Архив резултати
5-ти МТ "Серафим Бързаков" (16-17.10.2015 г. ,гр. Петрич)
- Събота, 17 Октомври 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ | |||||||||
кат. 32 кг | кат. 40 кг | ||||||||
1 | Терзидис Георгиос | "Евкарпиа" | Гърция | 1 | Владимир Димитров | "Би Реал" | Сандански | ||
2 | Божидар Давидов | "Би Реал" | Сандански | 2 | Атанас Илиев | "Би Реал" | Сандански | ||
3 | Станислав Антонов | "Славия-2009" | София | 3 | Константинос Дамотсидис | "Евкарпиа" | Гърция | ||
3 | Валентин Боянов | "Славия-2009" | София | 3 | Христо Петров | "Беласица" | Петрич | ||
5 | Николай Димов | "Беласица" | Петрич | 5 | Илия Димитров | "Беласица" | Петрич | ||
5 | Стилиян Светославов | "Би Реал" | Сандански | 5 | Димитър Стоилов | "Митекс" | Благоевград | ||
7 | Атанас Николов | "Беласица" | Петрич | 7 | Евгени Милев | "Би Реал" | Сандански | ||
8 | Лазар Велинов | "Беласица" | Петрич | 8 | Андон Стоянов | "Беласица" | Петрич | ||
9 | Николай Стоилов | "Беласица" | Петрич | ||||||
10 | Христо Драгиев | "Беласица" | Петрич | ||||||
11 | Алекс Александров | "Славия-2009" | София | кат. 26 кг | |||||
1 | Румен Джамбазов | "Би Реал" | Сандански | ||||||
кат. 35 кг | 2 | Йордан Котрулев | "Би Реал" | Сандански | |||||
1 | Слави Стаменов | "Би Реал" | Сандански | 3 | Изер Чаушев | "Дебрен" | Дебрен | ||
2 | Димитър Гинев | "Би Реал" | Сандански | 3 | Димитър Яръмов | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Благой Урлачки | "Митекс" | Благоевград | 5 | Пламен Савов | "Славия-2009" | София | ||
4 | Василен Спасов | "Беласица" | Петрич | 6 | Иван Костадинов | "Радовиш" | Македония | ||
5 | Божидар Тилев | "Беласица" | Петрич | 7 | Петър Цанев | "Беласица" | Петрич | ||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ДЕЦА | |||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||||
1 | Виктор Нейчев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Димитър Кръстев | "АСК Сливен" | Сливен | ||
2 | Мите Йосифов | "Радовиш" | Македония | 2 | Георги Николов | "АСК Сливен" | Сливен | ||
3 | Алекс Георгиев | "Левски" | София | 3 | Деян Горгиев | "Дупница" | Дупница | ||
3 | Адриян Романов | "Беласица" | Петрич | ||||||
кат. 38 кг | 5 | Галин Христов | "Берое" | Ст.Загора | |||||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 6 | Дарио Димитров | Щип | Македония | ||
2 | Николай Петков | "АСК Сливен" | Сливен | 7 | Димитър Николов | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Димитър Крайчев | "Беласица" | Петрич | ||||||
3 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | кат. 42 кг | |||||
5 | Валентин Иилев | "Митекс" | Благоевград | 1 | Филип Тасев | Щип | Македония | ||
5 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Музенидис Александрос | "Евкарпиа" | Гърция | ||
7 | Ненад Панов | Щип | Македония | 3 | Сали Петров | "АСК Сливен" | Сливен | ||
8 | Перикъл Алексиев | "Беласица" | Петрич | 3 | Радомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | ||
9 | Котанидис Георгиус | "Евкарпиа" | Гърция | 5 | Димитър Китанов | "Митекс" | Благоевград | ||
10 | Таньо Танев | "АСК Сливен" | Сливен | 5 | Денислав Глинджурски | "Митекс" | Благоевград | ||
11 | Боян Арсов | "Радовиш" | Македония | 7-10 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | ||
7-10 | Милчо Иванов | "Би Реал" | Сандански | ||||||
кат. 47 кг | 7-10 | Николай Ахмед | "Левски" | София | |||||
1 | Сашко Костадинов | "Армеец-ЦСКА" | София | 7-10 | Даниел Тактаров | "Беласица" | Петрич | ||
2 | Карипиди Феодорос | "Евкарпиа" | Гърция | ||||||
3 | Илиян Канев | "Берое" | Ст.Загора | ||||||
4 | Валентин Стоянов | "АСК Сливен" | Сливен | кат. 59 кг | |||||
5 | Мартин Костадинов | "Радовиш" | Македония | 1 | Каланидис Костас | "Евосмос" | Гърция | ||
2 | Васил Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||||
кат. 53 кг | 3 | Благой Спасовски | Щип | Македония | |||||
1 | Иван Марчоков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Георги Петров | "АСК Сливен" | Сливен | ||
2 | Алекс Щерев | "Левски" | София | 5 | Красимир Шомов | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Васил Георгиев | "Би Реал" | Сандански | 5 | Благой Янев | "Би Реал" | Сандански | ||
3 | Валентин Симеонов | "Гладиатор" | Овощник | 7-9 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | ||
5 | Християн Георгиев | "Дупница" | Дупница | 7-9 | Папанидис Орестис | "Евкарпиа" | Гърция | ||
6 | Георги Тропчев | "Би Реал" | Сандански | 7-9 | Иван Игнатов | "Гладиатор" | Овощник | ||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||||||
кат. 42 кг | кат. 47 кг | ||||||||
1 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Велислав Малинов | "Левски" | София | ||
2 | Мартин Стоянов | Щип | Македония | 2 | Георги Аначков | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Ангел Балтов | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Игор Бакладжански | "Левски" | София | ||
3 | Ивайло Божилов | "Беласица" | Петрич | 3 | Младен Боев | "Беласица" | Петрич | ||
5 | Метин Камбуров | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Огнян Байрактаров | "Беласица" | Петрич | ||
5 | Ико Гичев | Щип | Македония | 5 | Григорис Крусталидис | "Евосмос" | Гърция | ||
7 | Шенол Ахмедов | "Левски" | София | 7 | Лазар Дончев | "Би Реал" | Сандански | ||
кат. 53 кг | |||||||||
1 | Давид Мишев | Щип | Македония | ||||||
2 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | кат. 66 кг | |||||
3 | Майкъл Дяков | "Беласица" | Петрич | 1 | Денис Камберов | "Дебрен" | Дебрен | ||
3 | Мариан Маринов | "Гладиатор" | Овощник | 2 | Георги Генчев | "Гладиатор" | Овощник | ||
5 | Шукри Варнчев | "Дебрен" | Дебрен | 3 | Стивън Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
6 | Димитър Кирилов | "Левски" | София | 3 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | ||
5 | Кукларис Ангелос | "Евкарпиа" | Гърция | ||||||
кат. 73 кг | 5 | Герче Димов | "Радовиш" | Македония | |||||
1 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Огнян Николов | "Левски" | София | ||
2 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Орхан Мустафов | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Йоан Карамфилов | "Би Реал" | Сандански | 9 | Сашо Методиев | "Дупница" | Дупница | ||
3 | Тсомбанидис Димитри | Солун | Гърция | 10 | Девид Банов | "Радовиш" | Македония | ||
5 | Мики Стамболиев | "Дебрен" | Дебрен | 11-16 | Светослав Делев | "Левски" | София | ||
5 | Петър Тодев | Щип | Македония | 11-16 | Йордан Йовчев | "Левски" | София | ||
7 | Кирил Пърцев | "Беласица" | Петрич | 11-16 | Гивизинис Димитриос | "Евосмос" | Гърция | ||
11 | Георги Велев | "Левски" | София | 11-16 | Муста Пиргов | "Левски" | София | ||
8-12 | Асен Асенов | "Дупница" | Дупница | 11-16 | Филип Стойков | Щип | Македония | ||
8-12 | Илия Марков | "Би Реал" | Сандански | 11-16 | Георги Лазаров | "Би Реал" | Сандански | ||
8-12 | Кристиян Кирилов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||||
8-12 | Йордан Шкалов | "Митекс" | Благоевград | ||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМИЧЕТА | |||||||||
кат. +50 кг | кат. 50 кг | ||||||||
1 | Сийка Иванова | "Левски" | София | 1 | Мария Николйду | Солун | Гърция | ||
2 | Христина Абади | Солун | Гърция | ||||||
3 | Моника Илиева | "Митекс" | Благоевград | ||||||
Купа "Серафим Бързаков" - момчета - Костадин Гуцев, кат. 42 кг, "Армеец-ЦСКА", София | |||||||||
Най-добър български състезател - Денис Камберов, кат. 66 кг, "Дебрен", Дебрен | |||||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Давид Мишев, кат. 53 кг, "Щип", Македония | |||||||||
Гл. Секретар: Иван Ставрев | гл. Съдия: Людмил Кандиларов |