Архив резултати
ДЛП момчета, кл. стил (14-15.01.2021, Г.Оряховица)
- Петък, 15 Януари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Калоян Иванов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Димитър Димитров | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Зарко Илиев | "Селановци-93" | Селановци | 2 | Кристиян Александров | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Кристиян Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Божидар Геров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
4 | Кристиян Иванов | "Класик" | Белене | 3 | Иван Торньов | "Слава" | Монтана |
5 | Адриян Иванов | "Септември" | София | 5 | Кристиян Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Недко Скачков | "Стоян Николов" | Златица | ||||
кат. 41 кг | 7 | Огнян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Альоша Илиев | "Плевен" | Плевен | 8 | Иивън Каменов | "Ботев-93" | Враца |
2 | Владислав Марков | "Плевен" | Плевен | 9 | Стоян Филипов | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Дилян Терзиев | "Левски" | София |
3 | Андрей Дюзев | "Плевен" | Плевен | ||||
5 | Светлозар Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 44 кг | |||
5 | Адриян Канев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Стефан Стефанов | "Септември" | София |
7 | Майкъл Митов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Живодар Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Божидар Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков |
4 | Сашко Цолов | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 48 кг | 5 | Красимир Ников | "Левски" | София | |||
1 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 6 | Илиян Момчилов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Михаил Милайлидис | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Петър Петров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
3 | Кристиян Миленков | "Левски" | София | кат. 52 кг | |||
5 | Данаил Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Габриеле Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
5 | Петър Г. Петров | "Славия" | София | 2 | Петьо Ангелов | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Деян Еминов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца |
8 | Мирослав Стоянов | "Челопеч" | Челопеч | 3 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Димчо Андреев | "Селановци-93" | Селановци | 5 | Динко Нейков | "Локомтив-93" | Варна |
10 | Стилян Петров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Павел Павлов | "Берое" | Стара Загора |
11 | Никола Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 7 | Любомир Георгиев | "Левски" | София |
12 | Драгомир Бежков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 8 | Мирослав Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Алекнадро Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Станислав Райчев | "Миньор" | Перник |
10 | Стоян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 57 кг | 11 | Димитър Куманов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||
1 | Цветомир Ангелов | "Плевен" | Плевен | 12 | Иван Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Даниел Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | 14 | Петър Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Сергей Стоев | "Балкан" | Ботевград | 15 | Евгени Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Теодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Апостол Апостолов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Мартин Трифонов | "Плевен" | Плевен | 17 | Александър Марков | "Плевен" | Плевен |
7 | Тихомир Димитров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
8 | Георги Кръстев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 62 кг | |||
9 | Слав Кандов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 1 | Борислав Маринов | "Плевен" | Плевен |
10 | Денис Цветанов | "Плевен" | Плевен | 2 | Айдениз Алиев | "Плевен" | Плевен |
11 | Михаил Амелев | "Бургас" | Бургас | 3 | Сребрин Боев | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Антонио Ризов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | 5 | Стефан Таков | "Слава" | Монтана |
14 | Дейвид Младенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Емилиян Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Михаил Стоянов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Билян Николаев | "Класик" | Белене |
16 | Калоян Петров | "Класик" | Белене | 8 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна |
17 | Тихомир Цонков | "Ботев-93" | Враца | 9 | Александър Сашов | "НСА-Васил Левски" | София |
18 | Тодор Тумбев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 10 | Ангел Кьосев | "Рилски спортист" | Самоков |
19 | Донимир Димитров | "Ботев-93" | Враца | 11 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана |
20 | Виктор Иванов | "Плевен" | Плевен | 12 | Ивалин Цветанов | "Плевен" | Плевен |
13 | Димитър Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 68 кг | 14 | Калоян Борисов | "Славия" | София | |||
1 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 15 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас |
2 | Александър Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Антонио Иванов | "Миньор" | Перник |
3 | Виктор Спасов | "Левски" | София | 17 | Любчо Благоев | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Найден Найденов | "Челопеч" | Челопеч | 18 | Станислав Славчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Алекс Киров | "Стоян Николов" | Златица | ||||
5 | Християн Петков | "Плевен" | Плевен | кат. 75 кг | |||
7 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана | 1 | Мартин Шишеков | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Момчил Жеков | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Жан-Пол Кръстев | "Бургас" | Бургас |
9 | Георги Антов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Николай Начев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
10 | Александър Валентинов | "Миньор" | Перник | 3 | Радостин Василев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
11 | Иво Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Дейвид Каллаиан | "Левски" | София |
12 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Ахметин Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Теодор Коцев | "Славия" | София | 7 | Кристиан Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Диян Сарандев | "Бургас" | Бургас | 8 | Мустафа Робов | "Атлетик" | Пловдив |
15 | Илия Огнянов | "Септември" | София | 9 | Марк Дедев | "Славия" | София |
16 | Галин Господинов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Николай Иванов | "Берое" | Стара Загора |
11 | Томас Димитров | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 85 кг | |||||||
1 | Антонино Тахов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | ||||
2 | Християн Васков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. +85 кг | |||
3 | Илиян Димитров | "Левски" | София | 1 | Слав Василев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Стефан Търгов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Пламен Георгиев | "Левски" | София |
5 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Христо Цанковски | "Плевен" | Плевен |
5 | Кирил Стефанов | "Септември" | София | 3 | Тони Тодоров | "Плевен" | Плевен |
7 | Джовани Добрев | "Плевен" | Плевен | 5 | Цанко Асенов | "Челопеч" | Челопеч |
8 | Борислав Въжаров | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Теодор Трендафилов | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Габриел Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Стоян Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Андраник Нерсисян | "Бургас" | Бургас |
11 | Борис Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 9 | Йордан Петров | "Левски" | София |
12 | Веско Кърчев | "Плевен" | Плевен | 10 | Исус Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
13 | Мариян Кожухарски | "Плевен" | Плевен | 11 | Никола Арабаджиев | Борба | Хасково |
14 | Антонио Симеонов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Стефано Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
Най-резултатен състезател - Габриеле Георгиев, кат. 52 кг, СК Борба "ЦСКА-Вл.Стойчев", гр. София | |||||||
Най-техничен състезател - Цветомир Ангелов, кат. 57 кг, СК Борба "Плевен", Плевен | |||||||
Гл.съдия: /п/ Милен Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |