Архив резултати
ДЛП деца, свободен стил (17-18.03.2018, гр. Горна Оряховица)
- Неделя, 18 Март 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Йордан Котрулев | "Би Риал" | Сандански | 1 | Ивелин Димитров | "Станка Златева" | Сливен |
2 | Владимир Мандалов | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Лъчезар Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 3 | Беркай Тефик | "Буря" | Караманци |
3 | Мурад Иляз | "Буря" | Караманци | 3 | Пресиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Айлин Османов | "Сандрово" | Сандрово | 5 | Златин Петров | "Никола Станчев" | Созопол |
5 | Габриел Василев | "Хари Стоев" | Свиленград | 5 | Георги Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово |
7 | Хасан Насуф | "Кубадън" | Лозница | 7 | Аксел Наков | "Шампиони" | Самуил |
8 | Иван Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Корай Карабаджак | "Каолин-2000" | Глоджево |
9 | Иван Георгиев | "Никола Станчев" | Созопол | 9 | Димитър Бисерков | "Би Риал" | Сандански |
10 | Никола Сърнев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Мехмед Мехмедов | "Мадарски конник" | Шумен |
11 | Васил Василев | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Нурай Селиман | "Лудогорска слава" | Глоджево |
12 | Денис Ахмедов | "Златарица" | Златарица | 12 | Кристиян Рупелов | "Митекс" | Благоевград |
13 | Момчил Недялков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 13 | Ташко Петков | "Златарица" | Златарица |
14 | Митко Стоянов | "Вълко Костов" | Симеоновград | 14-17 | Берен Искендер | "Ангел войвода" | Хасково |
15 | Диян Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 14-17 | Рашид Владев | "Румен Павлов" | Стражица |
16 | Симар Мюмюнов | "Айтос" | Айтос | 14-17 | Николай Ников | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Пабло Иванов | "Странджа-2001" | Средец | 14-17 | Георги Колев | "Истър" | Тутракан |
18 | Никола Николов | "Черноморски сокол" | Варна | 18 | Емил Миленков | "Черноморски сокол" | Варна |
19-21 | Орхан Ефраим | "Румен Павлов" | Стражица | 19 | Стефан Иванов | "Никола Станчев" | Созопол |
19-21 | Александър Росенов | "Румен Павлов" | Стражица | ||||
19-21 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | кат. 38 кг | |||
22-24 | Ахмед Ахмед | "Буря" | Караманци | 1 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград |
22-24 | Светльо Стоянов | "Дан Колов" | В.Преслав | 2 | Николай Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
22-24 | Алекс Фотев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас |
25-26 | Дилън Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Иван Димитров | "Би Риал" | Сандански |
25-26 | Зекерие Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Валентин Боянов | "Левски" | София |
27-30 | Радослав Георгиев | "Приморец" | Аксаково | 5 | Халил Халил | "Айтос" | Айтос |
27-30 | Баръш Садула | "Хан Аспарух" | Исперих | 7 | Джемал Хюсеин | "Руен" | Руен |
27-30 | Серкан Реджеб | "Шампиони" | Самуил | 8 | Георги Василев | "Хан Аспарух" | Исперих |
27-30 | Станислав Стоянов | "Митекс" | Благоевград | 9 | Нур Юсуф | "Буря" | Караманци |
10 | Ашкън Шефкет | "Хан Аспарух" | Исперих | ||||
кат. 35 кг | 11 | Марчо Петков | "Никола Станчев" | Созопол | |||
1 | Дарин Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 12 | Тихомир Драгиев | "Миньор" | Раднево |
2 | Дилян Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Виктор Вълчанов | "Енергетик" | Гълъбово |
3 | Диан Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Аксел Шукри | "Айтос" | Айтос |
3 | Румен Джамбазов | "Би Риал" | Сандански | 15 | Васил Рангелов | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Ханди Басри | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Атанас Атанасов | "Енергетик" | Гълъбово |
5 | Дениз Хълми | "Агросем" | Острово | 17 | Денислав Василев | "Дунав" | Сливо поле |
7 | Илия Темелков | "Армеец-ЦСКА" | София | 18 | Денис Кудров | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
8 | Емир Кадир | "Осман Дуралиев" | Исперих | 19 | Жасмин Аспарухов | "Златарица" | Златарица |
9 | Никола Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 20 | Абил Сеферов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
10 | Стефан Гочев | "Димитровград" | Димитровград | 21-22 | Александър Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново |
11 | Красимир Лазаров | "Беласица" | Петрич | 21-22 | Стефан Николов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
12 | Енис Гюлеовлу | "Лудогорска слава" | Глоджево | 23 | Найден Вълчев | "Енергетик" | Гълъбово |
13 | Йордан Маринов | "Сандрово" | Сандрово | 24 | Неджип Неджипов | "Агросем" | Острово |
14 | Ивалин Дросев | "Берое" | Стара Загора | 25 | Едмон Барутев | "Бистрица-Абланица" | Абланица |
15 | Янакиев Марчоков | "Асеновец" | Асеновград | 26 | Стилиян Джоров | "Би Риал" | Сандански |
16 | Стамен Кисьов | "Странджа-2001" | Средец | 27 | Сюлейман Мустафов | "Олимпиец" | Търговище |
17 | Семих Зюхтиев | "Дунав" | Сливо поле | 28-31 | Мартин Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
18 | Ергюн Шукри | "Руен" | Руен | 28-31 | Михаил Амелев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
19 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 28-31 | Ремзи Ремзиев | "Кубадън" | Лозница |
20 | Георги Василев | "Румен Павлов" | Стражица | 28-31 | Месил Ешрефов | "Каолин-2000" | Глоджево |
21 | Мартин Сираков | "Родопи-2017" | Рудозем | 32 | Кристиан Енчев | "Сандрово" | Сандрово |
22-26 | Давид Кирилов | "Сандрово" | Сандрово | 33-38 | Берк Хаджимустафов | "Каолин-2000" | Глоджево |
22-26 | Джем Тесми | "Мадарски конни" | Шумен | 33-38 | Николай Костов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
22-26 | Иван Петров | "Загорец" | Нова Загора | 33-38 | Олчай Халим | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
22-26 | Окан Васви | "Осман Дуралиев" | Исперих | 33-38 | Божидар Добрев | "Дан Колов" | Елена |
27 | Николай Димитров | "Сандрово" | Сандрово | 33-38 | Мартин Кабаков | "Родопи-2017" | Рудозен |
28 | Фикрет Фикретов | "Езерче" | Езерче | 33-38 | Васил Кайнакчиев | "Славия-2009" | София |
22-26 | Станислав Димитров | "Приморец" | Аксаково | 39 | Сонер Хасан | "Крепост" | Стремци |
29-31 | Емилиян Борисов | "Румен Павлов" | Стражица | 40 | Емре Ердуванов | "Борба" | Шумен |
29-31 | Умут Гьоч | "Езерче" | Езерче | 41-43 | Валери Георгиев | "Загорец" | Нова Загора |
29-31 | Мартин Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 41-43 | Азис Таиров | "Бистрица-Абланица" | Абланица |
32-33 | Димитър Георгиев | "Странджа-2001" | Средец | 41-43 | Осман Осман | "Айтос" | Айтос |
32-33 | Али Ариф | "Аркос" | Партизани | 44 | Десислав Славов | "Енергетик" | Гълъбово |
45 | Веселин Пейков | "Румен Павлов" | Стражица | ||||
кат. 42 кг | |||||||
1 | Дениз Ибрям | "Димитровград" | Димитровград | кат. 47 кг | |||
2 | Калоян Атанасов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Гюкан Хазим | "Берое" | Стара Загора |
3 | Никола Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Александрин Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански | 3 | Петко Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Илия Илиев | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Александър Ваканин | "Левски" | София |
5 | Димитър Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Григор Чернаков | "Енергетик" | Гълъбово |
