Архив резултати
ДЛОШ мъже, св. стил (2-3.6.2021, Ловеч)
- Четвъртък, 26 Август 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Митко Асенов | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Костадин Гуцев | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Николай Михайлов | "Румен Павлов" | Стражица |
3 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 4 | Ерджан Неджибов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Петър Петров | "Борба" | Шумен | 5 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Преслав Върбанов | "Румен Павлов" | Стражица | 6 | Велико Люцканов | "Станка Златева" | Сливен |
7 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | ||||
8 | Викор Нейчев | "Берое" | Стара Загора | кат. 70 кг | |||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 65 кг | 2 | Тургай Февзи | "НСА-Васил Левски" | София | |||
1 | Витали Колиогло | "Руен" | Руен | 3 | Пламен Бъчваров | "Локомотив" | Г.Оряховица |
2 | Стефан Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Октай Салим | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Исмаил Помаков | "Левски" | София | 7 | Мартин Георгиев | "Стефан Караджа" | Елхово |
5 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Велислав Маринов | "Левски" | София |
7 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 9 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол |
8 | Никола Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 10 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Андрей Сикачов | "Руен" | Руен | 11 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница |
10 | Цветан Мирчев | "Гладиатор" | Овощник | 12 | Иван Бозев | "Пазарджик" | Пазарджик |
11 | Георги Куртев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Илиян Парушев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Димитър Рандев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 14 | Джовани Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора | 15 | Митко Георгиев | "НСА-Васил Левски" | София |
14 | Сашко Костадинов | "Левски" | София | 16 | Алекс Щерев | "Левски" | София |
15 | Мустафа Мъсарлиев | "Левски" | София | 17 | Фуркан Исов | "Борба" | Шумен |
18 | Никълъс Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 79 кг | 19 | Денислав Глинджурски | "Левски" | София | |||
1 | Октай Хасан | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
2 | Пресиян Михов | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 74 кг | |||
3 | Денислав Бадавров | "Тракиец" | Пловдив | 1 | Мирослав Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Киро Михов | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Михаил Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол |
5 | Емил Александров | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Енгин Исмаил | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Нергин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Никола Пенов | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово |
9 | Димитър Казаков | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 7 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Никола Миндалов | "Пазарджик" | Пазарджик | 8 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
11 | Димитър Димитров | "Дан Колов" | Елена | 9 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | Велико Търново |
12 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Христо Ташев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
13 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец | 11 | Кристиян Панайотов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
14 | Кристиян Кънев | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Айджан Раимов | "Олимпиец" | Търговище |
15 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Даниел Игнатов | "Дан Колов" | Севлиево |
16 | Мерт Еибоглу | "Тракиец" | Пловдив | 14 | Даниел Христов | "Левски" | София |
17 | Мухебулах Хабиби | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Асен Ръжданов | "Левски" | София |
кат. 86 кг | кат. 92 кг | ||||||
1 | Петър Янулов | "Руен" | Руен | 1 | Божидар Тодорв | "НСА-Васил Левски" | София |
2 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Георги Паскалов | "Руен" | Руен |
3 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Столе Ефтимов | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Антон Иванов | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | 5 | Николай Митев | "Енергетик" | Гълъбово |
5 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 5 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена |
9 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол | 9 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Атанас Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | 10 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен |
11 | Мюмюн Сюлейман | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора |
12 | Валентин Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Тихомир Стоянов | "Илия Павлов" | Велико Търново |
13 | Емануил Минчев | "Армеец-ЦСКА" | София | 13 | Хюсеин Хюсеинов | "Борба" | Шумен |
14 | Мартин Димчев | "НСА-Васил Левски" | София | 14 | Йордан Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
15 | Георги Русев | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 15 | Йоан Карамфилков | "Армеец-ЦСКА" | София |
кат. 97 кг | |||||||
1 | Георги Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 125 кг | |||
2 | Димитър Караиванов | "НСА-Васил Левски" | София | 1 | Мариян Тодоров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Магриот Маринов | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Венцислав Кацаров | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
5 | Кръстин Бояджиев | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 3 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 5 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Иван Марчоков | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
9 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
10 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Радостин Павлов | АСК "Сливен" | Сливен |
Най-техничен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
Най-резултатен състезател - Иван Стоянов, кат. 70 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Гл. съдия: М. Марков | Гл. секретар: Хр. Стойнев |