Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба –жени (31.05.-01.06.2014 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | 1 | Елица Янкова | "Левски" | София |
2 | Ивона Горова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Пепа Димитрова | "НСА-Академик" | София |
3 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София |
3 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив | 3 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница |
5 | Мария Джурова | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 5 | Кристина Маринова | "НСА-Академик" | София |
5 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София | 5 | Александра Накова | "НСА-Академик" | София |
7 | Венка Ангова | "Тракия-93" | Стамболийски | 7 | Миглена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол |
8 | Николинка Стефанова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | ||||
9 | Адриана Димитрова | "НСА-Академик" | София | кат. 58 кг | |||
10 | Сехере Адемова | "Дан Колов" | В.Преслав | 1 | Мими Христова | "Левски" | София |
11 | Надя Стамова | СК Борба и самбо | Ямбол | 2 | Живка Иванова | "НСА-Академик" | София |
3 | Ива Бонева | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 55 кг | 4 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | 5 | Пепа Перчинска | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
3 | Джуана Генева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 60 кг | |||
3 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Мерлин Славчева | "НСА-Академик" | София |
5 | Елеонора Станчева | "НСА-Академик" | София | 3 | Стефка Викторова | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
7 | Нора Николаева | "Дан Колов" | В.Преслав | 3 | Мария Учкова | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 63 кг | 5 | Ани Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Елина Васева | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
2 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
3 | Вероника Стайкова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
4 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | кат. 75 кг | |||
1 | Даяна Иванова | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 69 кг | 2 | София Георгиева | "Левски" | София | |||
1 | Джанан Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Славелия Спасова | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Златка Жекова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Валентина Райчева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево |
4 | Сузана Даруиш | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Гергана Крушарска | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Милена Въчкова | "Херкулес" | Ямбол |
Най-технична състезателка - Миглена Селишка, кат. 48 кг, СК Борба "Левски" | |||||||
Най-резултатна състезателка - Виктория Бобева, кат. 60 кг, СК Борба "Димитровград", Дгр | |||||||
Гл.съдия: В. Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |