Архив резултати
Купа "Самоков", деца, момчета, момичета (23.11.2018, гр. Самоков)
- Петък, 23 Ноември 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ДЕЦА | |||||||||
кат. 30 кг | кат. 35 кг | ||||||||
1 | Альоша Илиев | "Изобор" | Плевен | 1 | Христо Бисеров | "Ботев-93" | Враца | ||
2 | Николай Карабатков | "НСА-Академик" | София | 2 | Стефан Стефанов | "Септември" | София | ||
3 | Станислав Ненов | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
3 | Тодор Гергов | "Надежда-2014" | Оряхово | 3 | Мирослав Димитров | "Атлетик" | Пловдив | ||
5 | Робен Ангелов | "Изобор" | Плевен | 5 | Божидар Митов | "НСА-Академик" | София | ||
5 | Андрей Дюзев | "Изобор" | Плевен | 5 | Николай Атанасов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
7 | Владислав Марков | "Изобор" | Плевен | 7 | Ивайло Великов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | ||
8 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Юукри Асенов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
9 | Ивайло Григоров | "Ботев-93" | Враца | 9 | Алекс Николов | "НСА-Академик" | София | ||
10 | Кирил МАданчев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Камен Раданов | "Торнадо" | Костандово | ||
11 | Христо Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Стефан Великов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||
12 | Иван Иванов | "Ботев-93" | Враца | 12 | Мирослав Великов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||
13 | Станчо Василев | "Крали Бимбалов" | Царево | 13 | Живодар Иванов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
14 | Калоян Иванов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Лъчезар Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
15 | Зарко Илиев | "Селановци-93" | Селановци | ||||||
16 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 47 кг | |||||
17 | Милчо Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 1 | Димитрил Романидис | "Драма" | Гърция | ||
2 | Тихомир Димитров | "Ангел Войвода" | Хасково | ||||||
кат. 38 кг | 3 | Алекс Вуковски | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
1 | Петьо Ангелов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | ||
2 | Стоян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Павел Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | ||
3 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Антон Делев | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
3 | Цветелин Ангелов | "Селановци-93" | Селановци | 7 | Николай Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
5 | Денис Солаков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 8 | Тодор Тодоров | "Ботев-93" | Враца | ||
5 | Бойчо Щерев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Иван Кметски | "Дупница" | Дупница | ||
7 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | 10 | Серебрин Боев | "Атлетик" | Пловдив | ||
8 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | 11 | Давид Николов | "Рилски спортист" | Самоков | ||
9 | Габриеле Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Николай Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | ||
10 | Евгени Петров | "Стоян Николов" | Златица | 13 | Даниел Велков | "Спартак" | Дупница | ||
11 | Стивън Йорданов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Сашо Костов | "Септември" | София | ||
12 | Теодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Виктор Ивайлов | "Ботев-93" | Враца | ||
13 | Станислав Райнов | "Миньор" | Перник | 16 | Богомил Янков | "Марек" | Дупница | ||
14 | Пламен Горанов | "Берое" | Ст.Загора | 17 | Гено Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
15 | Радослав Михайлов | "Черноморец" | Бургас | ||||||
16 | Кристиян Петков | "Стоян Николов" | Златица | ||||||
кат. +73 кг | |||||||||
кат. 73 кг | 1 | Слав Василев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
1 | Мартин Шишеков | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Данчо Янкулов | "Рилски спортист" | Самоков | ||
2 | Кирил Стефанов | "Септември" | София | 3 | Стефан Стефанов | "Спартак" | Дупница | ||
3 | Антонио Тахов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Цонко Асенов | "Стоян Николов" | Златица | ||
3 | Тодор Тодоров | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Христо Йонковски | "Изобор" | Плевен | ||
5 | Тодор Узунов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Васил Павлов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||
6 | Николай Димитров | "Ботев-93" | Враца | 7 | Пламен Пенев | "Берое" | Ст.Загора | ||
7 | Радостин Василев | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
8 | Емил Червенков | "Славия" | София | 9 | Димитър Храховски | "Марек" | Дупница | ||
Най-техничен състезател ДЕЦА - Петьо Ангелов, кат. 38 кг, "Локомотив" Пловдив | |||||||||
Най-резултатен състезател ДЕЦА - Слав Василев, кат. +73 кг, "Армеец-ЦСКА" София | |||||||||
Купа "САМОКОВ" ДЕЦА - Христо Бисеров, кат. 35 кг, "Ботев-93" Враца | |||||||||
Гл. Секретар: И.Ставрев | Гл. Съдия: И. Костадинов | ||||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||||||
кат. 38 кг | кат. 41 кг | ||||||||
1 | Борислав Кирилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 1 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | ||
2 | Радослав Кърнолски | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Радослав Алексадров | "Рилски спортист" | Самоков | ||
3 | Борис Христов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Виктор Цинов | "Черноморец" | Бургас | ||
3 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца | ||
5 | Кристиян Борисов | "Миньор" | Перник | 5 | Теодор Петков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
5 | Георги Татарев | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Гриша Назарян | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
7 | Митко Йорданов | "Ангел Войвода" | Хасково | 7 | Янчо Бонев | "Черноморец" | Бургас | ||
8 | Кирил Зарчев | "Септември" | София | 8 | Вили Димитров | "Изобор" | Плевен | ||
9 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 9 | Филипо Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
10 | Кристиян Йоцов | "Изобор" | Плевен | 10 | Петър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | ||
11 | Рудолф Назарян | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Николай Костов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
12 | Васко Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Мартин Гергов | "Надежда-2014" | Оряхово | ||
13 | Асен Мирославов | "Надежда-2014" | Оряхово | ||||||
14 | Мартин Добрев | "Миньор" | Перник | кат. 44 кг | |||||
15 | Цветомир Коцев | "Ботев-93" | Враца | 1 | Иван Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | ||
2 | Филип Христов | "Локомотив-93" | Варна | ||||||
кат. 52 кг | 3 | Васил Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
1 | Любомир Сусанин | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца | ||
2 | Павел Младенов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Йордан Манев | "Стоян Николов" | Златица | ||
3 | Алберт Ангелов | "Селановци-93" | Селановци | 5 | Йозджан Неждетов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
3 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Стоян Казаков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
5 | Мартин Стефанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Краси Иванов | "Етрополе" | Етрополе | ||
5 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | 9 | Николай Атанасов | "Изобор" | Плевен | ||
7 | Стилиян Дерменджиев | "Локомотив" | Пловдив | ||||||
8 | Иван Спасов | "Левски" | София | кат. 57 кг | |||||
9 | Емилиян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Добрин Даркев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
10 | Емил Костадинов | "Изобор" | Плевен | 2 | Борислав Здравков | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
11 | Николай Георгиев | "Изобор" | Плевен | 3 | Любчо Любенов | "Марек" | Дупница | ||
12 | Юлиян Делихаджийски | "Етрополе" | Етрополе | 3 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца | ||
13 | Павел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Божидар Бочев | "Левски" | София | ||
14 | Валентин Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Никола Чамишки | "Левски" | София | ||
15 | Мартин Асенов | "Изобор" | Плевен | 7 | Александър Миланов | "Левски" | София | ||
16 | Виктор Димитров | "Ботев-93" | Враца | 8 | Цветан Романов | "Изобор" | Плевен | ||
17 | Юлиян Димитров | "Марек" | Дупница | 9 | Иван Христов | "Изобор" | Плевен | ||
18 | Янко Янков | "Марек" | Дупница | 10 | Никола Николов | "Левски" | Карлово | ||
19 | Никос Ягонидис | "Драма" | Гърция | 11 | Павел Йорданов | "Септември" | София | ||
20 | Йордан Антониев | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Дамян Иванов | "Тетевен" | Тетевен | ||
21 | Сотир Клинков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||||
22 | Давид Леонидов | "Миньор" | Перник | кат. 62 кг | |||||
23 | Александър Божиков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 1 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
24 | Илия Милев | "Левски" | Карлово | 2 | Никола Самков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
3 | Емил Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||||
Най-резултатен състезател МОМЧЕТА - Иван Георгиев, кат. 44 кг, "Локомотив-93" Варна | 3 | Тодор Петров | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
5 | Костадин Костов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||||||
Най-техничен състезател МОМЧЕТА - Любомир Сусанин, кат. 52 кг, "Рилски спортист" Самоков | 5 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
7 | Стефан Иванов | "Берое" | Ст.Загора | ||||||
Купа "САМОКОВ" МОМЧЕТА - Добрин Даркев, кат. 57 кг, "Рилски Спортист" Самоков | 8 | Сали Салиев | "Ангел Войвода" | Хасково | |||||
9 | Веселин Колев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | ||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМИЧЕТА | |||||||||
кат. 50 кг | кат. 54 кг | ||||||||
1 | Десислава Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Вени Търновалийска | "Атлетик" | Пловдив | ||
2 | Християна МАркова | "Изобор" | Плевен | 2 | Наталия Димитрова | "Рилски спортист" | Самоков | ||
3 | Красимира Димитрова | "Изобор" | Плевен | 3 | Виктория Брайкова | "Изобор" | Плевен | ||
4 | Светослава Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Мариела Топузова | "Рилски спортист" | Самоков | ||
кат. 58 кг | |||||||||
1 | Габриела Кръстанова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||||
2 | Ивелина Митова | "Рилски спортист" | Самоков | ||||||
Гл. Секретар: И.Ставрев | Гл. Съдия: И. Костадинов |