Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – момчета (06-08.06.2014 - гр. Пловдив)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 38 кг | |||||||
1 | Кристиян Красимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Мухамед Абдулкадер | "Бургас" | Бургас | |
2 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 35 кг | 3 | Марино Цачев | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Петър Делчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Християн Александров | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Георги Антонов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
4 | Тодор Вишев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 7 | Кристиян Мирчев | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Дени Ибров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
кат. 47 кг | ||||||||
кат. 42 кг | 1 | Кристиян Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Петър Лазаров | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | |
2 | Кристиян Манев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Никола Ганчев | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 3 | Русан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Иван Дамянов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | 7 | Панайот Каръков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
7 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | |
8 | Дейвид Балджиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | |
9 | Илия Стонов | "Крали Бимбелов" | Царево | 10 | Марко Алексиев | "Левски" | София | |
10 | Галин Славов | "Миньор" | Перник | 11 | Златко Митев | "Крали Бимбелов" | Царево | |
11 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Иван Д. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | |
12 | Кристиян Денев | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
13 | Ник Врайков | "Класик" | Белене | 14 | Илиян Илиев | "Левски" | София | |
15 | Васил Атанасов | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 53 кг | 16 | Денко Въртанов | "Стоян Николов" | Златица | ||||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 17 | Емануил Петков | "Тетевен" | Тетевен | |
2 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | 18 | Йордан Р. Йорданов | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Златомир Петров | "Левски" | София | 19 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Станимир Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 20 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Пламен Делчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 21 | Иван Дориянов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас | 22 | Александър Ангелов | "Класик" | Белене | |
7 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 23 | Георги Стаменов | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Росен Бичев | "Рилски спортист" | Самоков | 24 | Иван С. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | |
9 | Любчо Асенов | "Славия" | София | 25 | Даниел Зейнали | "Славия" | София | |
10 | Илия-Теодор Мерджанов | "Локомотив" | Пловдив | 25 | Цветомир Ценов | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Йордан Георгиев | "Атлетик" | Пловдив | 25 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив | |
12 | Пламен Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 25 | Петър Николов | "Бургас" | Бургас | |
13 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 25 | Ерик Смоков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
14 | Атанас Тодоров | "Берое" | Ст.Загора | |||||
15 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 59 кг | ||||
16 | Алекс Нешев | "Миньор" | Перник | 1 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | |
17 | Красимир Цанков | "Изобор" | Плевен | 2 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана | |
18 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 3 | Илия Деянов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
19 | Николай Иванов | "Скала-Зверино-2011" | Оселна | 3 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | Иванйло Янакиев | "Слава" | Монтана | 5 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | |
21 | Ивайло Вълчев | "НСА-Академик" | София | 5 | Димитър Димитров | "Миньор" | Перник | |
22 | Антон Дренев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Илиян Братов | "Класик" | Белене | |
22 | Валентин Валентинов | "Тича" | Д.Чифлик | 8 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | |
22 | Спас Говедаров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
22 | Саймън Гоцев | "Левски" | София | 10 | Ростислав Макариев | "Слава" | Монтана | |
22 | Светослав Турлаков | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца | |
22 | Ангел Желязков | "Ботев-93" | Враца | 12 | Вартан Гарабедян | "Локомотив" | Пловдив | |
28 | Радослав Русев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 13 | Денис Желев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
29 | Денис Стойков | "Левски" | София | 14 | Златан Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | |
15 | Габриел Георгиев | "Левски" | София | |||||
кат. 66 кг | 16 | Марио Алексов | "Левски" | София | ||||
1 | Захари Зашев | "Левски" | София | 17 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
2 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 18 | Християн Ванеков | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Теодор Домузинов | "Левски" | София | 19 | Васил Георгиев | "Дупница" | Дупница | |
3 | Огнян Атанасов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 20 | Салех Албас | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | 21 | Георги Алексов | "Миньор" | Перник | |
5 | Христи Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 22 | Денис Солаков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
7 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | 23 | Николай Аспарухов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
8 | Никола Спасов | "Ботев-93" | Враца | 24 | Кирчо Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Калоян Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 25 | Драгомир Петров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
10 | Пламен Божиков | "Локомотив-93" | Варна | 26 | Аслан Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |
11 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца | 27 | Саид Мустафа | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
12 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | 28 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | |
13 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 29 | Петко Пиперевски | "Дупница" | Дупница | |
14 | Милко Кардалов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 30 | Методи Ружев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | 31 | Данаил Благоев | "Левски" | София | |
16 | Христо Иванчев | "Скала-Зверино-2011" | Оселна | 32 | Атанас Станчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
17 | Йордан Маринов | "Бургас" | Бургас | |||||
18 | Венелин Костадинов | "Локомотив-93" | Варна | кат. 73 кг | ||||
19 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана | 1 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
20 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 2 | Пламен Михайлов | "Берое" | Ст.Загора | |
21 | Бахри Емин | "Славия" | София | 3 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас | |
22 | Емил Станоин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
23 | Петрослав Иванов | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Иван Димитров | "Крали Бимбелов" | Царево | |
24 | Аликоч Атанасов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Мартин Миков | "Славия" | София | |
24 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Радослав Павлов | "Миньор" | Перник | |
24 | Цветелин Генчев | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Божидар Вълев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
24 | Бараш Али | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Стойчо Диков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
28 | Георги Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Ивайло Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
29 | Димитър Стоев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Георги Стоянов | "Класик" | Белене | |
30 | Тони Пейзанов | "Класик" | Белене | 12 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | |
31 | Севдалин Алдинов | "Изобор" | Плевен | 13 | Любомир Божинов | "НСА-Академик" | София | |
32 | Иван Предьов | "Стоян Николов" | Златица | 14 | Иван Игнатов | "Левски" | София | |
15 | Ивайло Димитров | "Скала-Зверино-2011" | Оселна | |||||
16 | Петър Трифонов | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. 85 кг | ||||||||
1 | Стас Серафимов | "Левски" | София | кат. +85 кг | ||||
2 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца | 1 | Валери Цеков | "Левски" | София | |
3 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Филип Радев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Радостин Колев | "Славия" | София | |
5 | Олег Миров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Тома Томов | "Стоян Николов" | Златица | |
7 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Вълкан Димов | "Локомотив-93" | Варна | |
8 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Даниел Първанов | "НСА-Академик" | София | 8 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | |
10 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Иво Ибришимов | "НСА-Академик" | София | |
11 | Иван Профиров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Момчил Евтимов | "Миньор" | Перник | |
12 | Иво Чиленков | "Левски" | София | 11 | Димитър Грозев | "Левски" | София | |
13 | Пламен Русинов | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Желязко Грудов | "Бургас" | Бургас | |
14 | Джими Деянов | "Изобор" | Плевен | |||||
15 | Денис Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | точки | |||
16 | Илиян Василев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | "Рилски спортист" | Самоков | 82 | |
16 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | "Левски" | София | 60 | |
16 | Иван Глушков | "Левски" | София | 3 | "Ботев-93" | Враца | 38 | |
Най-техничен състезател - Стефан Тодоров, кат. 73 кг, "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | ||||||||
Най-резултатен състезател - Кристиян Дормушев, кат.47 кг, "Рилски спортист", Самоков | ||||||||
Гл. Съдия: Л. Кандиларов /п/ | Гл. Секретар: П. Лазов /п/ |