Архив резултати
ДЛП момчета, св. стил (15-17.01.2021, Г.Оряховица)
- Неделя, 17 Януари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 41 кг | ||||||
1 | Александър Росенов | "Румен Павлов" | Стражица | 1 | Йордан Котрулев | "Би Риал" | Сандански |
2 | Кристиян Демирев | "Айтос" | Айтос | 2 | Васил Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Никола Сърнев | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
кат. 38 кг | 4 | Теодор Цонев | "Станка Златева" | Сливен | |||
1 | Есад Бозали | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 5 | Хюсеин Арифов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Айлин Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 6 | Павлин Паунов | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Алекс Фотев | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Христо Абаджиев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Ростислав Симеонов | "Спартак" | Варна | ||||
5 | Станимир Русанов | "Румен Павлов" | Стражица | кат. 44 кг | |||
5 | Симеон Сидерас | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
7 | Димитър Димов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 2 | Лавренциос Григорядис | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Георги Илиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 3 | Каан Хаджимехмед | "Буря" | Караманци |
9 | Момчил Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Ивайло Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Хасан Насуф | "Кубадън" | Лозница | 5 | Николай Стоимиров | "Левски" | София |
11 | Диан Грозев | "Казанлък" | Казанлък | 5 | Иван Чавдаров | "Стефан Караджа" | Елхово |
12 | Емре Ниязиев | "Борба" | Шумен | 7 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен |
8 | Дилън Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 48 кг | 9 | Тодор Зеленков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||
1 | Пресиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Александър Джорински | "Спартак" | Варна |
2 | Мурад Иляз | "Буря" | Караманци | 11 | Ивайло Димитров | "Истър" | Тутракан |
3 | Марин Милев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 12 | Антоан Николов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Габриел Василев | "Берое" | Стара Загора | ||||
5 | Ердал Алиев | "Олимпиец" | Търговище | кат. 52 кг | |||
5 | Янаки Марчоков | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Ник Дойчинов | "Илия Павлов" | Велико Търново |
7 | Михаил Сейкел | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Тихомир Драгиев | "Берое" | Стара Загора |
8 | Иван Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол | 3 | Христо Драгнев | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Николай Ников | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Николай Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
10 | Вилиян Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Борис Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Георги Ангелов | "Истър" | Тутракан | 5 | Стефан Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
12 | Иван Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Никола Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
13 | Ивайло Ненов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Кристиан Методиев | "Спартак" | Варна |
14 | Аксел Шукри | "Айтос" | Айтос | 9 | Иван Тилков | "Беласица" | Петрич |
15 | Евгени Евтимов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Мустафа Мустафа | "Атлетик" | Пловдив |
16 | Сидар Петков | "Енергетик" | Гълъбово | 11 | Илкер Фахридин | "Буря" | Караманци |
17 | Кристиян Василев | "Мадарски конник" | Шумен | 12 | Стилян Рачев | "Бургас" | Бургас |
18 | Димитър Славов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Даниел Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
19 | Николай Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Мехмед Гани | "Каолин-2000" | Глоджево |
20 | Ангел Кехайов | "Би Риал" | Сандански | 15 | Асен Асенов | "Дан Колов" | Севлиево |
21 | Акън Ахмед | "Айтос" | Айтос | 16 | Станимир Станев | "Олимпиец" | Търговище |
22 | Пламен Христозов | "Димитровград" | Димитровград | 17 | Християн Кънчев | "Етър Виктори-2011" | Велико Търново |
23 | Денис Курдов | "Етър-Виктори" | Велико Търново | 18 | Пламен Дерменджиев | "Берое" | Стара Загора |
24 | Андрей Петков | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Тодор Младенов | "Истър" | Тутракан |
25 | Семих Бейсинов | "Борба" | Шумен | 20 | Корай Карабаджак | "Каолин-2000" | Глоджево |
21 | Мартин Маринов-Йосифов | "Славия-2009" | София | ||||
кат. 57 кг | |||||||
1 | Беркай Тефик | "Буря" | Караманци | кат. 62 кг | |||
2 | Аднан Тайров | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Ердал Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Стоян Сашев | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен |
3 | Семих Зюхтиев | "Дунав" | Сливо поле | 3 | Дамян Радев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Петко Михайлов | "Ангел Гочев" | Созопол | 3 | Денис Ивелинов | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Стефан Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол | 5 | Лъчезар Лендов | "Станка Златева" | Сливен |
7 | Кристиян Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Васил Маринов | "Ангел Гочев" | Созопол |
8 | Божидар Добрев | "Дан Колов" | Елена | 7 | Павел Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово |
9 | Онур Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Йордан Атанасов | "Бургас" | Бургас |
10 | Румен Джамбазов | "Би Риал" | Сандански | 9 | Румен Димов | "Станка Златева" | Сливен |
11 | Георги Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Азис Таиров | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Едуард Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Тодор Кутев | "Левски" | София |
13 | Виктор Милчев | "Приморец" | Аксаково | 12 | Шабан Топалов | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
14 | Нурай Селиман | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Борис Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
15 | Даниел Шивачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Звезделин Иванов | "Берое" | Стара Загора |
16 | Серкан Ахмед | "Руен" | Руен | 15 | Александър Сърбинов | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Георги Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 16 | Ганчо Пондев | "Казанлък" | Казанлък |
18 | Никола Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Бонимир Бонев | "Загорец" | Нова Загора |
19 | Йордан Маринов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18 | Майкъл Хубенов | "Берое" | Стара Загора |
20 | Едуард Василев | "Истър" | Тутракан | 19 | Борислав Иванов | "Берое" | Стара Загора |
21 | Мартин Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 20 | Джанер Зейтиев | "Дунав" | Сливо поле |
22 | Валери Цветанов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 21 | Георги Френгов | "Би Риал" | Сандански |
23 | Осман Осман | "Айтос" | Айтос | 22 | Исмет Сали | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
24 | Борис Банчев | "Станка Златева" | Сливен | 23 | Пресиян Димитров | "Истър" | Тутракан |
25 | Динко Тонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 24 | Кристиян Йорданов | "Стефан Караджа" | Стражица |
26 | Алтан Севинчев | "Борба" | Шумен | ||||
27 | Станимир Янев | "Атлетик" | Пловдив | кат. 75 кг | |||
28 | Стилян Янчев | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Григор Чернаков | "Берое" | Стара Загора |
29 | Али Мехмедов | "Агросем" | Острово | 2 | Иван Ангелов | "Стефан Караджа" | Елхово |
30 | Константин Димитров | "Левски" | София | 3 | Каан Демиров | "Борба" | Шумен |
3 | Ахмед Ахмед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 68 кг | 5 | Деан Петров | "Спартак" | Варна | |||
1 | Стилиян Джоров | "Би Риал" | Сандански | 5 | Кольо Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Константин Райков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Юнай Нуриев | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Берк Искерндер | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Беркант Хасанов | "Дунав" | Сливо поле |
3 | Иван Симеонов | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Евгени Милев | "Би Риал" | Сандански |
5 | Огнян Шутов | "Беласица" | Петрич | 10 | Фаридин Фаридин | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Огнян Тодоров | "Руен" | Руен | 11 | Любомир Ненов | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Явор Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Атанас Милев | "Би Риал" | Сандански |
8 | Джемал Хюсеин | "Руен" | Руен | 13 | Гюлен Даудов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
9 | Владислав Христов | "Левски" | София | 14 | Йоско Йосков | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Петър Диков | "Бургас" | Бургас | 15 | Димитър Цветков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
11 | Росен Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 16 | Димитър Динков | "Бургас" | Бургас |
12 | Виктор Маринов | "Дунав" | Сливо поле | 17 | Браян Мехмед | "Енергетик" | Гълъбово |
13 | Алекси Христакиев | "Димитровград" | Димитровград | 18 | Венцислав Илиев | "Левски" | София |
14 | Гюндован Байрям | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 19 | Йордан Шезаил | "Румен Павлов" | Стражица |
15 | Сейхан Бейзат | "Борба" | Шумен | 20 | Мартин Стефанов | "Дан Колов" | Елена |
16 | Димитър Минев | "Казанлък" | Казанлък | 21 | Димитър Дражев | "Левски" | София |
17 | Алекс Александров | "Левски" | София | 22 | Джейхан Метушев | "Локомотив" | Пловдив |
18 | Дамян Лазаров | "Истър" | Тутракан | 23 | Рамадан Дуржев | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
19 | Ники Исуфов | "Дунав" | Сливо поле | 24 | Шериф Шерифов | "Дан Колов" | Севлиево |
20 | Иво Милев | "Бургас" | Бургас | 25 | Доан Сака | "Каолин-2000" | Глоджево |
21 | Окан Салиев | "Кубадън" | Лозница | ||||
22 | Иван Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 85 кг | |||
1 | Онур Яшар | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
2 | Калоян Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. +85 кг | 3 | Исметин Димитров | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Ефе Зекеря | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Никола Петров | "Станка Златева" | Сливен |
2 | Пламен Сидеров | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Мукит Боянов | "Руен" | Руен |
3 | Генади Йорданов | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Иван Томчев | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Деан Костов | "Берое" | Стара Загора | 7 | Мелих Кабамехмедов | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Цветомир Каменов | "Славия-2009" | София | 8 | Даниел Димитров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Мартин Медаров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Еркан Алиев | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Алпер Йонков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 10 | Момчил Минчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Мартин Илиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Добромир Добрев | "Приморец" | Аксаково |
9 | Йозен Махмут | "Добруджански юнак" | Добрич | 12 | Тодор Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Александър Петров | "Славия-2009" | София | 13 | Мартин Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
11 | Велизар Валентинов | "Дунав" | Сливо поле | 14 | Валентин Борисов | "Айтос" | Айтос |
12 | Стивън Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 15 | Георги Илиев | "Левски" | София |
Най-техничен състезател - Йордан Котрулев, кат. 41 кг, СК Борба "Би Риал", Сандански | |||||||
Най-резултатен състезател - Ник Дойчинов, кат. 52 кг, СК Борба "Илия Павлов", Велико Търново | |||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |