Архив резултати
ДЛП по свободна борба – юноши (06-07.02.2016 г. - гр. София)
- Неделя, 07 Февруари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | |||||||
1 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Байрам Шабан | "Крепост" | Стремци | |
2 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Мехмед Рамадан | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Довал Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Серкан Али | "Крепост" | Стремци | 3 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | |
7 | Ибрахим Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Самуил Марков | "Би Риал" | Сандански | |
8 | Ивелин Димитров | "Дан Колов" | Севлиево | 8 | Николай Ивайлов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
9 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 9 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | |
10 | Венелин Митков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 10 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | |||||
12 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | кат. 66 кг | ||||
13 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 1 | Джемал Али | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Юсеин Хасан | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
3 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 60 кг | 3 | Ибраим Мандев | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Хасан Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Тодор Димов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 8 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Никола Левенов | "Тракиец" | Пловдив | 9 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Диньо Динев | "Берое" | Стара Загора | |
7 | Александър Селишки | "Левски" | София | 11 | Мартин Димчев | "Беласица" | Петрич | |
8 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Радослав Дойранлиев | "Левски" | София | |
9 | Валентин Дончев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 13 | Нехат Комаров | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
10 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Панайот Николов | "Никола Станчев" | Созопол | |
11 | Пресиян Петков | "Берое" | Стара Загора | 15 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | |
12 | Аднан Мурад | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 16 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | |
13 | Николай Стойнов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 17 | Джалил Джалилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
14 | Диан Калов | "Никола Станчев" | Созопол | 18 | Хасан Хасан | "Левски" | София | |
15 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 19 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | |
16 | Кяшиф Салимов | "Борба" | Шумен | 20 | Георги Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
17 | Страхил Паралов | "Тракиец" | Пловдив | 21 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
18 | Галин Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 22 | Въльо Стойков | "Загорец" | Нова Загора | |
19 | Петко Къндев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 23 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | |
20 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | 24 | Ерман Ибрахим | "Хан Аспарух" | Исперих | |
25 | Ахмед Хасан | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат.74 кг | 26 | Верхат Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 27 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | 28 | Ахмед Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Пресиян Михов | "НСА-Академик" | София | 29 | Георги Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | кат. 84 кг | ||||
5 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Мартин Ваканин | "Левски" | София | 3 | Георги Димитров | "НСА-Академик" | София | |
8 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
9 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Стоян Жабов | "Никола Станчев" | Созопол | |
10 | Николай Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 5 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Живко Василев | "Берое" | Стара Загора | 7 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
12 | Адинан Хасан | "Борба" | Шумен | 8 | Димитър Караиванов | "НСА-Академик" | София | |
13 | Душан Каменов | "Левски" | София | 9 | Реджеп Юмер | "Армеец-ЦСКА" | София | |
14 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен | |
15 | Димитър Кънев | "Продан Гарджев" | Бургас | 11 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
16 | Петър Иванов | "Левски" | София | 12 | Стоян Стоянов | "Марица-Изток" | Раднево | |
17 | Николай Петров | "Берое" | Стара Загора | 13 | Ереджеб Ереджеб | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
18 | Хюсеин Хюсеинов | "Спартак" | Цар Калоян | 14 | Стилиян Иванов | "Загорец" | Нова Загора | |
19 | Бойчо Чералов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София | |
20 | Радослав Качулков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Мехмед Чакал | "Спартак" | Цар Калоян | |
21 | Трифон Петров | "Дан Колов" | Севлиево | 17 | Алпай Исмаил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
22 | Даниел Димитров | "Черноморски сокол" | Варна | 18 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
23 | Димитър Арабаджиев | "Никола Станчев" | Созопол | 19 | Андрей Андреев | "Би Риал" | Сандански | |
24 | Хасан Хасанбашев | "Езерче" | Езерче | 20 | Даниел Динев | "Берое" | Стара Загора | |
25 | Пламен Динулов | "Ловеч" | Ловеч | 21 | Свилен Георгиев | "Берое" | Стара Загора | |
26 | Станислав Делчев | "Олимпиец" | Търговище | 22 | Боньо Бонев | "Берое" | Стара Загора | |
27 | Велико Ганев | "Продан Гарджев" | Бургас | 23 | Борис Големечков | "Славия-2009" | София | |
24 | Летиф Мехмед | "Никола Станчев" | Созопол | |||||
кат. 96 кг | 25 | Севгин Шемсидинов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 25 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
2 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 27 | Георги Арабаджиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Антон Златков | "Левски" | София | 28 | Антон Русенов | "Тракиец" | Пловдив | |
3 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | 29 | Христо Генджов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
5 | Мерсин Апти | "Езерче" | Езерче | 30 | Иван Георгиев | "Тополовград" | Тополовград | |
5 | Руси Минев | "Берое" | Стара Загора | 31 | Светослав Гинев | "Тополовград" | Тополовград | |
7 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | 32 | Антон Янчев | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас | |
8 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград | 33 | Станислав Петков | "Продан Гарджев" | Бургас | |
9 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | 34 | Мариян Ганев | "НСА-Академик" | София | |
10 | Петър Саваков | "НСА-Академик" | София | 35 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
11 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |||||
12 | Танер Ридванов | "Борба" | Шумен | кат. 120 кг | ||||
13 | Йонко Балабанов | "Берое" | Стара Загора | 1 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
14 | Иван Иванов | "Берое" | Стара Загора | 2 | Венцислав Кацаров | "Асеновец" | Асеновград | |
15 | Борислав Савов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Гюнер Зейнал | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
16 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Момчил Колев | "Дан Колов" | Севлиево | |
17 | Джошкун Меджит | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | |
18 | Мартин Иванов | "Тополовград" | Тополовград | 5 | Калин Костадинов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
19 | Преслав Георгиев | "Академик-2012" | Свищов | 7 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
20 | Дельо Николов | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Радомир Атанасов | "Загорец" | Нова Загора | |
21 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 9 | Марио-Вани Славчев | "Левски" | София | |
22 | Константин Димитров | "Тракиец" | Пловдив | 10 | Божидар Жеков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
23 | Стойчо Вълчев | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Сали Бейтула | "Борба" | Шумен | |
24 | Ивайло Нанчев | "Илия Павлов" | В.Търново | 12 | Милен Дишлев | "Царевец-Етър-93" | ЦЕ-ВТ | |
25 | Десислав Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Калоян Петров | "Царевец-Етър-93" | ЦЕ-ВТ | |
26 | Гюнер Али | "Хан Аспарух" | Исперих | 14 | Николай Корчев | "Беласица" | Петрич | |
Най-техничен състезател - Джемал Али, кат. 66 кг, "Армеец-ЦСКА" София | ||||||||
Най-резултатен състезател - Михаил Георгиев, кат. 74 кг., "АСК Сливен" Сливен | ||||||||
Гл.съдия: Св. Генчев | Гл.секретар: Петър Лазов |