Архив резултати
ДЛОШ юноши, св. стил (13-15.04.2022, Бургас)
- Понеделник, 18 Април 2022
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 53 кг | кат. 57 кг | ||||||
1 | Симар Лютфи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 1 | Ивайло Тисов | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Антъни Бояджиев | "Бургас" | Бургас | 2 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Габриеле Кондев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Апостол Денишев | "НСА-Васил Левски" | София | 4 | Красимир Василев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Ангел Алиев | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 5 | Джанер Ахмед | "Кубадън" | Лозница |
5 | Христо Христов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
7 | Серджан Юсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 65 кг | |||
8 | Джелил Ереджеп | "Айтос" | Айтос | 1 | Рухан Расим | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Момчил Янакиев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 61 кг | 3 | Гьокденис Шукриев | "Кубадън" | Лозница | |||
1 | Виктор Тисов | "Гладиатор" | Овощник | 3 | Исмаил Помаков | "НСА-Васил Левски" | София |
2 | Виктор Нейчев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Живко Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Емилиян Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Мюмюн Асенов | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Йордан Йорданов | "Спартак" | Варна | 8 | Хюсеин Хюсеин | "Бургас" | Бургас |
5 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Хълми Хълми | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Серкай Мандиков | "Лудогорска слава" | Глоджево | 10 | Али Бозали | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
8 | Марин Маринов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 11 | Теодор Тодоров | "Мадарски конник" | Шумен |
9 | Окан Джесур | "Димитровград" | Димитровград | ||||
10 | Диян Димчев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | кат. 74 кг | |||
11 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
12 | Алпай Хасанов | "Борба" | Шумен | 2 | Емил Александров | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
13 | Джан Сали | "Лудогорец" | Паисиево | 3 | Емил Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
14 | Мартин Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Дянко Дянков | "Берое" | Стара Загора |
15 | Венцислав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Ивайло Гочев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Халил Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 70 кг | 7 | Симеон Ангелов | "Мадарски конник" | Шумен | |||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 8 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница |
2 | Светослав Иванов | "Спартак" | Варна | 9 | Веселин Ганев | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Ерол Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Николай Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Виктор Михов | "НСА-Васил Левски" | София | 11 | Емре Юмед | "Бургас" | Бургас |
5 | Мустафа Мъсърлиев | "Левски" | София | 12 | Хюнер Мехмед | "Лудогорска слава" | Глоджево |
5 | Димитър Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Слав Куртев | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Ивайло Ройдев | "НСА-Васил Левски" | София | 14 | Диан Жеков | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Станислав Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | 15 | Реджеб Шефкъ | "Борба" | Шумен |
9 | Ахмед Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
10 | Еркан Мехмедов | "Борба" | Шумен | кат. 86 кг | |||
11 | Фуркан Исов | "Борба" | Шумен | 1 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец |
12 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
13 | Сезер Хюсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово |
14 | Денислав Папов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Петър Михов | "НСА-Васил Левски" | София |
15 | Богомил Михайлов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Валентин Стоянов | "НСА-Васил Левски" | София |
16 | Стоян Денишев | "НСА-Васил Левски" | София | 6 | Йоан Карамфилков | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
17 | Николай Николаев | "Айтос" | Айтос | 7 | Ибраим Шеинов | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Костадин Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 79 кг | 9 | Окан Лютфи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 10 | Виктор Дечев | "Станка Златева" | Сливен |
2 | Мустафа Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Милчо Иванов | "Би Риал" | Сандански |
3 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Онур Нуридин | "Борба" | Шумен |
3 | Христо Ташев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Росен Николов | "Бургас" | Бургас |
5 | Едиз Джеват | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
5 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | кат. 92 кг | |||
7 | Стефан Цонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Денислав Глинджурски | "Левски" | София | 2 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора |
9 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Стефан Шафков | "Би Риал" | Сандански |
10 | Велин Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище |
11 | Даниел Любенов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 5 | Марио Георгиев | "Би Риал" | Сандански |
12 | Асен Ръжданов | "Левски" | София | 5 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен |
13 | Михаил Михов | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 7 | Аспарух Влахов | "НСА-Васил Левски" | София |
8 | Емилиян Бухлев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 125 кг | |||||||
1 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград | кат. 97 кг | |||
2 | Мариян Николов | "Берое" | Стара Загора | 1 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Вилислав Младенов | "Би Риал" | Сандански | 2 | Адил Мехмедали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Теодор Мартинов | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Кристиан Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Александър Венков | "Левски" | София | 4 | Пламен Петров | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Силвиян Христов | "Добруджански юнак" | Добрич | 6 | Никола Малчев | "Би Риал" | Сандански |
8 | Марин Маринов | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Вели Андонов | "Би Риал" | Сандански |
Отборно класиране: 1. "Берое", гр. Стара Загора - 157 т. 2. "НСА-Васил Левски", София - 102 т. 3. "Черноморец-св.борба", Бургас - 100 т. |
|||||||
Най-техничен състезател - Радомир Стоянов, кат. 70 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Николай Бинков, кат. 86 кг, СК Борба "Странджа-2011", Средец | |||||||
Гл.съдия: /Недялко Кирезиев/ | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |