Архив резултати
ДЛОШ жени (14-15.06.2018, гр. Ловеч)
- Неделя, 17 Юни 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 1 | Кремена Петрова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Теодора Либчева | "НСА-Академик" | София |
3 | Весела Бръмчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Галя Иванова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | 3 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Даниела Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Елеонора Желева | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Магдалена Върбанова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Веселина Йорданова | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Раймял Зиберова | "Левски" | София | 7 | Иванка Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Бойка Иванова | "Ботев-93" | Враца | 8 | Илияна Христова | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Ани Иванова | "НСА-Академик" | София | 9 | Кристина Лазарова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
10 | Димитринка Сергеева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
11 | Мерал Зиберова | "Левски" | София | кат. 55 кг | |||
12 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Сезен Белберова | "Левски" | София |
13-14 | Алберта Спасова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Елеонора Станчева | "НСА-Академик" | София |
13-14 | Десислава Асенова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Симона Андреева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
4 | Адриана Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 57 кг | 5 | Джулия Андонова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Биляна Дудова | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
2 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | кат. 65 кг | |||
3 | Ана Махарадзе | Атлетик Пд | 1 | София Георгиева | "Левски" | София | |
4 | Валентина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Джанан Манолова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Димитринка Кьосева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Иоанна Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
6 | Стоянка Витанова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 4 | Изабел Христова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Вероника Стайкова | "НСА-Академик" | София | ||||
кат. 59 кг | |||||||
1 | Александрина Кашинова | "Левски" | София | кат. 62 кг | |||
2 | Инесс Малишева | "НСА-Академик" | София | 1 | Тайбе Юсеин | "Левски" | София |
3 | Мариела Танева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Рая Кьосева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 68 кг | 4 | Ели Величкова | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Виктория Бобева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Иванка Димитрова | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Сийка Иванова | "Левски" | София | ||||
3 | Христина Йотковска | "Изобор" | Плевен | кат. 76 кг | |||
4 | Живка Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Мария Оряшкова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Красимира Панчева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 72 кг | 3 | Каролина Василева | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Елис Манолова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Радина Азманова | "Левски" | София |
2 | Даяна Иванова | "Берое" | Стара Загора | 5 | Йоана Стоичкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Габриела Гигова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Мирослава Велинова | "НСА-Академик" | София |
4 | Боряна Борисова | "НСА-Академик" | София | 7 | Денислава Димитрова | "НСА-Академик" | София |
Отборно класиране | |||||||
1 | "Юнак-Локомотив", Русе - 193 т. | ||||||
2 | "Левски", София - 168 т. | ||||||
3 | "НСА-Академик" - 139 т. | ||||||
Най-технична състезателка - Тайбе Юсеин, СК Борба "Левски", София, кат. 62 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Биляна Дудова, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе, кат. 57 кг | |||||||
Гл.съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |