Архив резултати
2-ри турнир по свободна борба "Янчо Патриков" (18.12.2015 г., гр. София)
- Понеделник, 21 Декември 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - ДЕЦА | |||||||
кат. 30 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Денис Ибрям | "Крепост" | Стремци | 1 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст.Загора |
2 | Алекс Георгиев | "Левски" | София | 2 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград |
3 | Галин Христов | "Миньор" | Раднево | ||||
кат. 35 кг | |||||||
1 | Антон Стефанов | "Загорец" | Нова Загора | кат. 47 кг | |||
2 | Спас Зихов | "Митекс" | Благоевград | 1 | Сашко Костадинов | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Валентин Стоянов | "Загорец" | Нова Загора | ||||
кат. 42 кг | 3 | Митко Китанов | "Армеец-ЦСКА" | София | |||
1 | Радомир Стоянов | "Берое" | Ст. Загора | 4 | Кристиян Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Перикъл Алексиев | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Ибрайм Шейнов | "Армеец-ЦСКА" | София |
3 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 53 кг | |||
3 | Денислав Глинджурски | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Алекс Щерев | "Левски" | София |
5 | Стивън Христов | "Загорец" | Нова Загора | 2 | Алекси Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Илия Анков | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Стоян Шимов | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Ангел Иванов | "Славия-2009" | София | 4 | Калоян Желязков | "Армеец-ЦСКА" | София |
8 | Николай Ходжев | "Миньор" | Раднево | ||||
9 | Иван Иванов | "Миньор" | Раднево | кат. 59 кг | |||
1 | Иван Марчоков | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 66 кг | 2 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | |||
1 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | 3 | Никола Иванов | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Теодоси Радев | "Берое" | Ст. Загора | ||||
3 | Красимир Шомов | "Локомотив" | Пловдив | кат. 73 кг | |||
4 | Алекс Соколов | "Левски" | София | 1 | Кирил Пърцев | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Емил Александров | "Славия-2009" | София | 2 | Мики Стамболиев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Кристиян Смаов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
Най-резултатен състезател - Иван Марчоков, кат. 59 кг, СК Борба "Локомотив", Пловдив | |||||||
Най-техничен състезател - Сашко Костадинов, кат. 47 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София | |||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||||
кат. 32 кг | кат. 42 кг | ||||||
1 | Минчо Минчев | "Загорец" | Нова Загора | 1 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора |
2 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 47 кг | 3 | Шенол Мъсърлиев | "Левски" | София | |||
1 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | ||||
2 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 53 кг | |||
3 | Игор Бакладжански | "Левски" | София | 1 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив |
4 | Божидар Дичев | "Загорец" | Нова Загора | 2 | Стоян Стоянов | "Левски" | София |
3 | Димитър Кирилов | "Левски" | София | ||||
кат. 59 кг | 4 | Петко Петков | "Армеец-ЦСКА" | София | |||
1 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Георги Славков | "Славия-2009" | София |
2 | Светослав Делев | "Левски" | София | ||||
3 | Слав Славов | "Загорец" | Нова Загора | ||||
кат. 73 кг | |||||||
кат. 66 кг | 1 | Осман Халибрям | "Армеец-ЦСКА" | София | |||
1 | Стивън Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | ||||
3 | Денис Шейнов | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 85 кг | |||
3 | Валентин Паунов | "Славия-2009" | София | 1 | Георги Велев | "Левски" | София |
5 | Мусти Пиргов | "Левски" | София | 2 | Иван Кьосев | "Левски" | София |
6 | Йордан Йовчев | "Левски" | София | ||||
ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ | |||||||
1 | Мартин Замфиров | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Мартин Димитров | "Миньор" | Раднево |
Най-резултатен състезател - Николай Димитров, кат. 59 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София | |||||||
Най-техничен състезател - Вилислав Малинов, кат. 47 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла |