Архив резултати
8-ми Международен турнир по свободна борба за кадети и кадетки "Русенски легенди" 28-29.06.2014 г., Русе
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КАДЕТИ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Ахмед Неджмидин | Национален отбор | България | 1 | Coman Stefan | Roumania | |
2 | Хюсеин Бекир | Национален отбор | България | 2 | Ставри Михаил | Moldova | |
3 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Митко Стойков | Национален отбор | България |
4 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Бейти Христов | "Каолин-2000" | Глоджево | 5 | Онур Ибрям | Национален отбор | България |
5 | Генади Маринов | Национален отбор | България | ||||
кат. 50 кг | |||||||
1 | Juon Mihaly | Roumania | кат. 54 кг | ||||
2 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Микяй Наим | Национален отбор | България |
3 | Грахмез Николай | Moldova | 2 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Dumitra Razvan | Roumania | ROU |
5 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Христо Дамянов | "Странджа-2001" | Средец |
5 | Taylan Sahin | Turkey | TUR | 5 | Тодор Димов | "Илия Павлов" | В.Търново |
7 | Никола Левенов | Национален отбор | България | 5 | Нацев Трайче | Macedonia | MKD |
8 | Кяшиф Салимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Кристиян Пеев | Национален отбор | България | 8 | Сюлейман Чолаков | "Дан Колов" | Севлиево |
10 | Пресиян Петков | "Берое" | Стара Загора | 9 | Chomanic Daniel | Slovakia | SVK |
11 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | ||||
12 | Фарис Фаик | "Крепост" | Стремци | кат. 63 кг | |||
13 | Мартин Цачев | "Илия Павлов" | В.Търново | 1 | Джемал Али | Национален отбор | България |
14 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Веселин Петров | Национален отбор | България |
3 | Сертан Хюсеин | Национален отбор | България | ||||
кат. 58 кг | 3 | Constantin Constantin | Roumania | ||||
1 | Sykora Jakub | Slovakia | 5 | Павел Иванов | Национален отбор | България | |
2 | Мустафа Мустафа | Национален отбор | България | 5 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Константинов Гаврил | Moldova | |
3 | Ilie Robert | Roumania | ROU | 8 | Николай Петров | "Берое" | Стара Загора |
5 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Йордан Пелев | "Илия Павлов" | В.Търново |
5 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище |
7 | Юлиан Митев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Михайлов Горан | Macedonia | MKD | 12 | Михайлов Горан | Macedonia | |
9 | Пеньо Пенев | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Хюсеин Ганиев | "Каолин-2000" | Глоджево |
10 | Lojka Viktor | Slovakia | |||||
11 | Радослав Качулков | "Странджа-2001" | Средец | кат. 76 кг | |||
12 | Керим Керимов | Национален отбор | България | 1 | Дельо Михалев | Национален отбор | България |
13 | Дургут Тасим | "Крепост" | Стремци | 2 | Marin Marius | Roumania | ROU |
14 | Юнал Падиков | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Тунджай Расим | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | Богомил Бонев | Национален отбор | България |
16 | Метин Сефер | "Каолин-2000" | Глоджево | 5 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Донев Александар | Macedonia | MKD | ||||
кат. 69 кг | 7 | Kundrat Lubos | Slovakia | ||||
1 | Паскалов Георгий | Moldova | 8 | Мехмед Сопотлиев | Национален отбор | България | |
2 | Джан Бекир | Национален отбор | България | ||||
3 | Танжуан Сабри | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 85 кг | |||
3 | Мирослав Иванов | Национален отбор | България | 1 | Руси Минев | Национален отбор | България |
5 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 2 | Ахмед Караали | Национален отбор | България |
7 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Popescu Rares | Roumania | ROU |
8 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Хаят Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Ивайло Нанчев | "Илия Павлов" | В.Търново | 5 | Константин Димитров | "Тракиец" | Пловдив |
10 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора | 5 | Реджеб Юмер | Национален отбор | България |
11 | Mumjiev Lucian | Roumania | 7 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | 8 | Krupiak Tomas | Slovakia | SVK |
13 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Sykora Matus | Slovakia | SVK |
14 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Момчил Бинбелов | "Армеец-ЦСКА" | София |
15 | Атанас Караджов | Национален отбор | България | 11 | Велко Тодоров | Национален отбор | България |
16 | Даниел Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 12 | Брайко Брайков | "Странджа-2001" | Средец |
17 | Тодор Ялански | "Загорец" | Нова Загора | 13 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
Иван Стефанов | Национален отбор | България | 14 | Йордан Стоянов | "Добр.юнак-96" | Силистра | |
кат. 100 кг | |||||||
1 | Драгомир Димов | Национален отбор | България | 5 | Иван Георгиев | Национален отбор | България |
2 | Адил Челеби | Национален отбор | България | 7 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Танер Рудван | "Шумен" | Шумен | 8 | Октай Осман | "Добр.юнак-96" | Силистра |
3 | Lungu Marian | Roumania | ROU | 9 | Тасим Юсеин | "Крепост" | Стремци |
5 | Айкут Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КАДЕТКИ | |||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | ||||||
1 | Boldinog Gabriela | Roumania | 1 | Атанаска Русева | Национален отбор | България | |
2 | Пламена Бунарова | "Черноморец" | Бургас | 2 | Светлана Караянева | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 43 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Cioclea Maria | Roumania | 1 | Фатме Мандева | Национален отбор | България | |
2 | Мария Маринска | Национален отбор | България | 2 | Barbulescu Denisa | Roumania | |
3 | Лора Петрова | "Илия Павлов" | В.Търново | 3 | Еми Атанасова | Национален отбор | България |
4 | Мария Христова | "Загорец" | Нова Загора | ||||
кат. 49 кг | кат. 52 кг | ||||||
1 | Cristina Rustyak | Roumania | 1 | Elif Yanik | Turkey | ||
2 | Кремена Петрова | Национален отбор | България | 2 | Александрина Кашинова | Национален отбор | България |
3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Ecem Sezer | Turkey | |
4 | Весела Бръмчева | Национален отбор | България | 4 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
кат. 56 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Иоана Маринкова | Национален отбор | България | 1 | Биляна Дудова | Национален отбор | България |
2 | Ayse Vatansever | Turkey | 2 | Gamze Nur Adakan | Turkey | ||
3 | Сезен Бехчедова | Национален отбор | България | 3 | Iva Madalina | Roumania | |
4 | Радост Танева | "Загорец" | Нова Загора | 4 | Юлияна Иванова | "Берое" | Стара Загора |
5 | Ивелина Петрова | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 65 кг | кат. 70 кг | ||||||
1 | Юлияна Янева | Национален отбор | България | 1 | Рая Николова | Национален отбор | България |
2 | Nitu Larisa | Roumania | |||||
3 | Vlasceanu Diana | Roumania | |||||
3 | Nurseli Senali | Turkey | |||||
5 | Полин Балева | Национален отбор | България | ||||
5 | Дониана Петрова | Национален отбор | България | ||||
7 | Изел Мехмедова | Национален отбор | България | ||||
8 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | ||||
Най-добра чуждестранна състезателка - Elif Yanik, cat. 52 kg - Turkey | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Coman Stefan, кат. 46 кг - Roumania | |||||||
Най-добра българска състезателка - Биляна Дудова, кат. 60 кг - НО-България | |||||||
Най-добър български състезател - Ахмед Неджмидин, кат. 42 кг - НО - БЪЛГАРИЯ | |||||||
Главен съдия: /п/ Светлен Генчев | Главен секретар: /п/ Али Пъръшмолла |