Архив резултати
Турнир "Серафим Бързаков" (10-11 октомври, Петрич)
- Сряда, 19 Ноември 2014
Международен турнир "Серафим Бързаков" - деца, момчета, момичета (10-11.10.2014 г. - гр. Петрич)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ДЕЦА | |||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||||
1 | Димитър Кръстев | "Сливен" | Сливен | 1 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст. Загора" | ||
2 | Валери Стоименов | Митекс | Благоевград | 2 | Рафед Рашид | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 3 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Антонио Иванов | "Беласица" | Петрич | 3 | Сашко Костадинов | ЦСКА | София | ||
5 | Божидар Джоров | "Спартак" | Сандански | 5 | Филип Тасев | Щип | Македония | ||
5 | Адриян Романов | "Беласица" | Петрич | 5 | Ивайло Боцилов | "Беласица" | Петрич | ||
7 | Ненад Пацов | Щип | Македония | 7 | Емил Димитров | Митекс | Благоевград | ||
8 | Владимир Владиславов | Славия-2009 | София | 8 | Денислав Глинджурски | Митекс | Благоевград | ||
9 | Дарио Димитров | Щип | Македония | 9 | Николай Стефанов | Сливен | Сливен | ||
10 | Димитър Китонов | Митекс | Благоевград | ||||||
кат. 38 кг | 11 | Георги Дюлгеров | ЦСКА | София | |||||
1 | Костадин Гуцов | ЦСКА | София | 11 | Валентин Илиев | Митекс | Благоевград | ||
2 | Вилислав Малинов | Левски | София | 11 | Ангел Иванов | Славия-2009 | София | ||
3 | Ико Гичев | Щип | Македония | 11 | Станислав Бързаков | Митекс | Благоевград | ||
3 | Иван Стамов | "Берое" | Ст. Загора | ||||||
5 | Николай Петков | "Сливен" | Сливен | кат. 42 кг | |||||
5 | Лазар Дончев | "Спартак" | Сандански | 1 | Давид Мишев | Щип | Македония | ||
7 | Антонио Пармаков | "Беласица" | Петрич | 2 | Антон Паралов | "Беласица" | Петрич | ||
8 | Метин Камбуров | Дебрен | Дебрен | 3 | Шукри Вранчев | Дебрен | Дебрен | ||
9 | Аце Миджалев | Щип | Македония | 3 | Иван Марчоков | "Беласица" | Петрич | ||
3 | Петър Михов | "Черноморец" | Бургас | ||||||
кат. 47 кг | 5 | Никола Стефанов | Левски | София | |||||
1 | Светослав Делев | Левски | София | 5 | Димитър Кирилов | Левски | София | ||
2 | Георги Трапчев | "Спартак" | Сандански | 7 | Крусалидис | Солун1 | Гърция | ||
3 | Васил Методиев | ЦСКА | София | 8 | Никола Целов | Щип | Македония | ||
3 | Иван Карамфилов | "Спартак" | Сандански | 10 | Ибрахим Шеимов | Дебрен | Дебрен | ||
5 | Филип Стойков | Щип | Македония | 11 | Васил Георгиев | "Спартак" | Сандански | ||
5 | Михаил Михайлов | "Беласица" | Петрич | ||||||
7 | Николай Маринов | "Черноморец" | Бургас | ||||||
8 | Аспарух Влахов | "Спартак" | Сандански | кат. 59 кг | |||||
1 | Кирил Пърцев | "Беласица" | Петрич | ||||||
кат. +73 кг | 2 | Николай Йорданов | Сливен | Сливен | |||||
1 | Георги Велев | Левски | София | 3 | Денис Динев | "Берое" | Ст. Загора | ||
2 | Йордан Шкалов | Митекс | Благоевград | 5 | Борис Дечков | "Черноморец" | Бургас | ||
3 | Тодор Василев | "Берое" | Ст. Загора | 5 | Гивидзидис | Солун1 | Гърция | ||
4 | Витьо Кьосев | "Спартак" | Сандански | 6 | Георги Петров | "Берое" | Ст. Загора | ||
5 | Георги Лазаров | "Спартак" | Сандански | 7 | Магриот Марионов | "Черноморец" | Бургас | ||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||||||
кат. 42 кг | кат. 47 кг | ||||||||
1 | Дейвид Балджиев | Беласица | Петрич | 1 | Николай Миталов | ЦСКА | София | ||
2 | Дениз Христов | ЦСКА | София | 2 | Константинов | Солун2 | Гърция | ||
3 | Стоян Стоянов | Левски | София | 3 | Джан Демиров | Щип | Македония | ||
3 | Емре Бекиров | Щип | Македония | 3 | Алберто Петров | Левски | София | ||
5 | Сердар Али | Левски | София | 5 | Вазе Ацков | Радовиш | Македония | ||
5 | Мартин Стоянов | Щип | Македония | 6 | Адриян Манолчев | Беласица | Петрич | ||
7 | Бобан Мицалев | Щип | Македония | ||||||
кат. 59 кг | |||||||||
кат. 53 кг | 1 | Тургай Фейхрун | Левски | София | |||||
1 | Митко Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Милко Тренчев | Митекс | Благоевград | ||
2 | Георги Бозинов | Радовиш | Македония | 3 | Щерьо Янев | Беласица | Петрич | ||
3 | Андон Георгиев | Левски | София | 3 | Александър Златинов | Беласица | Петрич | ||
3 | Денис Шейнов | Дебрен | Дебрен | 5 | Костадин Василев | "Спартак" | Сандански | ||
5 | Стоян Божинов | "Спартак" | Сандански | 6 | Давид Банов | Радовиш | Македония | ||
5 | Иван Белоречков | Славия-2009 | София | ||||||
7 | Христо Иванов | "Спартак" | Сандански | кат. 66 кг | |||||
8 | Огнян Николов | Левски | София | 1 | Християн Тодоров | Левски | София | ||
9 | Николай Николов | Беласица | Петрич | 2 | Валентин Димитров | "Берое" | Стара Загора | ||
10 | Герге Димов | Радовиш | Македония | 3 | Благовест Тропчев | "Спартак" | Сандански | ||
3 | Тони Карагьозов | Левски | София | ||||||
кат. 73 кг | 5 | Никола Лозанов | Левски | София | |||||
1 | Христо Методиев | ЦСКА | София | 5 | Димитър Динев | "Черноморец" | Бургас | ||
2 | Християн Смилков | Левски | София | 7 | Христо Илиев | ЦСКА | София | ||
3 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора | 8 | Капооглу | Солун2 | Гърция | ||
3 | Марагополус Йоанис | Солун2 | Гърция | 10 | Джан Назифов | Щип | Македония | ||
5 | Стефан Темелков | "Спартак" | Сандански | 10 | Денис Камберов | Дебрен | Дебрен | ||
5 | Борислав Добрев | Славия-2009 | София | 12 | Изет Гавазов | Дебрен | Дебрен | ||
7 | Стефан Тодоров | Беласица | Петрич | 13 | Костадин Пиперевски | Митекс | Благоевград | ||
8 | Петър Тодев | Щип | Македония | 13 | Илия Марков | "Спартак" | Сандански | ||
13 | Борис Трендафилов | ЦСКА | София | ||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМИЧЕТА | 15 | Асен Асенов | "Спартак" | Сандански | |||||
кат. 70 кг | |||||||||
1 | Сийка Иванова | Левски | София | ||||||
2 | Сотириаду Димитра | Солун1 | Гърция | ||||||
3 | Моника Илиева | Митекс | Благоевград | ||||||
4 | Дамяна Йовчева | "Рилски спортист" | Самоков | ||||||
5 | Красимира Панчева | "Рилски спортист" | Самоков | ||||||
Най-добър български състезател - Кирил Пърцев, кат. 59 кг, деца, "Беласица", гр. Петрич | |||||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Давид Мишев, кат. 42 кг, деца, "Щип" Македония | |||||||||
Гл. Секретар: Иван Ставрев | гл. Съдия: Людмил Кандиларов |