Архив резултати
Купа "Самоков", кадети, юноши, девойки (16.11.2018, гр. Самоков)
- Понеделник, 19 Ноември 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -КАДЕТИ | ||||||||
кат. 65 кг | кат. 48 кг | |||||||
1 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Мирослав Емилов | "Надежда" | Оряхово | |
2 | Тодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | 2 | Красимир Калоянов | "Надежда" | Оряхово | |
3 | Николай Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Борислав Мирчев | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 3 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |
5 | Георги Велинов | "Септември" | София | 5 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Виктор Тасев | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Галин Иванов | "Изобор" | Плевен | |
7 | Кирчо Илиев | "Черноморец" | Бургас | 7 | Стефан Велков | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Георги Ценов | "Етрополе" | Етрополе | 8 | Емил Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Ивайло Иванов | "Черноморец" | Бургас | кат. 71 кг | ||||
10 | Галин Гечев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | |
11 | Виторио Василев | "Надежда" | Оряхово | 2 | Деян Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
12 | Виктор Христов | "Етрополе" | Етрополе | 3 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | |
13 | Антонио Пърмаков | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Мартин Димитров | "Черноморец" | Бургас | |
14 | Стефан Златев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Генчо Генчев | "Изобор" | Плевен | |
15 | Виолин Димитров | "Левски" | София | 5 | Николай Гушевилов | "Левски" | София | |
16 | Атанас Асенов | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Красимир Златев | "Берое" | Ст.Загора | |
17 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Живко Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
18 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца | 9 | Антон Семизов | "Берое" | Ст.Загора | |
19 | Иво Йотов | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Веселин Кирилов | "Левски" | София | |
20 | Жоро Маринов | "Изобор" | Плевен | 11 | Адриян Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
21 | Адриян Далчев | "Етрополе" | Етрополе | кат. 92 кг | ||||
22 | Борис Гюровски | "Септември" | София | 1 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | |
2 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 80 кг | 3 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | ||||
1 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Иван Манов | "Етрополе" | Етрополе | |
2 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Рашко Каменаров | "Левски" | София | 5 | Пламен Захариев | "Септември" | София | |
3 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Тошко Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Георги Василев | "Миньор" | Перник | 8 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Илиян Върбанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 9 | Ахилеас Хрисидис | Гърция | Гърция | |
7 | Нокола Димитров | "Септември" | София | кат. 110 кг | ||||
8 | Рафаил Гирнис | "Гърция" | Гърция | 1 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Юли Андреев | "Изобор" | Плевен | 2 | Орхан Хюсеин | "Левски" | София | |
10 | Георги Раев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
11 | Антонис Мавридис | "Гърция" | Гърция | 3 | Константинов Лиропулос | Гърция | Гърция | |
12 | Иво Димитров | "Левски" | София | 5 | Пасхалис | Гърция | Гърция | |
13 | Иван Игнатов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Мустафа Ремзи | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
14 | Кънчо Кънчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Петър Василев | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Емил Емилов | "Изобор" | Плевен | |||||
Най-резултатен състезател - Емилиян Лазаров, кат. 110 кг, "Ботев-93" Враца | ||||||||
Най-техничен състезател - Димитър Стефчев, кат. 71 кг, "Локомотив-93" Варна | ||||||||
Купа "САМОКОВ" - Рафед Рашид, кат. 65, "Локомотив" Пловдив | ||||||||
Гл. Секретар: Иван Ставрев | Гл. Съдия: И. Костадинов | |||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - ЮНОШИ | ||||||||
кат. 72 кг | кат. 63 кг | |||||||
1 | Михаил Махарадзе | "Атлвтик" | Пловдив | 1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | |
2 | Жоро Добрев | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
3 | Филип Радойков | "НСА-Академик" | София | 3 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | 3 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |
5 | Мартин Тодоров | "Левски" | София | 5 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | 5 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | |
7 | Ангел Алов | "Атлвтик" | Пловдив | 7 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Юсню Юсню | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Христо Георгиев | "Черноморец" | Бургас | |
9 | Ангел Далчев | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Росен Росев | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Мартин Борисов | "Черноморец" | Бургас | |
11 | Ивайло Казаков | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Цветелин Генчев | "Берое" | Ст.Загора | |
12 | Антон Иванов | "Миньор" | Перник | 12 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | |
13 | Георги Антонов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 13 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
14 | Петър Делчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
кат. 87 кг | 15 | Младен Стоев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
1 | Олег Миров | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
2 | Славчо Попов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | кат. 82 кг | ||||
3 | Кирчо Стоянов | "НСА-Академик" | София | 1 | Тихомир Димов | "НСА-Академик" | София | |
3 | Денис Кокушев | "НСА-Академик" | София | 2 | Валери Алексиев | "Тетевен" | Тетевен | |
5 | Георги Чакъров | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | 3 | Теодор Домузинов | "Изобор" | Плевен | |
7 | Ото Гродзалидис | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Христо Димов | "Рилски Спортист" | Самоков | 5 | Габриел Димитров | "НСА-Академик" | София | |
9 | Руемн Балабанов | "Рилски Спортист" | Самоков | 7 | Галин Екимов | "Атлетик" | Пловдив | |
10 | Михаил Лиарос | Гърция | Гърция | 8 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив | |
9 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 97 кг | 10 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Денис Стайков | "Левски" | София | 11 | Стефан Тодоров | "НСА-Академик" | София | |
2 | Венелин Веселинов | "Рилски Спортист" | Самоков | 12 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Йорданидис Каладзидис | Гърция | Гърция | |||||
4 | Димитър Гроздев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 72 кг - ДЕВОЙКИ | ||||||||
1 | Сийка Иванова | "Левски" | София | |||||
2 | Христина Цветковска | "Изобор" | Плевен | |||||
3 | Никол Алтенова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
3 | Рая Кьосева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
5 | Красимира Панчева | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
5 | Весела Бръмчева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
7 | Барбара Иванова | "НСА-Академик" | София | |||||
8 | Пертена Ликапуло | "Гърция" | Гърция | |||||
Най-резултатен състезател - Михаил Махарадзе, кат. 72 кг, "Атлетик" Пловдив | ||||||||
Най-техничен състезател - Олег Миров, кат. 87 кг, "Армеец-ЦСКА" София | ||||||||
Купа "САМОКОВ" - Иво Илиев, кат. 63 кг, "Изобор" Плевен | ||||||||
Гл. Секретар: Иван Ставрев | Гл. Съдия: И. Костадинов |