7 | Исмаил Косин | "Левски" | София | 5 | Атанас Милев | "Спартак" | Сандански |
8 | Али Смаил | "Айтос" | Айтос | 7 | Шенол Шефъдън | "Лудогорец- Паисиево" | Паисиево |
9 | Петър Диков | "Бургас" | Бургас | 8 | Румен Димов | "Станка Златева" | Сливен |
10 | Георги Френгов | "Би Риал" | Сандански | 9 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
11 | Георги Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Денислав Йорданов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
12 | Хайредин Хюсеин | "Продан Гарджев" | Бургас | 11 | Теодор Василев | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Андон Великов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Исмаил Заим | "Левски" | София |
14 | Християн Евтимов | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Благой Урлачки | "Митекс" | Благоевград |
15 | Ертан Мухарем | "Айтос" | Айтос | 14 | Мерджан Хасан | "Дан Колов" | В.Преслав |
16 | Серкан Насуфов | "Дунав" | Сливо поле | 15 | Ибрахим Илязов | "Аркос" | Партизани |
17 | Теодор Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | 16 | Динчер Кючук | "Истър" | Тутракан |
18 | Христо Драгнев | "Беласица" | Петрич | 17 | Ивайло Паковски | "Мадарски конник" | Шумен |
19 | Джесур Адем | "Руен" | Руен | 18 | Сабри Лешков | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
20 | Даниел Енчев | "Аркос" | Партизани | 19 | Марин Николов | "Тракиец" | Пловдив |
21 | Мартин Петров | "Хари Стоев" | Свиленград | 20 | Алпай Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
22 | Станимир Бончев | "Дан Колов" | Севлиево | 21 | Дамян Лазаров | "Истър" | Тутракан |
23 | Станислав Славчев | "Вълко Костов" | Симеоновград | 22 | Христо Гогулев | "Беласица" | Петрич |
24 | Васил Маринов | "Никола Станчев" | Созопол | 23 | Синан Рагъб | "Буря" | Караманци |
25 | Денис Назмиев | "Дунав" | Сливо поле | 24 | Ерен Мехмед | "Хан Аспарух" | Исперих |
26 | Антон Стоянов | "Тракия-93" | Стамболийски | 25 | Любомир Лазаров | "Дан Колов" | Елена |
27 | Мехмед Гани | "Каолин-2000" | Глоджево | 26 | Георги Цонев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
28 | Петко Мицев | "Би Риал" | Сандански | 27-28 | Алекс Александров | "Левски" | София |
29 | Тихомир Славчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 27-28 | Тихомир Димитров | "Вълко Костов" | Симеоновград |
30 | Анатоли Боюклиев | "Родопи-2017" | Рудозем | 29-34 | Антон Делев | "Вълко Костов" | Симеоновград |
33 | Фахредин Халим | "Руен" | Руен | 29-34 | Янис Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас |
31-32 | Алпер Фейзи | "Асеновец" | Асеновград | 29-34 | Юмер Али | "Айтос" | Айтос |
31-32 | Дарин Крумов | "Дунав" | Сливо поле | 29-34 | Дамян Радев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
34-36 | Иван Симеонов | "Добруджански юнак" | Добрич | 29-34 | Севгин Мустафа | "Продан Гарджев" | Бургас |
34-37 | Бранимир Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 29-34 | Радослав Георгиев | "Продан Гарджев" | Бургас |
34-37 | Радшид Шакиров | "Каолин-2000" | Глоджево | 35-37 | Павел Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово |
34-37 | Христо Ихтеров | "Тракиец" | Пловдив | 35-37 | Кадри Хасанов | "Румен Павлов" | Стражица |
38 | Марин Маринов | "Румен Павлов" | Стражица | 35-37 | Синан Ходжов | "Родопи-2017" | Рудозем |
39-41 | Стилян Мангрей | "Никола Станчев" | Созопол | 38 | Юксел Сабрински | "Родопи-2017" | Рудозем |
39-41 | Ивайло Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 39-41 | Рюстем Хрюстем | "Аркос" | Партизани |
39-41 | Паоло Ангелов | "Дан Колов" | В.Преслав | 39-41 | Християн Кънчев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
42 | Христо Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 39-41 | Ерай Кямил | "Лудогорец- Паисиево" | Паисиево |
42 | Кристиян Емирски | "Родопи-2017" | Рудозем | ||||
кат. 53 кг | |||||||
1 | Ердал Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 59 кг | |||
2 | Владимир Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Кристиян Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Емил Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 2 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Хюсеин Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Александър Тулба | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Даниел Цонев | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Есер Белбер | "Лудогорска слава" | Глоджево |
5 | Мустафа Смаил | "Айтос" | Айтос | 5 | Пламен Попов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Емирхан Ганчев | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 5 | Серкан Хасан | "Руен" | Руен |
8 | Фаридин Фаридин | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Александър Милчев | "Станка Златева" | Сливен |
9 | Огнян Тодоров | "Руен" | Руен | 8 | Никола Петров | "Станка Златева" | Сливен |
10 | Виктор Максимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Рамадан Дуржев | "Асеновец" | Асеновград |
11 | Иван Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 10 | Никола Ходжев | "Берое" | Стара Загора |
12 | Анъл Сали | "Локомотив-93" | Варна | 11 | Йордан Шезаил | "Румен Павлов" | Стражица |
13 | Шабан Топалов | "Асеновец" | Асеновград | 12 | Емре Алиев | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Евгени Милев | "Би Риал" | Сандански | 13 | Рифат Руфи | "Хан Аспарух" | Исперих |
15 | Семих Каракаш | "Агросем" | Острово | 14 | Спартак Слободанов | "Истър" | Тутракан |
16 | Мартин Стефанов | "Дан Колов" | Елена | 15 | Ахмед Исмаилов | "Аркос" | Партизани |
17 | Бахри Бахриев | "Аркос" | Партизани | 16 | Наско Николов | "Никола Станчев" | Созопол |
18 | Сашо Елмаз | "Михо Дуков" | Шивачево | 17 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище |
19 | Далга Салиев | "Кубадън" | Лозница | 18 | Кольо Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
20 | Фердинай Сираков | "Бистрица-Абланица" | Абланица | 19 | Велизар Александров | "Продан Гарджев" | Бургас |
21 | Васил Козарев | АСК "Сливен" | Сливен | 20 | Мартин Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
22-24 | Преслав Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 21 | Джанер Лютвиев | "Дунав" | Сливо поле |
22-24 | Орхан Недков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 22 | Владимир Данчев | "Мадарски конник" | Шумен |
22-24 | Мерт Късов | "Каолин-2000" | Глоджево | 23 | Волкан Исмаил | "Осман Дуралиев" | Исперих |
25 | Антоан Николов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 24 | Ферад Ферад | "Кубадън" | Лозница |
26-31 | Йордан Йорданов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 25 | Иреджеб Иреджебов | "Шампиони" | Самуил |
26-31 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | 26 | Мехмед Мехмед | "Аркос" | Партизани |
26-31 | Милан Няголов | "Славия-2009" | София | 27-31 | Ганчо Ганчев | АСК "Сливен" | Сливен |
26-31 | Мелих Ниязи | "Осман Дуралиев" | Исперих | 27-31 | Ясен Боев | "Продан Гарджев" | Бургас |
26-31 | Джейхан Шишков | "Вълко Костов" | Свиленград | 27-31 | Атил Исмаилов | "Мадарски конник" | Шумен |
26-31 | Стилиян Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 27-31 | Цветослав Великов | "Сандрово" | Сандрово |
32 | Баръш Хюсеинов | "Шампиони" | Самуил | 27-31 | Георги Георгиев | "Странджа-2001" | Средец |
33-35 | Гюнай Осман | "Борба" | Шумен | 32 | Алекс Ибрямов | "Агросем" | Острово |
33-35 | Радослав Здравков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 33-34 | Доан Сака | "Каолин-2000" | Глоджево |
33-35 | Денис Дойчев | "Приморец" | Аксаково | 33-34 | Янис Дурев | "Родопи-2017" | Рудозем |
36-37 | Дейвид Дурев | "Родопи-2017" | Рудозем | 35-37 | Християн Васков | "Енергетик" | Гълъбово |
36-37 | Мустафа Младенов | "Аркос" | Партизани | 35-37 | Геца Николов | "Кубадън" | Лозница |
38-39 | Росен Стамов | "Тракиец" | Пловдив | 35-37 | Тодор Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
38-39 | Иван Томчев | "Станка Златева" | Сливен" | 38 | Ефе Зекерия | "Добруджански юнак" | Добрич |
40 | Александър Сърбенов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 73 кг | |||||||
кат. 66 кг | 1 | Емре Мухамед | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Орлин Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих | 2 | Калоян Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
2 | Райчо Иванов | "Бургас" | Бургас | 3 | Искрен Виденов | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Чавдар Павлов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Петър Стефанов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Атанас Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 5 | Мерджан Бургуджиев | "Лудогорец" | Паисиево |
5 | Деан Петров | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Андриян Вълканов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Милен Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Александър Петров | "Славия-2009" | София |
7 | Ниязи Сеид | "Крепост" | Стремци | 8 | Алпер Йонков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
8 | Петромир Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Корай Рофи | "Добруджански юнак" | Добрич |
9 | Александър Стойнев | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Велизар Валентинов | "Дунав" | Сливо поле |
10 | Берхант Хасанов | "Дунав" | Сливо поле | 11 | Цветомир Каменов | "Славия-2009" | София |
11 | Габриел Бинев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
12 | Ахмед Ахмедов | "Шампиони" | Самуил | кат. +73 кг | |||
13 | Тогай Осман | "Бургас" | Бургас | 1 | Петър Цонев | "Добруджански юнак" | Добрич |
14 | Димитър Харалампиев | "Левски" | София | 2 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич |
15-16 | Йован Киманов | "Румен Павлов" | Елхово | 3 | Осман Юмер | "Асеновец" | Асеновград |
15-16 | Стоян Иванов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Онур Исмед | "Агросем" | Острово |
17-21 | Ерай Ибрямов | "Хан Аспарух" | Исперих | 5 | Хазим Хазим | "Айтос" | Айтос |
17-21 | Пламен Сиредов | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Кирил Жабов | "Продан Гарджев" | Бургас |
17-21 | Окан Ибрямов | "Айтос" | Айтос | 7 | Стефан Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
17-21 | Кристиян Пейчев | "Продан Гарджев" | Бургас | 8 | Мукит Боянов | "Руен" | Руен |
17-21 | Есер Халидов | "Боди-спорт груп" | Кубрат | 9-10 | Никола Соколов | "Златарица" | Златарица |
22 | Фадли Кехайовов | "Езерче" | Езерче | 9-10 | Ялчън Хамза | "Кубадън" | Лозница |
23 | Цветелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 11 | Денис Савов | "Димитровград" | Димитровград |
24 | Джем Ремзиев | "Дан Колов" | В.Преслав | 12 | Мелих Мехмед | "Каолин-2000" | Глоджево |
13 | Емре Алиосман | "Шампиони" | Самуил | ||||
Най-техничен състезател - Гьокан Хазим, СК Борба "Берое", Стара Загора, кат. 47 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Ердал Галип, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас, кат 53 кг | |||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла |