Архив резултати
ДЛП мъже, кл. стил (09-10.01.2021, София)
- Неделя, 10 Януари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||||
1 | Стефан Григоров | 94 | "Слава" | Монтана | 1 | Едмонд Назарян | 02 | "Бургас" | Бургас |
2 | Недялко Петров | 95 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Андрей Георгиев | 95 | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Марио Михайлов | 90 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Цветан Сирашки | 01 | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Мирослав Емилов | 02 | "Надежда Оряхово-2014" | Оряхово | 3 | Мартин Велев | 98 | "Балкан" | Ботевград |
5 | Георги Захариев | 94 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Любомир Владимиров | 00 | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Красимир Калоянов | 03 | "Надежда Оряхово-2014" | Оряхово | 5 | Александър Мирчев | 98 | "Балкан" | Ботевград |
7 | Тайфун Тодоров | 02 | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Адриан Романов | 03 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Паоло Милков | 03 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 8 | Алекси Зашев | 00 | "Стоян Николов" | Златица |
9 | Антонино Кильов | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Михаил Михайлов | 01 | "Ловеч" | Ловеч |
10 | Георги Райнов | 01 | "Бургас" | Бургас | 10 | Галин Гочев | 02 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Паруш Иванов | 03 | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Милен Янков | 96 | "Ловеч" | Ловеч |
12 | Айредин Хюсеин | 03 | "Бургас" | Бургас | 12 | Радослав Клашнов | 02 | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Божидар Вергилов | 98 | "Балкан" | Ботевград | |||||
14 | Антон Господинов | 03 | "Бургас" | Бургас | кат. 67 кг | ||||
15 | Борислав Марчев | 02 | "Ботев-93" | Враца | 1 | Иво Илиев | 00 | "Челопеч" | Челопеч |
16 | Димо Тонев | 94 | "Берое" | Стара Загора | 2 | Дейвид Димитров | 96 | "Миньор" | Перник |
3 | Стоян Илиев | 97 | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
кат. 63 кг | 3 | Свилен Костадинов | 89 | "Локомотив-93" | Варна | ||||
1 | Августин Спасов | 95 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Георги Аначков | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Николай Вичев | 92 | "Ботев-93" | Враца | 5 | Константин Стас | 92 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Илия Мустаков | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Радослав Димитров | 03 | "Бургас" | Бургас |
3 | Десислав Дормушев | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 8 | Любомир Кирилов | 03 | "Левски" | София |
5 | Георги Ценов | 02 | "Левски" | София | 9 | Йордан Арнаудов | 03 | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Атанас Асенов | 03 | "ЦСКА-Вл.Стойчев4 | София | 10 | Георги Петров | 01 | "Миньор" | Перник |
7 | Калин Мутев | 02 | "Славия" | София | 11 | Росен Великов | 00 | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Димитър Димитров | 95 | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Антонио Пармаков | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Никола Николов | 98 | "Бургас" | Бургас | 13 | Жулиян Ежков | 02 | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
14 | Невен Младенов | 89 | "Славия" | София | |||||
кат. 72 кг | 15 | Владимир Божилов | 92 | "Миньор" | Перник | ||||
1 | Нестър Нестъров | 96 | "НСА-Васил Левски" | София | |||||
2 | Калоян Попов | 98 | "Балкан" | Ботевград | кат. 77 кг | ||||
3 | Златомир Емилов | 98 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 1 | Айк Мнацаканян | 95 | "Миньор" | Перник |
3 | Андрей Борисов | 94 | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Стоян Кубатов | 97 | "Ботев-93" | Враца |
5 | Борис Маринов | 97 | "Славия" | София | 3 | Тодор Мелконян | 97 | "Славия" | София |
5 | Якуб Дерменджиев | 02 | "Левски" | София | 3 | Даниел Александров | 91 | "Миньор" | Перник |
7 | Антон Семизов | 02 | "Берое" | Стара Загора | 5 | Теодор Георгиев | 02 | "Плевен" | Плевен |
8 | Николай Дзезов | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Цвятко Пашкулев | 02 | "Левски" | София |
9 | Рафет Рашид | 02 | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Найден Стойчев | 03 | "Бургас" | Бургас |
10 | Виктор Гюров | 03 | "Славия" | София | 8 | Теодор Апостолов | 95 | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
11 | Марио Цветанов | 02 | "Плевен" | Плевен | 9 | Даниел Костадинов | 03 | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Атанас Атанасов | 98 | "Левски" | Карлово | 10 | Мартин Гергинов | 98 | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Велислав Кирилов | 02 | "Левски" | София | 11 | Михаил Махарадзе | 00 | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Нено Джамбазов | 99 | "Стоян Николов" | Златица | 12 | Светозар Тонев | 99 | "Бургас" | Бургас |
15 | Бекир Хасан | 02 | "Бургас" | Бургас | 13 | Рашко Каменаров | 02 | "Левски" | София |
16 | Ивайло Казаков | 01 | "Берое" | Стара Загора | 14 | Олег Миров | 00 | "НСА-Васил Левски" | София |
17 | Андриан Данчев | 03 | "Левски" | София | 15 | Иван Стоянов | 00 | "Левски" | Карлово |
16 | Жоро Добрев | 01 | "НСА-Васил Левски" | София | |||||
кат. 82 кг | 17 | Георги Берчев | 90 | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Росиан Дермански | 95 | "Ботев-93" | Враца | 18 | Михаил Веновски | 02 | "Славия" | София |
2 | Захари Зашев | 99 | "Ботев-93" | Враца | 19 | Никола Димитров | 03 | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Денис Кукушев | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 20 | Илиян Василев | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Атанас Колев | 89 | "НСА-Васил Левски" | София | 22 | Иво Стоянов | 02 | "Славия" | София |
5 | Никола Ганчев | 00 | "Ловеч" | Ловеч | |||||
5 | Тихомир Димов | 99 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | кат. 87 кг | ||||
7 | Атанас Терзийски | 03 | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Йоан Димитров | 96 | "Ботев-93" | Враца |
8 | Филип Радойков | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Светослав Николов | 98 | "Ботев-93" | Враца |
9 | Здравко Димитров | 99 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Илиян Върбанов | 02 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
10 | Ивайло Александров | 00 | "Слава" | Монтана | 3 | Валери Алексиев | 01 | "Балкан" | Ботевград |
11 | Борислав Генчов | 98 | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Иван Георгиев | 03 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
12 | Николай Гушевилов | 03 | "Левски" | София | 5 | Деян Ангелов | 03 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Юли Андреев | 02 | "Плевен" | Плевен | 7 | Димитър Димитров | 99 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
14 | Михаил Петков | 94 | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Борислав Василев | 00 | "Миньор" | Перник |
15 | Александър Косев | 02 | "Левски" | София | 9 | Бетино Георгиев | 01 | "Ботев-93" | Враца |
16 | Иван Манов | 02 | "Левски" | София | 10 | Иван Иванов | 89 | "Хасково" | Хасково |
17 | Георги Ламбрев | 95 | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Кирил Тодоров | 01 | "Бургас" | Бургас |
18 | Тунай Бекир | 92 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||||
19 | Николай Лазаридис | 03 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | кат. 130 кг | ||||
20 | Мартин Борисов | 94 | "Бургас" | Бургас | 1 | Иван Иванов | 86 | "Ботев-93" | Враца |
21 | Мирослав Алдинов | 96 | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Радослав Георгиев | 97 | "Берое" | Стара Загора |
22 | Величко Величков | 01 | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Емилиян Лазаров | 02 | "Ботев-93" | Враца |
3 | Асен Петров | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | |||||
кат. 97 кг | 5 | Венелин Веселинов | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
1 | Кирил Милов | 97 | "Ботев-93" | Враца | 5 | Даниел Кардашлиев | 87 | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Петър Гичев | 99 | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Михаил Мелехов | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Илиян Лазаров | 02 | "Ботев-93" | Враца | 8 | Иван Аврамов | 95 | "Бургас" | Бургас |
3 | Мариян Маринов | 99 | "Ботев-93" | Враца | 9 | Асен Табаков | 91 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Георги Морунов | 03 | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Иван Михайлов | 87 | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Калоян Иванов | 03 | "Левски" | София | 11 | Орхан Юсеин | 03 | "Плевен" | Плевен |
7 | Симеон Станкович | 95 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Стилиян Топов | 98 | "Левски" | Карлово |
8 | Христо Димов | 99 | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Ангел Чолев | 03 | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Ради Недков | 90 | "НСА-Васил Левски" | София | 14 | Тошко Ангелов | 03 | "Левски" | София |
10 | Айрън Рамадановски | 94 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Йордан Славев | 97 | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Ангел Георгиев | 03 | "Левски" | Левски | 16 | Александър Вътев | 99 | "Хасково" | Хасково |
12 | Марио Маноилов | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 17 | Георги Аврамов | 98 | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Мартин Иванов | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 18 | Емил Борисов | 90 | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Калоян Павлов | 00 | "Левски" | София | 19 | Димитър Грозев | 00 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
15 | Христо Коларов | 01 | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 20 | Тони Танчев | 90 | "Левски" | Карлово |
16 | Емил Христов | 99 | "Левски" | Карлово | 21 | Тарек Щеуи | 94 | "Челопеч" | Челопеч |
17 | Мирослав Тодоров | 91 | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |||||
18 | Сабо Стайков | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
Най-техничен състезател - Едмонд Назарян, кат. 60 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||||
Най-резултатен състезател - Иво Илиев, кат. 67 кг, СК Борба "Челопеч", Челопеч | |||||||||
Гл. съдия: Милен Марков /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |