Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – кадети (11-13.06.2014 г. - гр. Враца)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
2 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Борислав Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 4 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Денис Кирилов | "Миньор" | Перник | 5 | Цветомир Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Владимир Ангелов | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 54 кг | ||||||||
кат. 50 кг | 1 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | 2 | Иван Иванович | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
2 | Мартин Велев | "Етрополе" | Етрополе | 3 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | |
5 | Мамчил Трайков | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Калоян Златев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Руси Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Благовест Папазов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Цветелин Борисов | "Ботев-93" | Враца | 9 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
9 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | 10 | Димитър Трендафилов | "НСА-Академик" | София | |
11 | Йордан Нонов | "Левски" | София | |||||
кат. 58 кг | 12 | Алекс Саздов | "Славия" | София | ||||
1 | Тодор Ангелов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 13 | Страхил Николов | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Мартин Владинов | "Ботев-93" | Враца | |||||
3 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 63 кг | ||||
3 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Валентин Григоров | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Антон Шкеретов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Станимир Чернев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
7 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Станимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Калоян Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | |
9 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Яник Кънчашки | "Изобор" | Плевен | |
11 | Иван Нецов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
12 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 9 | Даниел Николов | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Ивелин Събев | "Класик" | Белене | 10 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Симеон Иванов | "Класик" | Белене | 11 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
15 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 12 | Атанас Димитров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
16 | Даниел Крумов | "НСА-Академик" | София | 13 | Георги Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
17 | Димитър Димитров | "НСА-Академик" | София | 14 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | |
18 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 15 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | |
19 | Васил Дилински | "Ботев-93" | Враца | 16 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
20 | Коста Нанов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Цветан Кирилов | "Ботев-93" | Враца | |
20 | Иво Цветанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 18 | Людмил Русков | "Миньор" | Перник | |
20 | Стивън Василев | "Ботев-93" | Враца | 19 | Стенли Ковачев | "Левски" | София | |
19 | Марио Славейков | "Миньор" | Перник | |||||
кат. 69 кг | 21 | Радослав Ватафов | "Класик" | Белене | ||||
1 | Междун Ахмедов | "Локомотив-93" | Варна | 22 | Светослав Радоловски | "Изобор" | Плевен | |
2 | МАрти Иванов | "Ботев-93" | Враца | 23 | Християн Митрофанов | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Нуртин Ахмед | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 24 | Алпай Бекир | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
3 | Антон Михов | "Бургас" | Бургас | 25 | Симеон Захариев | "Левски" | София | |
5 | Силвестър Янков | "Класик" | Белене | 25 | Дейвид Велчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Благовест Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 25 | Любомир Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Светослав Николов | "Левски" | София | 25 | Михаел Генев | "Изобор" | Плевен | |
8 | Найден Николов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 29 | Алекс Балтов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Райко Войков | "Бургас" | Бургас | 30 | Стeфaн Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
10 | Стефан Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 31 | Александър Евтинмов | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
12 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | кат. 76 кг | ||||
13 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
14 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Костадин Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
16 | Сюлейман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | |
17 | Искрен Торториков | "Класик" | Белене | 5 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив | |
18 | Юри Бисеров | "Изобор" | Плевен | 5 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | |
19 | Димитър Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | Евгени Велинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Димирър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | Жулиен Рахнев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Арман Аракелян | "Левски" | София | |
22 | Алберт Иванов | "Скала-Зверино-2011" | Зверино | 10 | Емил Апостолов | "Рилски спортист" | Самоков | |
d | Васил Пенев | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | |
d | Станослав Пелов | "Левски" | София | 12 | Евгин Джафер | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
13 | Божидар Иванов | "Дупница" | Дупница | |||||
кат. 85 кг | 14 | Цветомир Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
1 | Кирил Милов | "Левски" | София | 15 | Борислав Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Миндо Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Мирослав Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Михаил Михайлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Асен Петров | "Левски" | София | 18 | Мартин Гулев | "Класик" | Белене | |
5 | Димитър Георгиев | "Левски" | София | 19 | Никълъс Кръстев | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Фейсал Борисов | "Славия" | София | 20 | Ивелин Дойчев | "Берое" | Ст.Загора | |
7 | Станимир Бахлов | "Левски" | Карлово | 20 | Майкъл Големеров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Мартин Раев | "Левски" | Карлово | |
9 | Калоян Ангелчов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 23 | Атанас Назъров | "Левски" | Карлово | |
10 | Илиян Райчев | "Левски" | София | |||||
11 | Кристиян Петров | "Левски" | София | кат. 100 кг | ||||
12 | Веселин Костов | "Миньор" | Перник | 1 | Радослав Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | |
13 | Ивайло Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 2 | Симеон Франсис | "Славия" | София | |
14 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София | 3 | Милен Милчев | "Локомотив-93" | Варна | |
15 | Илия Марковски | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | |
16 | Стефан Стоев | "Славия" | София | 5 | Симеон Кръстев | "Славия" | София | |
5 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. + 100 кг | 7 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
1 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Александър Димитров | "Славия" | София | |
2 | Цветелин Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 9 | Атанас Севриев | "Левски" | София | |
3 | Йоан Петров | "Миньор" | Перник | 10 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Иван Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Златко Митов | "Славия" | София | |
5 | Ивайло Василев | "Миньор" | Перник | 12 | Георги Аврамоев | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Атанас Кисьов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Георги Спасов | "Дупница" | Дупница | |
Отборно класиране | ||||||||
1 | "Рилски спортист" | Самоков | 85 т. | |||||
2 | "Ботев-93" | Враца | 59 т. | |||||
3 | "Локомотив-93" | Варна | 46 т. | |||||
Най-резултатен състезател - Георги Тодоров, кат. 54 кг, "Ботев-93", Враца | ||||||||
Най-техничен състезател - Валентин Григоров, кат. 63 кг, "Локомотив-93", Варна |
||||||||
Гл. Съдия: М. Марков | Гл. Секретар: П. Лазов |