Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – мъже (31.05.-01.06.2014 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Георги Вангелов | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София |
2 | Мехмед Фераим | "НСА-Академик" | София | 2 | Стефан Иванов | "НСА-Академик" | София |
3 | Митко Асенов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Стоян Илиев | "Руен" | Руен |
3 | Крум Чучуров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Шюкри Шюкриев | "НСА-Академик" | София |
5 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Георги Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Християн Йорданов | "Левски" | София | 5 | Васили Есир | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Хасан Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Кемран Назифов | "Шумен" | Шумен |
8 | Мустафа Али | "Айтос" | Айтос | 8 | Найден Иванов | "Тракиец" | Пловдив |
9 | Емин Ислям | "Каолин-2000" | Глоджево | 9 | Георги Цанев | "Славия-2009" | София |
10 | Байрам Шабан | "Левски" | София | 10 | Деан Ангелов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
11 | Леон Сухов | "Берое" | Стара Загора | 11 | Александър Димитров | "Левски" | София |
12 | Илхан Идаетов | "Каолин-2000" | Глоджево | 12 | Екрам Мюмюнов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
13 | Юрий Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 13 | Красимир Къдрев | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 14 | Реджеб Чобанов | "Каолин-2000" | Глоджево |
15 | Георги Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
16 | Деан Пеев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 70 кг | |||
17 | Назми Хаджикамак | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
18 | Христо Георгиев | "Левски" | София | 2 | Георги Златов | "Славия-2009" | София |
19 | Ивелин Иванов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Георги Куртев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Шамил Куракаев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 65 кг | 5 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Владимир Готишан | "Руен" | Руен | 5 | Тихомир Кирев | "Енергетик" | Гълъбово |
2 | Бойчо Бойчев | "НСА-Академик" | София | 7 | Андон Стоянов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Велико Люцканов | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Захари Ахмедов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
3 | Мишел Михайлов | "НСА-Академик" | София | 9 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Стоян Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Христо Цветанов | "Стефан Караджа" | Елхово |
5 | Александър Грибков | "НСА-Академик" | София | 11 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Добромир Симеонов | "Тангра" | Благоевград | 12 | Пламен Бъчваров | "НСА-Академик" | София |
8 | Иван Добрев | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Стойчо Мануров | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Илия Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 14 | Симеон Зоров | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
10 | Николай Ганев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 15 | Димитър Велев | "Стефан Караджа" | Елхово |
11 | Александър Стоянов | "Каолин-2000" | Глоджево | 16 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово |
12 | Ибрахим Мандев | "Левски" | София | 17 | Недко Стефанов | "Продан Гарджев" | Бургас |
13 | Мартин Гочев | "Берое" | Стара Загора | 18 | Мухамед Махмуд | "Руен" | Руен |
14 | Богомил Коев | "Дан Колов" | Севлиево | 19 | Николай Павлов | "Продан Гарджев" | Бургас |
15 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 74 кг | кат. 86 кг | ||||||
1 | Мирослав Киров | "Берое" | Стара Загора | 1 | Георги Средков | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Иван Деливерски | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Мирослав Гешев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София | 3 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Мехмед Гази | "НСА-Академик" | София | 3 | Ирен Юруков | "НСА-Академик" | София |
5 | Пламен Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София |
5 | Христо Христов | "НСА-Академик" | София | 5 | Борислав Добрев | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Пламен Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 7 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София |
8 | Николай Ганчев | "НСА-Академик" | София | 8 | Ангел Караиванов | "Руен" | Руен |
9 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 9 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Мануил Петев | "НСА-Академик" | София | 10 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София |
11 | Мохамед Бакър | "НСА-Академик" | София | 11 | Ивайло Митев | "Берое" | Стара Загора |
12 | Стилиян Станков | "Енергетик" | Гълъбово | 12 | Йордан Георгиев | "Продан Гарджев" | Бургас |
13 | Кольо Колев | "НСА-Академик" | София | 13 | Рейхан Хамза | "Хан Аспарух" | Исперих |
14 | Дженгис Еюбов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Кемал Софта | "Илия Павлов" | В.Търново |
15 | Петър Петров | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 15 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево |
16 | Петър Богданов | "Продан Гарджев" | Бургас | 16 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич |
17 | Ертан Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 17 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен |
18 | Христо Ицов | "Асеновец" | Асеновград | ||||
кат. 97 кг | 19 | Константин Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Светослав Люцканов | "Добруджански юнак" | Добрич | 20 | Дженгиз Рахим | "Хан Аспарух" | Исперих |
2 | Драгомир Стойчев | "Дан Колов" | Севлиево | 21 | Лило Лилов | "Левски" | Карлово |
3 | Румен Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 22 | Борис Големечков | "Славия-2009" | София |
3 | Евтим Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | 23 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
5 | Цветомир Бъзовски | "Шумен" | Шумен | 24 | Илчо Маргаритов | "Тангра" | Благоевград |
5 | Илиян Стефанов | "Продан Гарджев" | Бургас | 25 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Валентин Софияди | "Армеец-ЦСКА" | София | 26 | Хасан Дуралиев | "НСА-Академик" | София |
8 | Павлин Топалов | "Добруджански юнак" | Добрич | 27 | Иван Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас |
9 | Кръстин Бояджиев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
10 | Христо Струмин | "Славия-2009" | София | ||||
кат. 125 кг | |||||||
1 | Любен Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Калоян Колев | "НСА-Академик" | София |
2 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Дейвид Петров | "Левски" | София |
3 | Калоян Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Йоан Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Божидар Бояджиев | "Руен" | Руен | 11 | Васил Желев | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Марчо Марков | "Херкулес" | Ямбол | 12 | Мариян Тодоров | "НСА-Академик" | София |
5 | Пейчо Бинбелов | "Левски" | София | 13 | Паскал Караников | "Стефан Караджа" | Елхово |
7 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
Най-техничен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Любен Илиев, кат. 125 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |