. | 12-13 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | "Левски", София | 137 т. | |||||
3 | "НСА-Академик", София | 124 т. | |||||
Най-техничен състезател - Стоян Кубатов, СК Борба "Ботев-93", Враца, кат. 72 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Захари Зашев, СК Борба "Левски", София, кат. 77 кг | |||||||
Най-етичен треньор - Веселин Цветков, "Миньор" Перник | |||||||
Гл. съдия: Мирослав Гочев /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |