Архив резултати
ДЛП по класическа борба – момчета (11-12.02.2016 г. - гр. Сливен)
- Петък, 12 Февруари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | |
2 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Борислав Бръмчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
3 | Борислав Марчев | "Локомотив-93" | Враца | 3 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Мирослав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 4 | Румен Цветанов | "Тича" | Д.Чифлик | |
5 | Тони Тонев | "Тетевен" | Тетевен | 5 | Айджан Али | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |||||
7 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | кат. 42 кг | ||||
1 | Даниел Праматаров | "Иван Илиев" | София | |||||
кат. 38 кг | 2 | Рафет Рашид | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Андриян Красимиров | "Тетевен" | Тетевен | 3 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | |
2 | Антонино Кильов | Кюстендил | 3 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
3 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Марин Сърбов | "Торнадо" | Костандово | |
3 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Христо Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Стойчо Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Димитър Семизов | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Теодор Илиев | "Левски" | София | 8 | Евгени Ценов | "Слава" | Монтана | |
7 | Александър Стефанов | "Славия" | София | 9 | Янко Христов | "Тича" | Д.Чифлик | |
8 | Айхан Алиев | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Галин Гочев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
9 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Лъчезар Митков | "Тича" | Д.Чифлик | |
12 | Христо Зарев | "Левски" | София | |||||
13 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | |||||
кат. 47 кг | 14 | Даниел Героргиев | "Класик" | Белене | ||||
1 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | 15 | Денис Владимиров | "Бургас" | Бургас | |
2 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | |||||
3 | Димитър Гечев | "Левски" | София | кат. 53 кг | ||||
3 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 1 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Цветан Гечев | "Левски" | София | 2 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | |
5 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | |
7 | Антонио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
8 | Димо Димитров | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | |
9 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
11 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 8 | Серкан Фейзула | "Атлетик" | Пловдив | |
12 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 9 | Сергей Атанасов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
13 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
14 | Дейвид Владимиров | "Славия" | София | 11 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица | |
15 | Диян Митрев | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Даниел Димитров | "Левски" | София | |
16 | Светослав Неделчев | "Тича" | Д.Чифлик | 13 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | |
17 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | 14 | Росен Русев | "Локомотив-93" | Варна | |
18 | Мехмед Маркошев | "Левски" | София | 15 | Герган Василев | "Ботев-93" | Враца | |
19 | Александър Богомилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
19 | Ахмед Ахмедов | "Класик" | Белене | 17 | Борислав Симеонов | "Изобор" | Плевен | |
19 | Антонио Иванов | "Ботев-93" | Враца | 18 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен | |
19 | Валентин Шиндеров | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Ангел Робчев | "Локомотив" | Пловдив | |
23 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
23 | Веселин Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
23 | Самуил Савов | "Класик" | Белене | 22 | Алек Александров | "Ботев-93" | Враца | |
23 | Георги Ценов | "Левски" | София | 23 | Момчил Бимбелов | "Бургас" | Бургас | |
27 | Витан Цветанов | "Класик" | Белене | 23 | Томас Цеков | "Ботев-93" | Враца | |
27 | Антон Семизов | "Берое" | Ст.Загора | 23 | Калоян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
29 | Радослав Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 23 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
27 | Илиян Милов | "Класик" | Белене | |||||
27 | Мустафа Ибрахимов | "Торнадо" | Костандово | |||||
кат. 59 кг | 27 | Кевин Балиев | "Торнадо" | Костандово | ||||
1 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 30 | Алберто Маринов | "Слава" | Монтана | |
2 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | 30 | Филип Николов | "Левски" | София | |
3 | Иво Стоянов | "Славия" | София | |||||
3 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | кат. 66 кг | ||||
5 | Ясен Кирев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Николай Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
7 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Атаанс Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
8 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | 3 | Теодор Русев | "Бургас" | Бургас | |
9 | Милен Милков | "Селановци-93" | Селановци | 5 | Рашко Каменаров | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 5 | Керим Емин | "Атлетик" | Пловдив | |
11 | Кевин Гаров | "Миньор" | Перник | 7 | Александър Маршаков | "Левски" | София | |
12 | Борислав Георгиев | "Слава" | Монтана | 8 | Красимир Златев | "Берое" | Ст.Загора | |
13 | Марк Петков | "Слава" | Монтана | 9 | Йордан Велков | "Левски" | София | |
14 | Юлиян Божилов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | 10 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца | |
15 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Георги Бончев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
16 | Михаил Михаийлов | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Валери Алексиев | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | |
17 | Венцислав Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 13 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Стоян Колев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Давид Кочев | "Левски" | София | |
19 | Илиян Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | |
19 | Боян Апостолов | "Левски" | София | 16 | Георги Чакъров | "Берое" | Ст.Загора | |
19 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | 17 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
22 | Методи Методиев | "Рилски спортист" | Самоков | 18 | Александър Косев | "Левски" | София | |
23 | Борислав Рудорски | "Славия" | София | 19 | Иван Манов | "Левски" | София | |
23 | Мирослав Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 20 | Кирил Тодоров | "Бургас" | Бургас | |
23 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 20 | Ивайло Казаков | "Берое" | Ст.Загора | |
26 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 22 | Николай Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | |
22 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | |||||
24 | Владислав Михайлов | "Миньор" | Перник | |||||
кат. 85 кг | 24 | Димитър Златанов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | ||||
1 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | 24 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | |
2 | Иван Василев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 24 | Тодор Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Емил Исягов | "Торнадо" | Костандово | |||||
3 | Георги Бошнаков | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 73 кг | ||||
5 | Светослав Светославов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Кристиян Тодоров | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Антони Йорданов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |
7 | Стоян Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Румен Димитров | "Левски" | София | |
8 | Галин Евтимов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | |
9 | Ангел Ангелов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Галин Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |||||
7 | Валери Пенчев | "Левски" | София | |||||
кат. +85 кг | 8 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Бойко Йовичин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Николай Шидоров | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Робин Муртазалиев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 12 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Кристофор Иванов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Веселин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Теодор Александров | "Стоян Николов" | Златица | 14 | Димитър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | |
7 | Димитър Пепелджийски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Борис Минчев | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Сивен Сивен | "Берое" | Ст.Загора | 15 | Борис Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
9 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Милко Петков | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Християн Керефейн | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 18 | Славчо Попов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
11 | Мирослав Христов | "Левски" | София | 19 | Сашо Данаилов | "Тича" | Д.Чифлик | |
12 | Кристиян Иванов | "Слава" | Монтана | 19 | Иван Иванов | "Левски" | София | |
13 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна | 21 | Десислав Харизанов | "Миньор" | Перник | |
Най-техничен състезател - Денис Демиров, кат. 47 кг, "Локомотив-93" Варна | ||||||||
Най-резултатен състезател - Величко Величков, кат. 66 кг, "Стоян Николов" Златица | ||||||||
Гл. Съдия: Д. Христов | Гл. Секретар: Х. Харалампиев |