Архив резултати
ДЛП деца, класически стил (16-17.03.2018, гр. Горна Оряховица)
- Неделя, 18 Март 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник | 1 | Лъчезар Бунов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
2 | Кристиян Миленков | "Левски" | София | 2 | Вили Димитров | "Изобор" | Плевен |
3 | Альоша Илиев | "Изобор" | Плевен | 3 | Виктор Фитов | "Изобор" | Плевен |
3 | Йордан Топалов | "Левски" | София | 3 | Кристиян Цветков | "Изобор" | Плевен |
5 | Теодор Гергов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 5 | Артур Евгениевич | "Славия" | София |
5 | Андрей Дюзев | "Изобор" | Плевен | 5 | Гриша Назарян | "Славия" | София |
7 | Ерик Николов | "Изобор" | Плевен | 7 | Пенчо Пенчев | "Балкан" | Ботевград |
8 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Васил Георгиев | "Спартак" | Варна |
9 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Янчо Бонев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
10 | Петър Петров | "Славия" | София | 10 | Теодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
11 | Стилян Панталеев | "Слава" | Монтана | 11 | Георги Антов | "Спартак" | Дупница |
12 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Радослав Балджиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
13 | Асен Юсниев | "Тича" | Долни чифлик | 13-15 | Георги Илиев | "Спартак" | Дупница |
14 | Божидар Митов | "НСА-Академик" | София | 13-15 | Сашо Костов | "Септември" | София |
15 | Кристиян Иванов | "Класик" | Белене | 13-15 | Петър Христов | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Асен Алексиев | "Камчия" | Долни чифлик | 16-19 | Габриеле Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
17 | Тодор Василев | "Тича" | Долни чифлик | 16-19 | Валентин Веселинов | "Ловеч" | Ловеч |
16-19 | Стоян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 32 кг | 16-19 | Асен Асенов | "Тича" | Долни чифлик | |||
1 | Иван Дупаров | "Рилски спортист" | Самоков | 20-21 | Михо Рачев | "Тича" | Долни чифлик |
2 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | 20-21 | Виктор Йотов | "НСА-Академик" | София |
3 | Янислав Димитров | "Класик" | Белене | ||||
3 | Димитър Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
5 | Цветелин Георгиев | "Класик" | Белене | ||||
5 | Борис Христов | "Ботев-93" | Враца | кат. 42 кг | |||
7 | Стефан Стефанов | "Септември" | София | 1 | Алберт Ангелов | "Селановци-93" | Селановци |
8 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Павел Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Денис Балиев | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 3 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
10 | Кирил Солункин | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Спартак Валентинов | "Миньор" | Перник |
11 | Милан Кацарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Божидар Илиев | "Левски" | София |
12 | Кристиян Борисов | "Миньор" | Перник | 5 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Ивайло Великов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 7 | Йордан Манев | "Стоян Николов" | Златица |
14 | Ангел Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Иван Ставракиев | "Крали Бимбалов" | Царево |
15 | Емил Велев | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Александър Танев | "Левски" | София |
16 | Коце Гълъбов | "Септември" | София | 10 | Илко Борисов | "Изобор" | Плевен |
17 | Станчо Атанасов | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Ангел Теодоров | "Ботев-93" | Враца |
18 | Мирослав Димитров | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Евгени Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
19 | Петьо Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 13-14 | Димитър Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
13-14 | Божидар Андонов | "Локомотив-93" | Варна | ||||
кат. 35 кг | 15-16 | Виктор Цинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||
1 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 15-16 | Веселин Манев | "Левски" | София |
2 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 17 | Красимир Митков | "Класик" | Белене |
3 | Цветелин Ангелов | "Селановци-93" | Селановци | 18 | Николай Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
3 | Виктор Димитров | "Локомотив-93" | Варна | 19 | Мартин Трифонов | "Изобор" | Плевен |
5 | Сюлейман Хасан | "Камчия" | Долни чифлик | 20 | Кирил Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Станислав Димитров | "Ботев-93" | Враца | 21 | Теодор Милушев | "Бургас" | Бургас |
7 | Денис Солаков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 22-29 | Сребрин Боев | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Сергей Стоев | "Балкан" | Ботевград | 22-29 | Тодор Тумбев | "НСА-Академик" | София |
9 | Александър Пейчев | "Армеец-ЦСКА" | София | 22-29 | Никола Георгиев | "Белица" | Костинброд |
10 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 22-29 | Светлозар Христов | "Балкан" | Ботевград |
11 | Найден Митков | "Класик" | Белене | 22-29 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана |
12 | Велизар Иванов | "Левски" | София | 22-29 | Теодор Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Александър Марков | "Изобор" | Плевен | 22-29 | Никола Стамболиев | "Бургас" | Бургас |
14 | Байчо Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 22-29 | Слав Кандов | "Христо Трайков | Елин Пелин |
15 | Георги Гагов | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 30 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна |
16 | Георги Татаров | "Локомотив" | Пловдив | 31 | Станислав Кунчевски | "Камчия" | Долни чифлик |
17 | Андрей Барьошников | "Тича" | Долни чифлик | 32-34 | Николай Зеленков | "Рилски спортист-2000" | София |
18-20 | Лъчезар Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 32-34 | Петър Петров | "Класик" | Белене |
18-20 | Георги Кръстев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 32-34 | Хюсеин Юсеин | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
18-20 | Джани Александров | "Спартак" | Варна | 35 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас |
21 | Християн Янчев | "Бургас" | Бургас | 36 | Стоян Казаков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
22 | Никсън Боянов | "Рилски спортист" | Самоков | 37 | Радослав Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
23 | Радослав Симеонов | "Тича" | Долни чифлик | ||||
24 | Николай Иванов | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 47 кг | |||||||
кат. 53 кг | 1 | Мартин Петров | "Изобор" | Плевен | |||
1 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 2 | Павел Георгиев | "НСА-Академик" | София |
2 | Венцислав Яньов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Илия Милев | "Левски" | Карлово |
3 | Емил Костадинов | "Изобор" | Плевен | 3 | Иван Илиев | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Павел Младенов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Спас Петров | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Билян Николаев | "Класик" | Белене | 5 | Емилиян Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Росен Димитров | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 8 | Даниел Дойчев | "Камчия" | Долни чифлик |
8 | Николай Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Кристиян Миленов | "Тича" | Долни чифлик |
9 | Цветин Романов | "Изобор" | Плевен | 10 | Алекс Маринов | "Ловеч" | Ловеч |
10 | Мирослав Иванов | "Берое" | Стара Загора | 11 | Атанас Радев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
11 | Борислав Здравков | "Белица" | Костинброд | 12 | Александър Вуковски | "Дупница" | Дупница |
12 | Иван-Александър Христов | "Изобор" | Плевен | 13 | Давид Леонидов | "Миньор" | Перник |
13 | Тумер Тинков | "Ангел войвода" | Хасково | 14 | Валентин Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Петър Николов | "Балкан" | Ботевград | 15 | Стефан Таков | "Слава" | Монтана |
15 | Марин Хайтов | "Ловеч" | Ловеч | 16 | Калоян Борисов | "Славия" | София |
16 | Самуил Киров | "Тича" | Долни чифлик | 17-18 | Теодор Коцев | "Славия" | София |
17 | Юлиян Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17-18 | Димитър Димитров | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
18 | Константин Янчев | "Бургас" | Бургас | 19-20 | Асен Асенов | "Тича" | Долни чифлик |
19 | Асен Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19-20 | Кателия Павлов | "Тича" | Долни чифлик |
20-23 | Кристиян Николов | "Камчия" | Долни чифлик | 21 | Даниел Велков | "Спартак" | Дупница |
20-23 | Павел Николов | "Балкан" | Ботевград | 22-23 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана |
20-23 | Иван Байрактаров | "Атлетик" | Пловдив | 22-23 | Александър Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
20-23 | Мартин Димитров | "Христо Трайков" | Елин Пелин | ||||
24 | Андрей Кукушев | "Дупница" | Дупница | ||||
25 | Димитър Кънев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | кат. 59 кг | |||
26 | Денислав Млечков | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 1 | Мартин Шишеков | "Торнадо-Костандово" | Костандово |
2 | Атанас Асенов | "Тича" | Долни чифлик | ||||
кат. 66 кг | 3 | Иван Василев | "Тича" | Долни чифлик | |||
1 | Димитър Рачев | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Йордан Николов | "Славия" | София |
2 | Николай Енчев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Емил Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Кристиян Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Иван Иванов | "Камчия" | Долни чифлик |
3 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Стефан Желязков | "Тича" | Долни чифлик |
5 | Дейвид Иванов | "Ботев-93" | Враца | 8 | Кирил Стефанов | "Септември" | София |
5 | Адам Мусхаджиев | "Витяз-Панев" | Варна | 9 | Томас Димитров | "Слава" | Монтана |
7 | Диан Мънев | "Левски" | София | 10 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Павел Киряков | "Локомотив-93" | Варна | 11 | Александър Иванов | "Левски" | София |
9 | Теодор Трендафилов | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Петър Талев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
10 | Макс Вълчев | "НСА-Академик" | София | 13 | Христо Станев | "Спартак-2014" | Варна |
11 | Радостин Василев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
12 | Станчо Стефанов | "Тича" | Долни чифлик | ||||
13 | Петър Янеч | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. +73 кг | |||
14 | Тодор Десков | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Максим Петров | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Никола Лютов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 73 кг | 3 | Лорен Венков | "Класик" | Белене | |||
1 | Мирко Мирков | "Берое" | Стара Загора | 3 | Слав Василев | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Пламен Христов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Петър Карабашев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Антонио Тахов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Денислав Петров | "Берое" | Стара Загора |
3 | Стас Узунов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7-8 | Цанко Асенов | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Атанас Найденов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7-8 | Николай Кирчев | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Антонио Ангелов | "Класик" | Белене | 9 | Никола Бухалски | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Йордан Петров | "Левски" | София | 10 | Стефан Стефанов | "Балкан" | Ботевград |
8 | Андраник Нерсисан | "Бургас" | Бургас | 11 | Крум Крумов | "Слава" | Монтана |
9 | Даниел Димитров | "Камчия" | Долни чифлик | 12-14 | Антон Вартабедян | "Витяз-Панев" | Варна |
10 | Пламен Кърначев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12-14 | Руслан Мухаметкалиев | "Бургас" | Бургас |
11 | Николай Божилов | "Локомотив-93" | Варна | 12-14 | Стефано Йорданов | "Спартак" | Дупница |
12 | Теодор Тодоров | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Тони Тодоров | "Камен Лозанов" | Плевен |
13 | Иво Гочев | "Витяз-Панев" | Варна | 16-17 | Данчо Янкулов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
14 | Златин Петров | "Бургас" | Бургас | 16-17 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков |
Най-техничен състезател - Лъчезар Бунов, СК Борба "Надежда-Оряхово-2014", Оряхово, кат. 38 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Андрей Атанасов, СК Борба "Олимпиец-Ат.Комшев", кат. 53 кг | |||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла | Гл.съдия: Светлен Генчев |