Архив резултати
ДЛОШ момчета, кл. стил (22-24.10.2020, Самоков)
- Понеделник, 26 Октомври 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 35 кг | кат. 44 кг | |||||||
1 | Румен Боянов | "Септември" | София | 1 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник | |
дк | Пламен Ангелов | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Кристиян Борисов | "Миньор" | Перник | |||||
кат. 41 кг | 4 | Кристиян Миленков | "Левски" | София | ||||
1 | Стефан Стефанов | "Септември" | София | 5 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 6 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Петьо Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Алек Спасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
4 | Петър Петров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
кат. 48 кг | ||||||||
кат. 52 кг | 1 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Йордан Манев | "Челопеч" | Челопеч | 2 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
2 | Димитъур Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Гриша Назарян | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 4 | Йордан Топалов | "Левски" | София | |
3 | Габриеле Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 5 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Янчо Бонев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 6 | Петър Велев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Петьо Ангелов | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Адриян Бъзлев | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Тeодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |||||
8 | Михаил Амелев | "Бургас" | Бургас | кат. 57 кг | ||||
9 | Кристиян Цветков | "Плевен" | Плевен | 1 | Вили Димитров | "Плевен" | Плевен | |
10 | Борис Христов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Петър Червенков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Велизар Иванов | "Левски" | София | |
12 | Веселин Манев | "Левски" | София | 3 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Александър Пейчев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 5 | Александър Танов | "Левски" | София | |
14 | Анжело Борисов | "Миньор" | Перник | 5 | Тихомир Димитров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
15 | Евгени Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Антонио Ризов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
16 | Павел Павлов | "Берое" | Стара Загора | 8 | Радослав Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
17 | Петко Русев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Сашо Янакиев | "Камчия" | Д.Чифлик | |
18 | Тодор Тумбев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 10 | Виктрор Цанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
дк | Емил Симеонов | "НСА-Васил Левски" | София | 11 | Александър Сашов | "НСА-Васил Левски" | София | |
12 | Ричи Рашков | "Плевен" | Плевен | |||||
кат. 62 кг | 13 | Даниел Дойчев | "Локомотив-93" | Варна | ||||
1 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Георги Татаров | "Локомотив" | Пловдив | |
2 | Азис Атанасов | "Плевен" | Плевен | 15 | Цветан Романов | "Плевен" | Плевен | |
3 | Спартак Валентинов | "Миньор" | Перник | 16 | Здравко Кюркчиев | "Стоян Николов" | Златица | |
3 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | 17 | Велиян Драгомиров | "Миньор" | Перник | |
5 | Стоян Казаков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 18 | Кристиян Ранелучи | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | |
5 | Илия Милев | "Локомотив" | Пловдив | 19 | Васил Йорданов | "Левски" | София | |
7 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 20 | Бисер Павлов | "Левски" | София | |
8 | Стефан Таков | "Слава" | Монтана | 21 | Милен Юлиянов | "Камчия" | Д.Чифлик | |
9 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас | 22 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Давид Леонидов | "Миньор" | Перник | 23 | Николай Иванов | "Слава" | Монтана | |
11 | Билен Николаев | "Класик" | Белене | 24 | Борислав Маринов | "Плевен" | Плевен | |
12 | Асен Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 25 | Ивелин Нандров | "Атлетик" | Пловдив | |
13 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана | 26 | Цветан Манчев | "Ботев-93" | Враца | |
14 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 27 | Михаил Стоянов | "Ловеч" | Ловеч | |
15 | Иво Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 28 | Кирил Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
16 | Станислав Славчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 29 | Венцислав Стойков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | |
17 | Айкут Бюлюкбашиев | "Ловеч" | Ловеч | |||||
18 | Александър Валентинов | "Миньор" | Перник | кат. 68 кг | ||||
19 | Корай Касимов | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Алберт Ангелов | "Плевен" | Плевен | |
20 | Давид Николов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Емил Костадинов | "Плевен" | Плевен | |
21 | Марио Зветанов | "Плевен" | Плевен | 3 | Александър Йрданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
22 | Павел Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Марио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
23 | Петър Диков | "Бургас" | Бургас | 5 | Алекс Маринов | "Ловеч" | Ловеч | |
24 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана | 5 | Иван Христов | "Плевен" | Плевен | |
25 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Илко Борисов | "Плевен" | Плевен | |
дк | Димо Димов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 8 | Десислав Стоянов | "Бургас" | Бургас | |
дк | Юлиян Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Захан Милков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
10 | Сали Салиев | "Хасково" | Хасково | |||||
кат. 75 кг | 11 | Иван Илиев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
1 | Димитър Рачев | "Бургас" | Бургас | 12 | Алекс Киров | "Стоян Николов" | Златица | |
2 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 13 | Радостин Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Павел Младенов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 14 | Александър Вуковски | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Акаки Топадзе | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Момчил Жеков | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Тумер Тинков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 16 | Иво Милев | "Бургас" | Бургас | |
5 | Спас Петров | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Янис Фезли | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Павел Иванов | "Септември" | София | 18 | Мартин Данев | "Бургас" | Бургас | |
8 | Александър Вълчанов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 19 | Виктор Спасов | "Левски" | София | |
9 | Стефан Търгов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Мартин Кирилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Йордан Николов | "Славия" | София | 21 | Марин Хайтов | "Ловеч" | Ловеч | |
11 | Кристиян Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
12 | Васил Филипов | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Преслав Весков | "Ловеч" | Ловеч | |
13 | Георги Панев | "Левски" | София | 24 | Георги Антов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
14 | Димитър Динков | "Бургас" | Бургас | |||||
15 | Ахметин Димитров | "Атлетик" | Пловдив | кат. 85 кг | ||||
16 | Николай Иванов | "Берое" | Стара Загора | 1 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица | |
17 | Валентино Димитров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 2 | Васил Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Мустафа Робов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Никола Лютов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
19 | Виктор Радулов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Красен Дацов | "Ловеч" | Ловеч | |
20 | Джовани Добрев | "Плевен" | Плевен | 5 | Християн Васков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Дениз Тахсимов | "Ловеч" | Ловеч | |||||
кат. +85 кг | 7 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив | ||||
1 | Максим Петров | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Антонио Тахов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Слав Василев | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Николай Енчев | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Стас Узунов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Атанас Атанасов | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Тогай Осман | "Бургас" | Бургас | 11 | Андраник Нерсисян | "Бургас" | Бургас | |
5 | Никола Бухалски | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Исус Велев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Йордан Цацов | "Левски" | София | 13 | Юлиян Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Методи Методиев | "Левски" | София | 14 | Кирил Стефанов | "Септември" | София | |
8 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Стоян Димитров | "Локомотив" | Пловдив | |
9 | Пламен Христов | "Ботев-93" | Враца | 16 | Илиян Димитров | "Левски" | София | |
10 | Стилиян Стоянов | "Слава" | Монтана | 17 | Теодор Трендафилов | "Атлетик" | Пловдив | |
18 | Борис Георгиев | "Берое" | Стара Загора | |||||
Отборно класиране: | ||||||||
1 | "Ботев-93" | Враца | 127 т. | |||||
2 | "Плевен" | Плевен | 112 т. | |||||
3 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 101 т. | |||||
Най-резултатен състезател - Йордан Манев, кат. 52 кг, "Челопеч", Челопеч | ||||||||
Най-техничен състезател - Християн Иванов, кат. 62 кг, "Ботев-93" Враца | ||||||||
Гл. Съдия: Н. Кирезиев | Гл. Секретар: П. Лазов |