Архив резултати
ДЛОШ мъже - свободен стил (16-17.06.2018, гр. Ловеч)
- Неделя, 17 Юни 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Иван Замфиров | "Руен" | Руен | 1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София |
2 | Митко Асенов | "Берое" | Стара Загора | 2 | Стоян Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Али Али | "Агросем" | Острово | 3 | Велико Люцканов | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Мехмед Рамадан | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Катев Еддине | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Петър Петров | "Борба" | Шумен | 5 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Кристиян Пеев | "НСА-Академик" | София | 7 | Сертан Хюсеинов | "НСА-Академик" | София |
8 | Ибрям Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Байрам Шабан | "Крепост" | Стремци |
9 | Илхан Идаетов | "Лудогорска слава" | Глоджево | 9 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч |
10 | Алиш Алиш | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 65 кг | 11 | Петър Владимиров | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | |||
1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
2 | Васили Есир | "Руен" | Руен | кат. 70 кг | |||
3 | Крум Чучуров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
3 | Стефан Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Иван Бербер | "НСА-Академик" | София | 3 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Симеон Панайотов | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Мирослав Христов | "НСА-Академик" | София |
7 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Пламен Бъчваров | "Локомотив" | Г.Оряховица |
8 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Христо Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Витали Семков | "НСА-Академик" | София | 8 | Александър Стоянов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
11-12 | Хюсеин Молла | "НСА-Академик" | София | 9 | Айдънджан Исов | "Олимпиец" | Търговище |
11-12 | Никола Левенов | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Денис Пинти | "НСА-Академик" | София |
11 | Йоан Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | ||||
кат. 74 кг | 12 | Алишан Курбанов | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Мирослав Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13-15 | Даниел Бочуков | "Тракиец" | Пловдив |
2 | Джемал Али | "Армеец-ЦСКА" | София | 13-15 | Николай Кумов | "Асеновец" | Асеновград |
3 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 13-15 | Станимир Митев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Пресиян Михов | "НСА-Академик" | София | 16 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Мохамед-Йосеф Бакър | "Станка Златева" | Сливен | ||||
5 | Кольо Колев | "Руен" | Руен | кат. 86 кг | |||
7 | Цветан Христов | "Беласица" | Петрич | 1 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Октай Салим | "НСА-Академик" | София | 2 | Мехмед Гази | "Лудогорска слава" | Глоджево |
9 | Венцислав Влахов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 3 | Константин Смиленов | "Тракиец" | Пловдив |
10 | Христо Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Станимир Атанасов | "Казанлък" | Казанлък |
5 | Йордан Кунгалов | "НСА-Академик" | София | ||||
кат. 79 кг | 6 | Петър Саваков | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Енгин Исмаил | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Хасан Дуралиев | "Борба" | Шумен |
2 | Октай Хасан | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
3 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | дискв. | Мирослав Милков | "НСА-Академик" | София |
5 | Ефим Вълков | "НСА-Академик" | София | ||||
5 | Николай Стоянов | "Станка Златева" | Сливен | кат. 97 кг | |||
7 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Драгомир Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Мартин Димчев | "Митекс" | Благоевград | 2 | Димитър Караиванов | "НСА-Академик" | София |
9 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София | 3 | Мерт Емин | "НСА-Академик" | София |
10 | Арсен Буруков | "НСА-Академик" | София | 3 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево |
11 | Константин Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Мюрен Мурад | "Руен" | Руен |
12 | Добромир Симеонов | "Митекс" | Благоевград | 6 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
13 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 7 | Илиян Златков | "Митекс" | Благоевград |
8-10 | Драгослав Цветков | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | ||||
кат. 92 кг | 8-10 | Калин Чакъров | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | |||
1 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 8-10 | Ганчо Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Анатолий Червоненко | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||
3 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | кат. 125 кг | |||
3 | Мирослав Гешев | "Руен" | Руен | 1 | Николай Щерев | "Левски" | София |
5 | Стилиан Иванов | "Загорец" | Нова Загора | 2 | Мариян Тодоров | "Руен" | Руен |
5 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен | 3 | Георги Ванчев | "Руен" | Руен |
7 | Живко Иванов | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Кирил Ханджийски | "Би Риал" | Сандански |
8 | Димитър Стоянов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Бехчет Хамид | "Осман Дуралиев" | Исперих |
9 | Танер Ридванов | "Борба" | Шумен | 5 | Янко Ханджийски | "Би Риал" | Сандански |
10 | Георги Димитров | "НСА-Академик" | София | 7 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Десислав Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Димитър Кумчев | "Асеновец" | Асеновград |
12 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 9 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
13 | Неделчо Неделчев | "Осман Дуралиев" | Исперих | 10 | Ислам Адизов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Максум Гази | "Лудогорска слава" | Глоджево | 11 | Веселин Пашалиев | "Тракиец" | Пловдив |
12 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
Отборно класиране | |||||||
1 | "Руен", Руен - 150 т. | ||||||
2 | "Димитровград" - 133 т. | ||||||
3 | "НСА-Академик" Сф-120 т. | ||||||
Най-техничен състезател - Димитър Иванов, СК Борба "Димитровград", Дгр, кат. 65 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Енгин Исмаил, СК Борба "Димитровград", Дгр, кат. 79 кг | |||||||
Най-етичен треньор - Валентин Ангелов, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
Гл. съдия: Мирослав Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |