Архив резултати
ДЛОШ кадети, св. стил (17-19.3.2021, Самоков)
- Петък, 02 Април 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 45 кг | ||||||
1 | Ангел Алиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Владимир Мандалов | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Никола Николов | "Спартак" | Варна | 2 | Нерман Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Иван Петров | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 48 кг | 3 | Димитър Бисерков | "Би Риал" | Сандански | |||
1 | Серджан Юсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Мехмед Мехмедов | "Мадарски конник" | Шумен |
2 | Ивелин Димитров | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Ивалин Дросев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Серкай Мандиков | "Лудогорска слава" | Глоджево | 7 | Аксел Наков | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
4 | Дарин Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Наим Кулев | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
5 | Мартин Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
6 | Салиф Али | "Родопи-1935" | Момчилград | кат. 51 кг | |||
7 | Иван Иванчев | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Габриеле Кондев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Ергюн Шукри | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 55 кг | 3 | Иван Димитров | "Би Риал" | Сандански | |||
1 | Умут Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 4 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Ивелин Ивелинов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Енес Михайлов | "Родопи-1935" | Момчилград |
3 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград | 6 | Дилян Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Дениз Хълми | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Красимир Василев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Окан Джесур | "Димитровград" | Димитровград | ||||
5 | Иван Папазов | "Странджа-2001" | Средец | кат. 60 кг | |||
7 | Исмаил Косеин | "Левски" | София | 1 | Калоян Атанасов | "Берое" | Стара Загора |
8 | Антъни Бояджиев | "Бургас" | Бургас | 2 | Дениз Ибрям | "Крепост" | Стремци |
9 | Джанер Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 3 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
10 | Джанер Орманлиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Хамди Басри | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Мерт Али | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Александър Чавдаров | "Руен" | Руен |
12 | Иван Борисов | "Беласица" | Петрич | 5 | Емил Ангелов | "Локомотив" | Г. Оряховица |
13 | Ялчън Георгиев | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Илия Темелков | "Би Риал" | Сандански |
8 | Живко Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 65 кг | 9 | Диян Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Дянко Дянков | "Берое" | Стара Загора | 10 | Шенол Шъфъдън | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
2 | Николай Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Асен Асенов | "Би Риал" | Сандански |
3 | Есер Белбер | "Лудогорска слава" | Глоджево | 12 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас |
3 | Божидар Джоров | "Би Риал" | Сандански | 13 | Венцислав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Селим Мустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Абил Сеферов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
5 | Светослав Иванов | "Спартак" | Варна | 15 | Николай Иванов | "Станка Златева" | Сливен |
7 | Анъл Сали | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Ахмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Александър Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 17 | Кямил Кямилов | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Илия Илиев | "Станка Златева" | Сливен | 18 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево |
10 | Мелих Рамадан | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Емилиян Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
11 | Димитър Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20 | Виктор Ганев | "Спартак" | Варна |
12 | Яни Узунов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 21 | Доан Фетта | "Агросем" | Острово |
13 | Бисер Пенев | "Станка Златева" | Сливен | 22 | Мартин Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Емре Юмед | "Бургас" | Бургас | 23 | Ивайло Паковски | "Мадарски конник" | Шумен |
15 | Роман Фазли | "Димитровград" | Димитровград | 24 | Мюмюн Асенов | "Дан Колов" | Севлиево |
16 | Николай Василев | "Левски" | София | ||||
17 | Мартин Христов | "Румен Павлов" | Стражица | кат. 71 кг | |||
18 | Крис Наконечнюк | "Бургас" | Бургас | 1 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански |
19 | Теодор Тодоров | "Мадарски конник" | Шумен | 2 | Гьокан Хазим | "Берое" | Стара Загора |
20 | Ертан Мухарем | "Айтос" | Айтос | 3 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен |
21 | Сезер Хюсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Кристиян Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Антон Стоянов | "Тракия-93" | Стамболийски | ||||
кат. 80 кг | 5 | Александър Ялама | "Руен" | Руен | |||
1 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 7 | Симеон Ангелов | "Мадарски конник" | Шумен |
2 | Костадин Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Леркан Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Александър Тулба | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Михаил Михов | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Ивайло Гочев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Дилян Господинов | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Александър Ваканин | "Левски" | София |
5 | Атанас Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 12 | Габриел Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица |
7 | Стефан Шафков | "Би Риал" | Сандански | 13 | Христо Костов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Виктор Стефанов | "Олимпиец" | Търговище | 14 | Никола Йорданов | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Стефан Цонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Хюнер Мехмед | "Лудогорска слава" | Глоджево |
10 | Ерай Кямил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Димитър Георгиев | "Митекс" | Благоевград |
11 | Дениз Ангелов | "Спартак" | Варна | 17 | Георги Пеев | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Димитър Романов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18 | Ерен Емин | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
13 | Владимир Димитров | "Би Риал" | Сандански | 19 | Красимир Велков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
14 | Габриел Бинев | АСК "Сливен" | Сливен | 20 | Алихан Шефкет | "Осман Дуралиев" | Исперих |
15 | Райчо Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 21 | Слав Куртев | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Юсеин Мустафа | "Родопи-1935" | Момчилград | 22 | Сабри Пешков | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
17 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 23 | Валентино Петков | "Армеец-ЦСКА" | София |
18 | Бейтула Бейтулов | АСК "Сливен" | Сливен | 24 | Али Бозали | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
19 | Мустафа Смаил | "Айтос" | Айтос | 25 | Георги Бецановски | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
20 | Васил Козарев | АСК "Сливен" | Сливен | 26 | Александрин Христов | СК Борба и самбо | Ямбол |
21 | Александър Решков | "Би Риал" | Сандански | 27 | Димитър Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София |
22 | Гюрай Вадет | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | ||||
23 | Кямил Хамид | "Руен" | Руен | ||||
24 | Едиз Джеват | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 92 кг | |||
25 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | 1 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
26 | Георги Георгиев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 2 | Димитър Василев | "Странджа-2001" | Средец |
27 | Ярослав Ангелов | "Руен" | Руен | 3 | Габриел Демирев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
28 | Далга Салиев | "Кубадън" | Лозница | 3 | Андриян Вълканов | АСК "Сливен" | Сливен |
29 | Гюркан Хасан | "Руен" | Руен | 5 | Онур Юзеир | "Боди спорт груп" | Кубрат |
30 | Джанер Салиев | "Боди спорт груп" | Кубрат | 5 | Орлин Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих |
7 | Ибрахим Джесур | "Димитровград" | Димитровград | ||||
кат. 110 кг | 8 | Цветелин Русев | "Берое" | Стара Загора | |||
1 | Георги Станков | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Виктор Дечев | "Станка Златева" | Сливен |
2 | Исмаил Айваз | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Искрен Виденов | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Ниязи Сеид | "Берое" | Стара Загора | 11 | Каан Велиев | "Боди спорт груп" | Кубрат |
3 | Мариян Николов | "Берое" | Стара Загора | ||||
5 | Калоян Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | кат. 125 кг | |||
5 | Емре Мухамед | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Александър Венков | "Левски" | София |
7 | Емилиян Бухлев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Петър Цонев | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Марио Георгиев | "Би Риал" | Сандански | 3 | Осман Боянов | "Руен" | Руен |
9 | Красимир Добрев | "Спартак" | Варна | 4 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич |
10 | Фераим Ефраим | "Осман Дуралиев" | Исперих | 5 | Велизар Бахтарлиев | "Беласица-Петрич" | Петрич |
Най-техничен състезател - Умут Сабриев, кат. 55 кг, СК Борба "Дан Колов", Севлиево | |||||||
Най-резултатен състезател - Радомир Стоянов, кат. 80 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Гл. съдия: В. Филчев | Гл. секретар: Хр. Стойнев |